Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    On ako ne bude igro protiv Uniteda kaoticno ce da bude osim ako se Theo ne spuca necim i poludi.

    Podolski u spicu je isto ko da ja tamo odem da igram minus sut ljevicom...
    Gervinho
    Poldi mi se ne cini kao resenje, ali je najbolja opcija od preostalih.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Vec sam rekao, sa ovakvom igrom, sa ili bez Girouda, tesko se mozete nadati dobrom rezultatu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Craven Cottage je potesko mjesto za uzeti fine bodove sa suoer igrom posebno u posljednje vrijeme. Chelsea je odnio bodove zahvaljujuci Luizovom supergolu. Arsenal je danas odnio bodove guzovace. 3 tekme Arsenal zaredom lose da odigra, tesko. Protiv Uniteda ce uci nabrijani kao protiv Bayerna sto je bilo.

        Walcott ce igrati spica, Ox desno, Santi ljevo, Rozza sredina, Arteta i Remzika zadnji vezni.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne bi meni Walcott igrao nista, ocajan covek bre, kakav spic crni, klupa za njega, da ga malo ovaj spusti na zemlju, od kako dobi taj ugovor, haos, koliko vec dugo nije dao gol. Poldi u igru, ako ovaj bude suspendovan, ako uopste ovi uloze zalbu.

          I ne moze jedan super gol da donese bodove nekom timu, kako mozes tako nesto reci jbt ?? Igrao Chelsea odlicno, samo sto sanse nisu koristili onima kojima je to posao, vec defanzivci.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Iskreno nisam gledao utakmicu (bolje da ne pricam zasto sam propustio) i ovo je prvi put u ne pamtim koliko kola da sam propustio :/ Vidim da je bilo katastrofa ali bitna su ta tri boda ma dal bila kroz guzove.Vidim da je Akijev bizon ponovo zasrao i hvala mu za to barem ce Wenger sada malo Poldija forsirati .
            Kakav je Remzika bio danas ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Andrew Dean ‏@AndrewDean1985 3h

              Wellbeck is better than jack wimpshire in every department, Wiltshire looks good coz he's in a an average team!!!

              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Hit jučerašnje utakmice.

                Comment


                • Idete mi na kurac sa vrijedjanjem Girouda. Da je imao malo vise srece lako bi imao sezonu od 20+ golova. Juce je i stativu pogodio, a prije toga je zavrno dvojicu defanzivaca. Crveni karton smjesan. Pao preko lopte kad je pokusao da primi fino, istina ball control mu nije bajan, ali napreduje. Ako se ne bude zalio Wenger za onaj crveni onda ne znam sta onda treba da se uopce borj za LP kad nece da se zalaze sa zlsvoje igrace.

                  E da jebo vas Remzika, meni je poceo da ide na kurac. Poceo je da gusi igru. Pretvara se u Artetu sa pocetka sezone. Dodaje najblizem do sebe i tako dize pass statistike, jebo to. Sto nije dao go kad je imao cistu sansu u posljednjim sekundama? Sto nije slozio go WBA poslje strasne akcije i drama ostavljene lopte Giroida?

                  Walcott, covjek koji ima drama mnogo lopti u posljednje vrijeme. Mogu slobodno reci da je njegov slobnjak i centarsut predhodio golu. Sagna, iakonje popravio formu, sada u napadu sjebaje sviju. Odu on i Walcott na to krilo i blokiraju jedan drugog. Walcott proba da se izvuce, odvede covjeka za sobom da bi ovaj centriro, a ovaj il je posalje u prvi red tribina suprotne strane ili je zabije u covjeka..

                  Ako mislite da ce Podolski poceti tekmu protiv Uniteda , grdno se varate. Poldi ima problem sa clankom, ali za to ne treba se zna. Prije mjesec dana Geoff je govorio o tome kako bi trebao na operaciju da ide, ali je to iz kluba sve demantirano, ipak ja vjerujem sa u tome ima istine cim Podlski ne pocinje tekme, znaci da mu tjelo nije u stanju izdrzati vise od 30 min.. protiv Uniteda ako ne bude zskinut ban Giroudu pocije Walcott u spicu i Ox desno.

                  Sto se tice promasaja Girouda, svi ti promasaji ce biti unutra sljedece sezone, malo srece mu fali. I ostali napadaci promasuju pa im niko ne sere ovoliko, samo mega razmazeni navijaci i simpatizeri Arsenala mogu da proizvedu ovolike kolicine mrznje ka igracu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-faces-1844207

                    Najbolje je ovako, da se konacno resi taj problem. Taman ce propustiti i prijateljske, imace vremena da bude u top-formi za pocetak naredne sezone.

                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rprise-1843349

                    Cini mi se da sam upravo Stoke spominjao kad sam govorio o karijeri Boulda kao trenera.
                    Takodje, od jutros nas povezuju sa Juliom Cesarom i Lowtonom iz Ville. Ali je trac dana da ce Remzika nazad u Cardiff.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • To mjenjanje sarafa je najgluplja moguca operacija na svijetu, a moze rezultirati na preglup nacin, da ga doceka pauza opet od 100 godina..

                      Bould ako ode eto Bergkampa na mjesto asistenta, a to ako se desi bojim se da ce Wengerova tvrdoglavost da se konsultuje sa asistenom doci do izrazaja. Treba nekog strucnjaka koji ima iskustva, da dovede na mjesto asistneta, a ne ljude koji nemaju neko pretjerano iskustvo pa da im se on moze kurciti. Nek dovede figuru koja bi mu rekla, nisi u pravu. Di Canio kad bi bio asistent Wengeru pa Arsenal ne bi tekme izgubio nikad
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Gangrena, dobar je bio Remzika, losiji nego na mecu protiv Evertona. Ne preteruj da mrzimo Girouda! Treba mu vremena(kao sto sam govorio i za Remziku). Kada smo trpili mocnog Bentdnera, Gervinha, Adebayora dacemo vremena i Giroudu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • http://www.bbc.co.uk/news/uk-22233389

                          Dresi kesu Alishere, preuzmi klub!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Nece Alisher preuzeti klub sve dok je brko ziv meni se cini. Brkati je preuzeo klub i sad ce da ga muze dok ne izmuze sve sto se moze izmust iz njega..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Arsenal closing in on brilliant £15 million Schalke star!

                              There has been some reports on the Sunday Express website which have claimed Arsenal are closing in on capturing highly-rated Schalke star Julien Draxler.

                              Draxler, 19, who already has four Germany caps, has been watched regularly by Gunners scouts and has also attracted the interest of other top sides including Real Madrid.

                              But this summer Wenger is anxious not to miss out on his targets even if it means paying inflated fees – something he has been loath to sanction in the past.

                              Schalke will allow their influential midfielder to leave in the summer for the right price – and that would be around £15m. (Sunday Express)

                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Samo neka ga uzme!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X