Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Znajuci Wengera verovatno ce dovesti nekog francuskog anonimusa a mi mozemo samo sanjati o nekom poznatijem imenu ^^
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Mrle ne slazem se sa tobom, maskerano je propalitet ni tehnika a kome to on kosti da lomi osim sebi samom?!

        Ali to da nam treba neki grmalj to je istina na sredini i u odbrani

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Арсенал као да хоће да не освоји титулу..Не могу ВБА да победе,ал и бод им је доста пошто су губили 2-0..
          А Венгер каже можемо до сва 4 трофеја..На крају неће ништа да освоје <spiteful>
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=Kalu link=topic=2670.msg272628#msg272628 date=1300554146]
            Арсенал као да хоће да не освоји титулу..Не могу ВБА да победе,ал и бод им је доста пошто су губили 2-0..
            А Венгер каже можемо до сва 4 трофеја..На крају неће ништа да освоје <spiteful>
            [/quote]ma jebo ih onaj ko ih sastavio, najluzerskiji tim na kugli zemaljskoj, nece nista osvojiti ni u narednih 100 godina &*(@W6

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=Kalu link=topic=2670.msg272628#msg272628 date=1300554146]
              Арсенал као да хоће да не освоји титулу..Не могу ВБА да победе,ал и бод им је доста пошто су губили 2-0..
              А Венгер каже можемо до сва 4 трофеја..На крају неће ништа да освоје <spiteful>
              [/quote]
              Ma Wengera trese klimaks sve jače i jače iz sezone u sezonu ...
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Tolko od titule,greske u odbrani nas kostaju svega,po ko zna koji put nesporazumi izmedju 2 igraca.
                Dok ne odrese kesu nista,treba nam jedan Lusio ili Pike,jedan Van Der Vart ili Snajder i jedan Eto!
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Igrao sam WBA-Arsenal 1-3 golove.
                  Pogodio sam sve do tad i ostane mi samo to.
                  Cak sam pogodio tacne rezultate MU i Kaiserslauterna. I onda me ove nesrece zeznu za 19000!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    uaaaa arsenal, uaaaaaaaaa venger!
                    aleo le leo le uprava napolje, UPRAVA NAPOLJE, UPRAVA NAPOLJE!!! (&$E#















                    $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Kolko se god mi nervirali i $JS}| -li, moramo priznati da je arsenal najbolja ekipa za gledanje, ali za nenavijace. Pa koji drugi klub je pruzao ovakve partije godinama unazad. Preokreti, kiksevi, kurci, palci. Mi i dalje navijamo, al' se i kurcimo sto imamo najludji tim na svetu.........xD

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg268926#msg268926 date=1300209584]
                        Posto je Limeni potpisao da bude rezervni golman, mogli bi da vratimo i Henry-ja nazad, makar dok ne pocne jenki liga, posto osim sekaperse mi spica nemamo(jedino ako neko misli da su danska bukva i posni kacamak igraci, posto ini nisu ni za kurac, pogotovu danska bukva), a Tiery Henry bi pokazao ljudima kako se igra za klub, a ne ove bukve!
                        Henry + seka Persa pa da vidim sta bi bilo, plus kako igra Tomas Rosicky, mogli su komotno da vrate i Piresa(koji je za njega tata i u 36-oj godini zivota)!
                        Ovako, protiv WBA nece biti 3 boda ni u pismu!
                        Ako igrate kladionicu preporucujem GG3+ ili daje dva gola WBA!
                        Mi smo k'o probusen kurton! &+I}\
                        [/quote]
                        Ko je prihvatio moj savet, taj je mogao uzeti neku kintu. LiverpoolFC je procitao moj post, ali nije uzeo prognozu u razmatranje! Steta, jer da jeste uzeo bi pare, i to vise od 19 iljada!
                        A Aluminijum je debil nad debilima, odbrane protiv Barse je bila izgleda labudova pesma, jer kad se oporavi Scesnji, aluminijum moze odma u reciklazu,tj da ide u tri lepe pizde m.!

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg272913#msg272913 date=1300567531]
                          Kolko se god mi nervirali i $JS}| -li, moramo priznati da je arsenal najbolja ekipa za gledanje, ali za nenavijace. Pa koji drugi klub je pruzao ovakve partije godinama unazad. Preokreti, kiksevi, kurci, palci. Mi i dalje navijamo, al' se i kurcimo sto imamo najludji tim na svetu.........xD
                          [/quote]
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Fabregas u Barsi za 45 miliona funti?
                            Ako Barsa prihvati, odmah da se govno katalonsko proda,
                            ali neka ne zaborave svi jednu cinjenicu:
                            Ko god je otisao od AW nije ni 50% pruzio od onog sto je pruzao u Arsenalu!
                            Daj boze da Barsa zagrize udicu,
                            jedino se plasim da ce transfer biti podeljen vlasnicima akcija,
                            a kirjanja AW ce kupiti dva tri ljudozdera za tepsiju ribe i
                            ici ce i dalje prica o mladim nadama.
                            Sifra:
                            Serem pa premazujem gosn AW! &+I}\ &+I}\ &+I}\

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg273591#msg273591 date=1300615716]
                              Fabregas u Barsi za 45 miliona funti?
                              Ako Barsa prihvati, odmah da se govno katalonsko proda,
                              ali neka ne zaborave svi jednu cinjenicu:
                              Ko god je otisao od AW nije ni 50% pruzio od onog sto je pruzao u Arsenalu!
                              Daj boze da Barsa zagrize udicu,
                              jedino se plasim da ce transfer biti podeljen vlasnicima akcija,
                              a kirjanja AW ce kupiti dva tri ljudozdera za tepsiju ribe i
                              ici ce i dalje prica o mladim nadama.
                              Sifra:
                              Serem pa premazujem gosn AW! &+I}\ &+I}\ &+I}\

                              [/quote]
                              Zapravo prica se o Krkicu i 15 milki.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=Liverpool FC link=topic=2670.msg273592#msg273592 date=1300615909]
                                Zapravo prica se o Krkicu i 15 milki.
                                [/quote]
                                Krkic vredi 30 miliona funti????????????????
                                Moze Krkic i 45 miliona funti!
                                Sada Fabregasa ne bih dao ni za 60 miliona funti?
                                Cuj Krkic!!!!!!!!!!!
                                Zadnje tri sezone nema 5 odigranih utakmica!
                                Talenat koji se silom prilika nije razvio>
                                I sad vredi 30 miliona funti, mislim jebite se katalonci, nema tante za kukuriku!

                                Comment

                                Working...
                                X