Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savrseno pojacanje za Arsenal, i za sada i za buduncost... Samo i dalje vam treba zadnji vezni, to mora prioritet biti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Savrseno pojacanje za Arsenal, i za sada i za buduncost... Samo i dalje vam treba zadnji vezni, to mora prioritet biti...
      Kog DM-a dovesti? Gonalons nije neki vrhunski po tvojim recima, Capoue ce u PSG, Diame je kockanje... M'Vila?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment




      • Strasan posao je Draxler , za mene najbolji igrac Schalkea , bas momak briljira ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nije ovo pouzdano ljudi, samo nagadjaju. Tek je april, a mene bi Draxler odusevio kao pojacanje, pa sam zato okacio
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Pokidao Gonalons protiv Montpelliera, sjajan je to igrac, samo sam rekao da nije nekakav specijalista, ali je to odlican igrac...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pokidao Gonalons protiv Montpelliera, sjajan je to igrac, samo sam rekao da nije nekakav specijalista, ali je to odlican igrac...
                Meni se samo on i Diame namecu kao resenja, a o Diaemu smo vise puta pricali.

                @Gang, ako vec kacimo klipove:


                Majstor
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment




                • Podrska najmrzem igracu Arsenala poslje Gervinha na ovom forumu...

                  Meni je gotivan
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ajstajne, koga foliras da i dalje verujes u kvalitete Girouda kada i sam vidis da te blam i na avatar da ga stavis

                    Comment


                    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      Ajstajne, koga foliras da i dalje verujes u kvalitete Girouda kada i sam vidis da te blam i na avatar da ga stavis
                      Evo koliko me blam da ga stavim. Da vjerujem u njegove kvalitete. Jutros sam naveo cinjenice za to...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nemoj taj gej avatar, obuci ga barem

                        Comment


                        • Arsene Wenger je pruzio milionama zena orgazam u jednoj sekundi.

                          Spoiler
                          kupio je Oliviera Girouda
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • mi ćemo i dalje imati strpljenja za mlade-talentovane (čitaj ramsey,walcot,dzenksinson itd) kao i za nepriviknute (čitaj giroud,gervinho itd) ... čekaće se "sledeća" sezona kad će se oni konačno pokazati u najboljem svijetlu, kad će konačno pokazati šta zaista znaju..
                            Aaa ondaaa... onda će se vjerovatno dobro prodati, kao i njihovi prethodnici. and here we go again
                            Last edited by el hombre; 22-04-13, 00:37.

                            Comment


                            • Akisa da on tebe ne privlaci seksualno malo kad je vec na terenu balvan balvan ?
                              Nego da batalimo mi manekene Spominje se kako bi Bould mogao da zameni Pulisa na klupi Stouka , iskreno meni je ovo nelogicno alo opet procitao sam na par portala :S
                              Last edited by Lord Gangarić; 22-04-13, 10:49.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Olivier Giroud zvani BALVAN....


                                @WhoScored: Robin van Persie: Has missed more clear cut goalscoring chances (22) than any other player in the PL this season” Clinical.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X