Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Team in full: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Walcott, Giroud.
    Substitutes: Szczesny, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Rosicky, Ramsey, Gervinho.

    Zaboravio si Nacha...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ovaj Freshko se mnogo uzdigao , morace i on koju turu u Doboj na vaspitavanje :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Samo da se Vengeru Fabijasnki ne obije o glavu...
        sigpic

        Comment


        • Spremite linkove, najbolje sopcast.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Red je bio da Remzika malo predahne. Svidja mi se sastav, jedino me Fabianski malo zabrinjava.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Eto i remzika pokupi asistenciju

              Vazna pobjeda na kljucnom gostovanju..

              Inace freshko ko je ono trebao da izgubi i da nekoga neko stigne??
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mnogo zeznuto gostovanje , na kraju smo se dobro izvukli.Santi je bio fenomenalan danas koliko je covek pretrcao , stvorio cetiri sanse pravi as Monrealov prvenac iskreno brzo se desio ovo ce samo podici moral i osigurati nam tu levu stranu .
                I da cisto da napomenem druga tekma Fabianskog ni jedan gol nije primio takodje za pohvalu

                Evo i par slika sa utakmice .






                Last edited by Lord Gangarić; 16-03-13, 18:21.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dobra tekma danas, cini mi se da smo zrelo odigrali, strpljivo i pametno, kao da smo znali da ce kad-tad doci prilike koje treba da se iskoriste. Izdvojio bi Santija i Oxa, obojica odlicni danas, posebno Spanac. Fabianski ok, nije bio testiran puno, mada je bio nesiguran prilikom jednog centarsuta, ali je sve ok proslo. Sutra se cekaju kiksevi, mislim da Fulham moze da otkine bodove kokoskama...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Evo i statistike i da pohvalim ofsajd zamke izgleda Bould radi svoj posao






                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Nisam gledaoo mec, isao sam na fudbal(na rekreaciju ). Eto unapred poklona za rodjendan od Arsenala.

                      Vidim Gervinho dao gol, a Remzika asistirao. Kakva li je to akcija bila.. Inace kako je Remzika odigrao uopsteno ?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Cudno mi je pravo bilo danas vidjeti Walcotta da radi presing kod svog sesnaesterca. Bould je izgleda poceo da radi posao sa defanzivcima i to mi se svidja. Danas jedna iskusna partija. Izbili su mi zivce do jedno 70. min al eto opet su dobro uradili na kraju.

                        Sutra se nadamo kiksevima, iako ne vjerujem da ce da ih bude. Sljedeci vikend ponovo po pobjedu sada protiv Readinga kuci. Samo drzati momentum sada..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • http://sulia.com/channel/arsenal-fc/...source=twitter



                          Sta mislite, ima li nade da nam se Wada baci u Dunav?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • A i ti ces s njim, a ja u miljacku
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post

                              Zaboravio si Nacha...
                              Moglo se naslutiti da ce da postigne gol
                              Ne verujem da Gotze moze da dodje kod nas, posebno ne za 25m, i jos manje ako ne igramo LS.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X