Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Je l' to neka fora ili ??? Koja je razlika izmedju dvojice gospodina, sem da je jedan fudbaler, a drugi neki anonimus ???


    Jesi to upravo rekao da je Gabriel Macht, anonimus?

    Ovo je scena iz serije odjela(Suits), zato je stavljeno.

    A Gabriel Macht sigurno nije anonimus

    Ne svijda mi se nekako mi je cudan taj tvoj avatar, a i ovaj na njemu mi je nakav sav cudan.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ispred njega, mislis na dostupnost nadam se ??
      Od ovih gore, realno je dostupan Capoue samo.

      A ako pricas kvalitet, Gundogan i Gustavo ispred bez problema.

      Sven Bender je po meni takodje bolji zadnji vezni, kao all-around igrac ne znam da li je..

      Gabriel Macht anonimus, e moj Freskaro.

      Harvey Specter Freskaro!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne znam doticnog niti pratim seriju...

        Znaci tebi je cudno isto sto i .......gay ???

        EDIT: Pricao sam sa nekim ljudima koji bas aktivno prate Bundes, ono nenormalno, za Gunda znam, ali za Gustava su mu rekli da ne igra bas na nivou. I ne svidja mi se to "ispred bez problema", nisi gledao Matuidija, tako da ne znas ni o kakvom se igracu radi, majstor je to.
        Last edited by Freshman; 20-03-13, 23:37.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment




        • Jedan video, cisto onako rekreativno

          E da, gdje brat Gangrena nestao, bio je tu aktivniji od mene, a onda je samo nestao. Puk'o pod pritiskom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ne znam doticnog niti pratim seriju...

            Znaci tebi je cudno isto sto i .......gay ???

            EDIT: Pricao sam sa nekim ljudima koji bas aktivno prate Bundes, ono nenormalno, za Gunda znam, ali za Gustava su mu rekli da ne igra bas na nivou. I ne svidja mi se to "ispred bez problema", nisi gledao Matuidija, tako da ne znas ni o kakvom se igracu radi, majstor je to.
            Nema potrebe da ga gledam u velikoj meri, Luis Gustavo je prosle sezone jeo sve zivo u LS i bio medju najboljim igracima Bayern-a, a evidentno je da ti njega nisi gledao. Covek je pojeo Xabi-a i kompaniju u veznom redu, bukvalno pojeo..Ove ima odredjenih problema sa povredom i nije igrao previse zbog Martinez-a, sto ne menja na stvari da je klasa od igraca.

            Matuidi nije ista klasa kao Gustavo i Gundogan, a i gledao sam ga, verovatno ne kao ti, ali sam ga gledao. Dobar je, ali su ova dvojica klasa. Ilkay je nehumano dobar, tim koji uspe da ga dovede se obezbedio narednih pet godina.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • Ovaj momak ako ne bude najbolji bek svjeta, ja cu da se bacim kroz prozor. Kakav talenat

              Giroud sa njime bi procvjetaooo..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nema potrebe da ga gledam u velikoj meri, Luis Gustavo je prosle sezone jeo sve zivo u LS i bio medju najboljim igracima Bayern-a, a evidentno je da ti njega nisi gledao. Covek je pojeo Xabi-a i kompaniju u veznom redu, bukvalno pojeo..Ove ima odredjenih problema sa povredom i nije igrao previse zbog Martinez-a, sto ne menja na stvari da je klasa od igraca.

                Matuidi nije ista klasa kao Gustavo i Gundogan, a i gledao sam ga, verovatno ne kao ti, ali sam ga gledao. Dobar je, ali su ova dvojica klasa. Ilkay je nehumano dobar, tim koji uspe da ga dovede se obezbedio narednih pet godina.
                Cuj nemas potrebe, znaci odgledas dve gde je dobar, 5 gde je los, i on je onda tebi svetska klasa(ovo je primer, ne znam je li ovakav bio)... Gledao sam ga samo u LS, i video sam, ali jedno je ta sezona, a drugo je ova, gde je evidentno slabiji nakon povrede. Ono, malo ga dizes u nebesa previse, that's all. Slazem se ja, to je sjajan igrac. Ali po kvalitetu, on nije toliko bolji od Matuidija, jer je ovaj najbolji zadnji vezni Francuske u ovom momentu, mnogo dobar igrac i strasno potcenjen. Gundo je druga stvar, on je po mom ukusu bolji od Gustava, kompletniji igrac, a verovatno je i Matuidi isto.

                EDIT: Vezano za Bellerina, opste je poznato da bekovi na akademijama ako su ofanzivno nastrojeni i tehnicki nadareni, da se guraju na krila, ovaj momak moze biti strasan krilni igrac, bek je vec druga prica, odbrana je tu dosta presudna.
                Last edited by Freshman; 20-03-13, 23:53.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Bellerin je bolji na beku jer je borben i ume da ukliza, polomi protivnika, vrlo interesantan igrac...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Nisam nigde rekao da je ostavio los utisak na mene Freskaro, zasto spominjes lose tekme njegove? Uz duzno postovanje, jedno je dominirati u Bayern-u drugo u Ligi 1. Rekao sam da je dobar igrac, ali kao defanzivni specijalista jednostavno nije bolji, jako je malo igraca koji jesu bolji od Gustava u tom aspektu. Covek neverovatno pokriva teren i odavno se on istakao sa odlicnim igrama u Nemackoj, nije to od juce. Kao sto sam rekao, njemu je konkurencija Javi Martinez, sto je ipak bolje nego bilo sta sto PSG ima da ponudi od centralnih ili defanzivnih veznih, kako god da ti odgovara.

                    Gundogan je najbolji od navedenih i najtalentovaniji. To ni ne sporim. Gledajuci samo karakterisitke zadnjeg veznog i vezano samo za tu poziciju, Gustavo je najjaci i to ne treba ni diskutovati. Ume covek tri igraca da pohapsi, da se ne vide. Sama partija protiv Reala bi trebala biti dovoljan dokaz o njegovom kvalitetu. Druga stvar sto Bayern ima bolestan vezni red, pa je teze igrati za njih, nego za reprezentaciju Brazila.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja se samo nadam da se nece ponovoti prica Fabregas sa mladim Hectorom...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Nisam nigde rekao da je ostavio los utisak na mene Freskaro, zasto spominjes lose tekme njegove? Uz duzno postovanje, jedno je dominirati u Bayern-u drugo u Ligi 1. Rekao sam da je dobar igrac, ali kao defanzivni specijalista jednostavno nije bolji, jako je malo igraca koji jesu bolji od Gustava u tom aspektu. Covek neverovatno pokriva teren i odavno se on istakao sa odlicnim igrama u Nemackoj, nije to od juce. Kao sto sam rekao, njemu je konkurencija Javi Martinez, sto je ipak bolje nego bilo sta sto PSG ima da ponudi od centralnih ili defanzivnih veznih, kako god da ti odgovara.

                        Gundogan je najbolji od navedenih i najtalentovaniji. To ni ne sporim. Gledajuci samo karakterisitke zadnjeg veznog i vezano samo za tu poziciju, Gustavo je najjaci i to ne treba ni diskutovati. Ume covek tri igraca da pohapsi, da se ne vide. Sama partija protiv Reala bi trebala biti dovoljan dokaz o njegovom kvalitetu. Druga stvar sto Bayern ima bolestan vezni red, pa je teze igrati za njih, nego za reprezentaciju Brazila.
                        Nisam te skapirao u prvoj recenici bas najbolje, poenta je bila da nemas potrebe da ga gledas u velikoj meri, sto znaci ako odgledas 2 meca gde je dobar, a 5 ne odgledas gde je los, naravno da neces imati nikakav los utisak, a bas sam pricao sa ortakom koji je nenormalan fan Bayerna, bas mi kaze da je Luis generalno mnogo slab ove sezone, i nema to veze sa konkurencijom.

                        Drugo, kako da dominira u Bayernu, mislis u Bundesu ??? Opet potcenjivanje Francuske lige. Matuidi i nije defanzivni specijalista, ume on da zatvori vezni red itekako, ali u svom arsenalu poseduje daleko vise, smirenost, takticka disciplina, covek NE GRESI, nepogresiv, najjaca resenja bira i najrazumnija, a u napadu je izuzetno opasan sa svojim ubacivanjima, tokom meca ga gledas na svojoj polovini, i za cas posla eto njega u prilici za gol, majstor.
                        Sama partija protiv Reala ne sme nikad da bude dokaz o kvalitetu vec citava sezona, koju je on opet odlicno odradio, ali nikad po jednoj utakmici ne sudi o igracu.

                        Konkurencija u PSG je bila mnogo veca prosle sezone, ali covek je sve to pobio i probio se lagano, Thiago Motta, Sissoko, Bodmer, Chantome, sada njih nigde, a on u prvom planu, pola ovih rasprodato. Rotira ih Jupp, i Svajnija i Javia i njega, zna se da uvek dvoje od njih trojice cini duo, i Gustavo gotovo ima istu minutazu kao ova dvojica.

                        Gundo mi je najbolji jer je najkompletniji, ali nevezano za to sto je all round, jednostavno bolji je. Gustavo u elementima defanzive verovatno najbolji, ali je on cak i od Capouea slabiji kada je u pitanju ofanziva, skoro ko nas Lukas, striktno defanzivni veznjak. Zato Blaise nije daleko od tog nivoa koji ti spominjes, cak naprotiv.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pa ja sam od samog pocetka rekao za DM-a, ne treba Gustavo da daje golove, covek odradi svoj deo posla, a ostali ce odraditi svoj.

                          Ne sudim na osnovu dvomeca kvalitet, nego je covek samo potvrdio u tom dvomecu kakvu sezonu igra. DM i treba da kvari igru, ne da filozofira sa loptom. Gustavo je po tom pitanju najbolja opcija za Arsenal, jer njima bas i treba igrac koji ce da kvari igru. On i jeste toliko kvalitetan jer zna svoje mane i ne pokusava da uradi nesto sto nije u stanju da sprovede kako treba. Matuidi je dobar igrac, ali nemoj sada i ti preterivati sa njim. Ispade da imaju dva igraca bolja od njega na njegovoj poziciji. Nije potcenjivanje Francuske, vec je strasno porediti je sa Nemcima. Isticati se u timu kao sto je Bayern kao defanzivni specijalista pokazuje zapravo koliko je Gustavo odigrao maestralnu sezonu. Ove sezone je imao dosta peha sa povredama i ispao iz ritma covek, svako ima losiji period, ali toliko slab nije.

                          To sto Matuidi zna bolje poslati loptu napred od Gustava nista ne znaci u ovoj diskusiji Arsenalu, njima ne treba genijalac, nego klasicni DM. Gustavo je od igraca koje sam ja naveo najbolji za to, pored njega Jack moze da ima svu potrebnu slobodu i svi su na dobitku. Druga je stvar sto ga Bayern nece prodati. Covek je defanzivni specijalista koji pokriva tri pozicijie, levog beka, stopera i zadnji vezni. Meni se svidja zato sto igra na svoje jace strane i ne glumi nikada ludilo u smislu da pokusava nesto za sta nije u stanju.

                          Gundogan ne moze da ide za male pare, kao ni Gustavo, tako da su oni verovatno nemoguca misija za Arsenal.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Okrenuo si temu, nije ovde briga sta Arsenalu treba, vec zasto je Gustavo TOLIKO ispred Matuidija, e to meni nije jasno. Jeste ovaj zver u odbrani, ali Blaise je isto tako sjajan defanzivac, verovatno ne bolji, ali u ostalim segmentima kompletniji od Luiza, ali je on opet DALEKO bolji igrac... Ja ne pretrerujem sezona govori za sebe, covek u LS igrao sjajno, u ligi jedan od najjacih na svojoj poziciji, u reprezentaciji je jedan od boljih na svojoj poziciji, a znas kakva je tamo nenormalna konkurencija.
                            Arsenalu treba igrac takav kao sto je Gustavo, ali bez problema bi to Matuidi odradjivao, bez problema, sad sto on nije realan, a i da jeste bio bi skup, je druga stvar.

                            E sad ovo sto se tice DM pozicije, DM treba u danasnjem vremenu i modernom fudbalu da zna mnogo vise od obicnog kvarenja igre protivnika. Zato tu i postoje "prototipi" igraca poput Alonsa, De Rosija, pa i Dembelea i Yaye koji su definicija BTB veznjaka.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pa ne vidim sta ti nije jasno, meni je Gustavo kao DM daleko bolji igrac od Matuidi-a, tebi nije..Ne znam sta da ti kazem na to. Ti gledas vise jednog, ja drugog.

                              To sto Matuidi igra odlicno ove sezone je isto kao sto je i Gustavo radio prosle, samo sto je on dominirao protiv mnogo jacih rivala, dok Matuidi dominira protiv Banege i kompanije. Videcemo ga sada protiv jednog od najjacih timova u Evropi..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Pa ne vidim sta ti nije jasno, meni je Gustavo kao DM daleko bolji igrac od Matuidi-a, tebi nije..Ne znam sta da ti kazem na to. Ti gledas vise jednog, ja drugog.
                                Problem je sto sam ja gledao i jednog i drugog, ne u tolikoj meri Gustava, ali sam gledao i znam o kom igracu se radi, i izuzetno ga cenim. Dok mi se cini da si ti ovog pogledao jednom u zivotu, to je problem...
                                Uostalom, cini mi se da je Akan resenje na ovu diskusiju, on je gledao coveka, i recice ti o kakvom se igracu radi.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X