Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...oud-s-red-card

    Evo ajnstajne, da se poradujes malo.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ma dobit ce zalbu, ali mi nije jasno zasto je Giroud balvan zato sto je promasio neke sanse, a van Persie je najubojitiji napadac Engleske sa ovakvom statistikom...

      @WhoScored: Robin van Persie: Has missed more clear cut goalscoring chances (22) than any other player in the PL this season” Clinical.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ma dobit ce zalbu, ali mi nije jasno zasto je Giroud balvan zato sto je promasio neke sanse, a van Persie je najubojitiji napadac Engleske sa ovakvom statistikom...
        Taj isti van Persi nam je izvukao sezonu prosle godine a tvoj maneken ce da nam upropasti Nije bitno koliko golova je dao bitno je kada je dao i koliko utakmica smo pobedili zahvaljujuci njemu ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gang hoces da se kladis? Nosanje manekena cijelu predsezonu ako Arsenal bude 3.?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Brate ja verujem u nas klub ali ne verujem da ce njegovom zaslugom doci na to mesto
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Brate ja verujem u nas klub ali ne verujem da ce njegovom zaslugom doci na to mesto
              Kada god je "balvan" dao go, Arsenal nije izgubio stoga...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa kad je skoro sve golove zabio u pobjedama sa velikom razlikom,nadam se da ce Wenger dovesti kako treba napadaca na ljeto a Giroud majstor da bude klupa.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kada god je "balvan" dao go, Arsenal nije izgubio stoga...
                  soe ti objasnio <3
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Samo se vi sprdajte. Sprdali su se mnogi i sa Henryem, van Persiem pa cak i sa Bergkampom, pa su svi oni proven goalscoreri...

                    Ja sam prezadovoljan Giroudovim ucinkom u prvoj sezoni, pogotovo zato sto ne igra cijeli tim za njega..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nije mi ni malo prijatno dok Girouda poredis sa tim velikanima.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Samo se vi sprdajte. Sprdali su se mnogi i sa Henryem, van Persiem pa cak i sa Bergkampom, pa su svi oni proven goalscoreri...

                        Ja sam prezadovoljan Giroudovim ucinkom u prvoj sezoni, pogotovo zato sto ne igra cijeli tim za njega..
                        Je l' da da ti sad lupas u prazno sa ovim izjavama?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ja ga nisam poredio sa zvijezdama koje su oni postali vec sa nepoznatim igracima koji su oni bili... Kakav mentalitet ljudi imaju i jos se nazivaju simpatizerima i navijacima Arsenala..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Volim ja Girouda ali stavljati ga u istu recenicu sa legendama koje si naveo... Not cool.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja ga nisam poredio sa zvijezdama koje su oni postali vec sa nepoznatim igracima koji su oni bili... Kakav mentalitet ljudi imaju i jos se nazivaju simpatizerima i navijacima Arsenala..
                              Nesto se ne sjecam da je k'o kad pljuvao po bilo nekom od pomenutih. Jedino ako ti polazis od toga da svaki fudbaler biva tako kritikovan dok ne postane "zvijezda". E, ako je tako, onda je to bas nespretno uopstavanje, pa je suludo i polemisati o tome.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Kakav mentalitet ljudi imaju i jos se nazivaju simpatizerima i navijacima Arsenala..
                                Nemoj brata Vesa da diras, pre bi za sebe rekao da nisam navijac Arsenala, nego za njega.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X