Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ја се не би изненадио да Венгер потегне за Зумом из Ст.Етијена, нови Десаји, после Варана најперспективнији штопер међу Петловима. Ова моја констатадица да се не бих изненадио је због тога што је дотични момак Француз, а Венгер управо форсира земљаке, можда би једино проблем била сума коју би Французи тражили.
    Moze biti..

    Jos kada bi doveo Griezmann-a ili tako neko krilo koje ume predriblati dva-tri igraca, gde bi kraj Arsenalu bio. Video pre neki dan da je Arsenal medju klubovima zainteresovanim za onog sarenog iz HSV-a. Son Heung-Min..

    Spoiler
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Previse igraca za koje smo zainteresovani, a tek je mart
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Jos kada bi doveo Griezmann-a ili tako neko krilo koje ume predriblati dva-tri igraca, gde bi kraj Arsenalu bio. Video pre neki dan da je Arsenal medju klubovima zainteresovanim za onog sarenog iz HSV-a. Son Heung-Min..
        Без увреде стварно сте постали машина за прављење новца, нема ту неких претераних спортских циљева. Па шта ће вам тај Кореанац сем да појачате маркетинг у Азији ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Без увреде стварно сте постали машина за прављење новца, нема ту неких претераних спортских циљева. Па шта ће вам тај Кореанац сем да појачате маркетинг у Азији ?
          Veliki talenat je u pitanju, dobar je igrac. Hoce ga i Chelsea, kokoske i jos par jacih klubova. Ume decko, samo sto fura cudne frizure..:S
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ako bude PSG kupovao bolesno ovo ljeto treba iskoristiti sansu i maznuti ovog majstora

            http://www.transfermarkt.co.uk/en/bl...ler_33923.html

            Dosta je bolji od ovog vaseg krkana,a cijena tu negdje

            http://www.transfermarkt.co.uk/en/ti...ler_63494.html
            Nemoj biti luckast Akane, taj nece nidje iz PSG, cak i da ovi potrose 100m na leto...

            Capouea vi Topdzije jurite kako znate i umete, najrealniji u ovom momentu...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nema sanse da Matuidi ode iz PSG-a , ma ko god da dodje ..

              Cuo sam da ga predsjednik skoro obozava , da ce na ljeto da dobije jos bolji ugovor ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Nema sanse da Matuidi ode iz PSG-a , ma ko god da dodje ..

                Cuo sam da ga predsjednik skoro obozava , da ce na ljeto da dobije jos bolji ugovor ..
                Postuje covek pravila, nije kao Ibra, pa da se parkira na parking mesto vlasnika kluba.

                Dobar je Matuidi, ali ima dosta ljudi ispred njega, Gustavo, Capoue, braca Bender(), Gundogan(), itd..

                E sada, poznavajuci Wenger-a i Arsenal, najverovatnije ce Remzika igrati zadnjeg veznog.:S

                Mada eto, ako ne dodje DM, sto se mene tice, bilo bi ekstra da dodje Pjanic, pa da igra ispred Jack-a i Artete.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ja bi za Pjanica pusio kurac Kronkeu ako ga dovedu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja bi za Pjanica pusio kurac Kronkeu ako ga dovedu


                    Jedan od najjacih postova u temi.
                    Ne zajebavajte se, kakav Pjanic, Capoue uz mnogo srece na leto.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Necu ja imati nista protiv, da i meni reputacija skoci radi ovog "najboljeg" posta u temi
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Dobar je Matuidi, ali ima dosta ljudi ispred njega, Gustavo, Capoue, braca Bender(), Gundogan(), itd..
                        Ispred njega, mislis na dostupnost nadam se ??
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Freshko hajde mici taj gey avatar, danas sam vidio dvojicu da se ljubakaju, doslo mi je da povratim.
                          Spoiler
                          (da ja sam homofob)
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Freshko hajde mici taj gey avatar
                            Tebi covek u odelu deluje..... gay ???
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Spoiler


                              Ovo je covjek u odjelu, a ne to tvoje gej cudoviste
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Spoiler


                                Ovo je covjek u odjelu, a ne to tvoje gej cudoviste
                                Je l' to neka fora ili ??? Koja je razlika izmedju dvojice gospodina, sem da je jedan fudbaler, a drugi neki anonimus ???
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X