Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://espnfc.com/news/story/_/id/14...ontact?cc=5739

    O cemu sam sinoc pisao.
    sigpic

    Comment


    • "I am a big PSG fan so to play for them would be a dream."
      Bas mi je simpaticna ova recenica, isto kao sto je Eto'o fan Anzhija.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Jack Wilshere says Arsenal will be happy with third – but not for long
        • Midfielder wants more than a Champions League place
        • 'We want to be challenging for first and second'

        http://www.guardian.co.uk/football/2...ion?CMP=twt_gu

        Koliko samo gotivim ovu legendu Arsene kapitensku traku sad oma
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          "I am a big PSG fan so to play for them would be a dream."
          Bas mi je simpaticna ova recenica, isto kao sto je Eto'o fan Anzhija.
          Pa nije daleko od istine, samo Marseille ima vise fanova od PSG, a ovi za razliku od Anzhia imaju neku istoriju...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            a ovi za razliku od Anzhia imaju neku istoriju...
            Imaju trofeje ali slabu istoriju jer su osnovani 1970-e. Mislim bezobrazno ih je porediti sa ostalim klubovima, nisu jos proslavili ni 50 godina postojanja .
            sigpic

            Comment


            • Ali je zato jedan Ronaldinjo igrao za PSZ...

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Imaju trofeje ali slabu istoriju jer su osnovani 1970-e. Mislim bezobrazno ih je porediti sa ostalim klubovima, nisu jos proslavili ni 50 godina postojanja .
                Brate, Anzhi, jel ti mene zezas ili ??? Ljudi osnovani 1991. godine, ne znam imaju li 5 sezona u prvoj Ruskoj ligi. Zato sam i rekao da PSG ima "neku" istoriju, za tih 40 godina su postigli dosta, sto je i evidentno kada pogledas koji su najveci derbiji i ko navija za PSG.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pa i Kezman je igrao za PSG

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Brate, Anzhi, jel ti mene zezas ili ??? Ljudi osnovani 1991. godine, ne znam imaju li 5 sezona u prvoj Ruskoj ligi. Zato sam i rekao da PSG ima "neku" istoriju, za tih 40 godina su postigli dosta, sto je i evidentno kada pogledas koji su najveci derbiji i ko navija za PSG.
                    Ma jasno, nisam ih ni poredio sa Anzijem, samo sa ostalim "velikim" klubovima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ma jasno, nisam ih ni poredio sa Anzijem, samo sa ostalim "velikim" klubovima.
                      Pa poenta prica je upravo poredjenje sa Anzhijem jbt...

                      Sto se tice zadnjih veznjaka, posto je to aktivna tema ovde, jedan koji bi mogao da zainteresuje Wengera iz Ligue 1(ako se ispusi za Capouea) je Josuha Guilavogui, vrlo interesantan igrac koji ove sezone odlicno igra za St.Etienne...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ja bi Tulalana voleo videti u dresu Arsenala, cisto da i u trecem prelaznom roku u nizu uzmemo nekog igraca Malage

                        Comment


                        • Campbell ce verovatno ostati jos jednu sezonu u Real Betisu .

                          Inace danas je rodjendan Frediju Ljunbergu cisto da se napomene ziv nam bio






                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • E to su bila vremena...

                            Comment


                            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                              Ja bi Tulalana voleo videti u dresu Arsenala, cisto da i u trecem prelaznom roku u nizu uzmemo nekog igraca Malage
                              Isco. Cisto tradiciju da odrzimo
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Arsenal are ready to infuriate Barcelona once again after agreeing a deal to pinch another one of their prize youngsters – Julio Pleguezuelo Selva.

                                The Gunners have poached top talents in the form of Jon Toral, Hector Bellerin and even Cesc Fabregas from Barca’s impressive youth setup in recent years, causing a long-running feud.

                                But Arsenal are ready to anger their Catalan rivals once again after agreeing a deal to take 15-year-old Selva to the Emirates next term.

                                A strong central defender who can also play right-back, Selva has been compared to Barcelona captain Carles Puyol, and is seen as a top talent in the Catalan club’s ranks.

                                However, under Spanish employment law Barca are unable to offer to offer him a contract until next year – meaning Arsenal can snatch him for a minimal compensation fee.

                                Premier League clubs have continued to take advantage of this ruling in recent years, with several other members of Barca’s ranks also receiving offers from English clubs.
                                http://metro.co.uk/2013/04/16/arsena...selva-3618265/


                                Pisaj
                                Last edited by Lord Gangarić; 16-04-13, 18:47.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X