Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio bi red da se Aurier dovede, ne zajebavaj batice.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Jeste li ono vi ovdje spominjali da bi voljeli Aubu iz Saint-Etiennea i sta bi vi da vam on igra,bas me zanima jer sam ga gledao zadnjih par sedmica nekoliko puta,hvala na odgovorima unaprijed
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Bio bi red da se Aurier dovede, ne zajebavaj batice.
        Hector Bellerin!

        Akane, to je mozda Freskara predlagao Aubameyang-a...

        Daj Jovetu, drugi napadac ne dolazi u obzir.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Jeste li ono vi ovdje spominjali da bi voljeli Aubu iz Saint-Etiennea i sta bi vi da vam on igra,bas me zanima jer sam ga gledao zadnjih par sedmica nekoliko puta,hvala na odgovorima unaprijed
          Ja sam jednom prilikom rekao kako su skauti navodno pratili Aubameyanga, nista vise od toga...
          Ma moze, meni se svidja, od sadasnje ekipe je sigurno bolji, volim ja takve igrace. Kontam da bi kao spic bio najbolji, jer je fizicki sposoban da to igra sam, brz je, a nije panj kao neki, bas odgovarajuci za Arsenal.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Jel hocete opwt da potezete na Girouda? Ne dirajte mi brata sa super zurkom na avataru!!!

            Eisfels sljedece sezone mora dobiti priliku. Momak se sprda sa rezervama. Bellerin isto tako bi mogao dobiti koju sansu u kupovima, ili mozda cak na posudbu otici.

            Od napadaca Joveta, jebo ove iz francuske lige ima se Olivier dosta je najbolji napadca francuske Arsenalu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gde sam ja panj....ovaj, Girouda pomenuo?
              Tesko da ce Bellerin i Eisfeld ikad biti prvotimci, prvenstveno Eisfeld, ne znam zasto ali mi se cini da ce proci kao Bartley.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Jel hocete opwt da potezete na Girouda? Ne dirajte mi brata sa super zurkom na avataru!!!

                Eisfels sljedece sezone mora dobiti priliku. Momak se sprda sa rezervama. Bellerin isto tako bi mogao dobiti koju sansu u kupovima, ili mozda cak na posudbu otici.

                Od napadaca Joveta, jebo ove iz francuske lige ima se Olivier dosta je najbolji napadca francuske Arsenalu
                Alo bolan, kakva pozajmica, nemoj da ti opet pokrenem kritike na tog sa avatara..


                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Opucaj mi reputaciju da bude sky high ima cika Wengera odma da zovem da mu kazem Hector u prvu odmah protiv Readinga
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Gde sam ja panj....ovaj, Girouda pomenuo?
                    Tesko da ce Bellerin i Eisfeld ikad biti prvotimci, prvenstveno Eisfeld, ne znam zasto ali mi se cini da ce proci kao Bartley.
                    Bices kaznjen za ovo.

                    Neverovatan talenat, nadam se da Wenger-a nece uhvatiti neko ludilo u vezi Bellerin-a, pa da ga pusti. Decko masina. Mada, mozda ga prebaci na krilo, jer decko ima bolju tehniku od Walcott-a, sorry Ajnstajne.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Chuba Akpom dogodine u prvom timu, umesto Girouda klupa Joveti, a Giroud igra 7 meceva u sezoni, 4 u Capital One kupu, 2 u FA i jedan u LS.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Joj pobit cemo se

                        Inace nema sanse da ce da pusti Eisfelda. Momak je solidno placen. Bit ce on u orvom timu sljedece godine. Bellerina cemo vidjeti iako drama igra u rezervama mozda poneka kup utakmica bude prilika...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Razvaljuje Bellerin, brat moj, moram da ga pratim..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • http://www.sportklub.info/arsenal-be...o-kraja-sezone

                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Demantovali su sinoc, cini mi se da je Ajnstajn okacio. U sustini, niko ne zna sta se tacno desava, cekamo tekmu s Readingom.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Neko od administracije bi trebalo anstajnu da zabrani da spominje Girouda -.-

                                Comment

                                Working...
                                X