Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuo sam da je ovaj Kouyate najjaci stoper u Belgiji, Senegalac, ali ima Belgijsko drzavljanstvo i pasos, tako da bi sigurno bio sjajan po obicaju... Ne ozbiljno, momak bi pored ovih panjeva i kiksara(svaka cast Vermaelenu) bio sjajno resenje, kada se vec momak nudi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Cuo sam da je ovaj Kouyate najjaci stoper u Belgiji, Senegalac, ali ima Belgijsko drzavljanstvo i pasos, tako da bi sigurno bio sjajan po obicaju... Ne ozbiljno, momak bi pored ovih panjeva i kiksara(svaka cast Vermaelenu) bio sjajno resenje, kada se vec momak nudi...
      A silna mu je konkurencija...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Cuo sam da je ovaj Kouyate najjaci stoper u Belgiji, Senegalac, ali ima Belgijsko drzavljanstvo i pasos, tako da bi sigurno bio sjajan po obicaju... Ne ozbiljno, momak bi pored ovih panjeva i kiksara(svaka cast Vermaelenu) bio sjajno resenje, kada se vec momak nudi...
        Barem bi nam dva coveka iz odbrane pricala isti jezik
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment




        • Da ne padne u zaborav.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Povreda Balea daje priliku Arsenalu. Bas u pogresnom momentu je dosla povreda Balea po Tottenham jer igraju par teskih utakmica u narednih mjesec dana... Ipak kao fan fudbala, nadam se da nije strasna povreda malog majmunceta
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gledajte ovo

              http://www.sportklub.info/dzeko-leci-vengerove-rane
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nista ja protiv Edina ne bi imao protiv
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Arsene Wenger is planning the biggest and most ambitious spending spree of his 17 years at Arsenal this summer - but it all hinges on the club securing a Champions League qualification spot. Wenger wants Fiorentina striker Stevan Jovetic, as well as a goalkeeper, a midfielder and potentially a right-back. (Daily Mirror)

                  Za golmana nek uze Julia iz onog raspalog QPR-a, veznjak Capoue i bek Aurier, dovidjenja prijatno.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • On ako bude imao para da trosi dovest ce igrace koji ce da budu dobri tako da je vazno samo da ima onnpara i to je to
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Setili se retardi samo da ne izvisimo kao i svake godine -.-

                      Inace imamo dobru sansu da preteknemo pilicare sada Bejl,Lenon su povredjeni i jos igraju protiv Evertona,Celsija i Sitija naredne tri utakmice ;)
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Dobra imena, Capoue se ubio za Arsenal, Joveta standard, a ovaj Jaanmat mi nije poznat, ali treba tu bolji.

                        Realno, sa svih strana dolazi da ce Wenger imati veliki budzet, valjda ce to sada na pravi nacin iskoristiti. Inace, M'Vila na tribinama od dolaska u Rubin. Nista brat, propade...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odlican je Janmaat, vec prva opcija u Holandiji na desnom beku. A sto se tice M'Vile, Rubin je od Nove Godine odigrao 8 meceva, od toga samo 3 u ligi, e sad ja ne znam je li on uopste registrovan za EL. Ali strasno zaista...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Rafael Hernández ‏@RafaelH117 20m
                            Rumors point that Arsenal will sign Valdés in the next window, great news for AFC! He's criminally underrated.
                            Apropo ove price oko transfera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgleda da ovi ne veruju u Voju...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Odlican je Janmaat, vec prva opcija u Holandiji na desnom beku. A sto se tice M'Vile, Rubin je od Nove Godine odigrao 8 meceva, od toga samo 3 u ligi, e sad ja ne znam je li on uopste registrovan za EL. Ali strasno zaista...
                                Nisam ga gledao jbg, ne mogu nista da kazem.

                                Rubin ima onu zabranu za registrovanje igraca, ne znam da li je to ukinuto.

                                Nije Valdes los golman, ali brate, ne razumem ovo oko dovodjenja golmana.

                                Spoiler

                                Doktor!
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X