Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...esny-statement

    Gospodin
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Matori, vidis da je bio starter 4 puta, nije Martinez bio povredjen nesto ozbiljno, rotira ih Jupp, to se vidi, niko nikome tu nije back up, da nemaju tu rotaciju, mozda ne bi ni bili ovako jaki. Ja ti opet kazem, objasni mi sto je toliko Gustavo mocniji igrac, samo me to interesuje, defanzivac je mnogo jak, ostalo sve na strani Matudija, i ja opet kazem, da Francuz nije jaci u ovom momentu. Ovaj se dokazao odavno u ligi, a sada i u LS, pa i to je valjda neko merilo, bez obzira na protivnike...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Batice, Gustavo je igrao ove sezone sta je stigao, samo ne svoju poziciju. Kada se Rafinha povredio, morao je i beka igrati. Martinez i Schweini su sigurni na veznom i zna se da on tu nece biti standardan. Da ti objasnim..Pa jednostavno je meni bolji igrac, cenim ja Matuidi-a, nigde nisam rekao da je los, samo kazem da je meni Gustavo kvalitetniji igrac, verovatno sam preterao sa tim klasa za njega, ali mi jeste bolji i ne tesno, vec bolji igrac. I ne znam sto si se iznervirao kada sam rekao da je lagano bolji, tebi nije jbt...Sta sad...

        Razilazimo se jednostavno u misljenju. Radilica prava i meni mnogo mocan igrac. Nemam nameru da omalovazam tvog batu Blaise-a, dobar je igrac, meni nista vise, tebi je kvalitetan vezni i blizi po kvalitetu Gustavu nego po meni. Pratis vise Francuze od mene, tako da ono..Gledao si ga vise nego ja, pa valjda vidis nesto sto ja ne, a nisam ga malo gledao kao sto ti kazes, gledam Francuze..Samo eto, nije lik takav utisak na mene ostavio...to je to u principu..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          verovatno sam preterao sa tim klasa za njega
          Delimicno sam zadovoljan ishodom diskusije...

          Ma znas i sam da i ja mnogo cenim Gustava, on moze izgleda sve u odbrani da odigra, zato je defanzivna zver, dok Matuidi nije svestran na defanzivnim pozicijama, ali moze da pokrije isto na beku, i mnogo vise doprinosi napadu. Ali da ne duzimo dugo, smanjicu ja jos malo tu tvoju razliku izmedju Gustava i Matuidija, ustvari, voleo bih da njegove partije to urade.

          Ide ovo u opstu, pa tamo ako neko hoce da nastavi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Delimicno sam zadovoljan ishodom diskusije...

            Ma znas i sam da i ja mnogo cenim Gustava, on moze izgleda sve u odbrani da odigra, zato je defanzivna zver, dok Matuidi nije svestran na defanzivnim pozicijama, ali moze da pokrije isto na beku, i mnogo vise doprinosi napadu. Ali da ne duzimo dugo, smanjicu ja jos malo tu tvoju razliku izmedju Gustava i Matuidija, ustvari, voleo bih da njegove partije to urade.

            Ide ovo u opstu, pa tamo ako neko hoce da nastavi...
            Naravno da si zadovoljan..

            Slobodno, samo pazi da Gustavo ne rasturi Brajkulicine pulene.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...&ICID=HP_HL_10


              Nista od Auriera, cica ipak odlucio se za Corchiu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Danas sam bas procitao i izjavu njegovog matorog i njegovu.Ja sam sto puta ponovio da bi najradile video Voju na golu ali stvarno covek je imao par losih utakmica za redom.Prosle godine je briljirao i gotovo da sam bio siguran da smo konacno nasli normalnog golmana ali me je ove sezone demantovao :/ Iskreno mislim da treba da se rotiraju on i Fabianski dok jedan od njih ne udje u pravu formu sve ove price oko dovodjenja Valdeza,Ceha,Reine mi se toliko gade da ja ne mogu da vam opisem ..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Arsenal have asked Galatasaray, Real Madrid & Juventus if they want to participate in this summer's Emirates Cup
                  ....
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Batica bi konacno navijao za Arsenal.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • http://www.sportske.net/vest/transfe...ir-120676.html

                      Comment


                      • Jok u Arsenal ce da ide...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ali najjace mi je ovo brkanje "najveci klub na svetu" sa "najjacim klubom na svetu/najbogatijim klubom na svetu". Dakle ajde, pogodio je za Real da je najveci klub. Ali odmah ispod Reala ide Milan, pa jos nekoliko pre Junajteda i Barselone.

                          Izvinjavam se za off.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ali najjace mi je ovo brkanje "najveci klub na svetu" sa "najjacim klubom na svetu/najbogatijim klubom na svetu". Dakle ajde, pogodio je za Real da je najveci klub. Ali odmah ispod Reala ide Milan, pa jos nekoliko pre Junajteda i Barselone.

                            Izvinjavam se za off.
                            Gdje ce Milan ispred Juventusa .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Gdje ce Milan ispred Juventusa .
                              Pa ljudi osvojili 7 titula prvaka Evrope...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Маните се непотребне дискусије, сви су ти клубови велики, мизерне су разлике и зависи које се мерило узима у рангирању. Добрим делом дискусија се своди на суву субјективност.

                                Comment

                                Working...
                                X