Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    mada i da su dva arsenala igrala,ipak ova barca je nesto najace sto je svijet vidio od kako je fudbala,pa oni mogu i vezani ociju igrat koliko su dobri. +*@WT*48*

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg264077#msg264077 date=1299652979]
      Cesk da vrati kapitensku traku i da se proda smrdljivoj barsi, ali ne za 29 miliona evra nego za 60 miliona funti!
      Takav govnar nama ne treba. Pre pocetka utakmice tako se grlio i pozdravljao sa igracima barse, mogao je i da istrci sa njima, koliko je bio srecan, govno ono katalonsko.
      Nije odigrao ni za kurac, osim petom pre prvog primljenog gola(nije glupi Tomas Rosicky).
      Nikada vise ne dovesti nijednog Spanca u ekipu, pogotovu Katalonca.
      Setite se samo promasaja sa Reyesom koji je patio za suncanom spanijom!
      More svi do jednog mars u tri lepe p.m.!
      A bendtnera zasaditi kao posebnu vrstu danske bukve ispred stadiona da ga svaki navijac Arsenala zapise kada prodje pored njega, jer za drugo sta i nije stvoren, jebo mu ja mater sa sve ljubicastim kopackama!
      [/quote]
      Ma nije glup Wenger kupio ga je za nekih milion ipo sad ce im utrpati za ne znam ni ja 40/50 miliona a sto se tice katalonaca skoro je Wenger kupio dvojicu za neku malu sumu kazu da su mali talenti nevidjeni Barselona normalno kritikuje Wengera sto im odvodi talente ali takva je politika
      Ja iskreno mislim da ce zadrzati Fabregasa jos koju sezonu pa ce ga udomiti Barsi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Voleo bih sto pre da vidim JETa i remzija u prvom timu, takodje i onog japanca........ Mozda ispadne na kraju nesto od njih

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Ma samo da dodju Vela i Emmanuel Thomas a da udomimo Rosickog i Bendtnera bice veselo a Mijasi sumljam da valja $%&5qw7
          Btw kako ti bilo u skoli ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Zacudjujuce dobro.........xD
            Neki su malo smarali, ali se vecina slozila da je sudija govedo i da svi zajedno mrzimo barsu................... :fc-[ :fc-[ :fc-[

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg264380#msg264380 date=1299691257]
              Zacudjujuce dobro.........xD
              Neki su malo smarali, ali se vecina slozila da je sudija govedo i da svi zajedno mrzimo barsu................... :fc-[ :fc-[ :fc-[
              [/quote]
              Zeleo bih da se neki Ilija Najdovski pojavi protiv svilenih seronja iz Barse i da onim simulatorima noge polomi(start a la Stefan Efemberg polufinale Kupa Sampiona na Marakani)!
              Mrzim ih mozda i vise od milih komsija sa White Hart Leina!

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Sinoc gledam LP utakmicu totenhem-milan i gledam kako igra Sedorf u 33 godini,da je makar par godina mladji rekao bi da je savrsen igrac za dovest u Arsenal da bude bedem na sredini terena i distribuira lopte od zadnje linije ka naprijed &8@^J
                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Prodati Fabregasa pod hitno!
                  Em je picka, em obozava svoju barsu, em je 60 minuta ok, pa povreda, pa ne igra 2-5 utakmica, pa zaigra jednu ili dve, pa jovo nanovo!
                  Prodati ga da se nosi u tri lepe pizde materine i kraj!
                  Plus prodati Debilsona i Bentdnera zajedno(prodaja znaci da ih pustimo bilo kome ko ce im davati istu platu, da ih ne moramo otpustiti i isplatiti im plate po ugovoru), plus ne produziti ugovor sa Rosickim!
                  Ako se ovo desi mi cemo biti mnogo jaci bez ovih gorenavedenih govana! &+I}\

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Sta kazete za derbi sutra u kupu,da li moze Arsenal da se digne posle Barse? (%fsd%&j
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Prekosutra ;)

                      Valjda ce da ih pobedimo, bio bi red da se oduze za ovo ponizavanje protiv Barse
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=manda link=topic=2670.msg264939#msg264939 date=1299770602]
                        Sta kazete za derbi sutra u kupu,da li moze Arsenal da se digne posle Barse? (%fsd%&j
                        [/quote]
                        Iskreno tesko posle katastrofalnog Sunderlenda i jos gore utakmice protiv Barse sumljam da ce biti bolje na derbiju mada ni Manchester nije nesto u formi tako da sve je moguce
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Procitao sam danas da Fabregas ne igra protiv Man Utd-a. Tako da ocekujte Rosickog.

                          Sta ocekujete u subotu ? Ja iskreno nista.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Ja bih voleo da u veznom redu igraju diaby,song i wilshere, cisto malo da se fajtaju, a sto se kreativnosti tice-to je odavno umrlo u arsenalu...... #%d*

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg265067#msg265067 date=1299787509]
                              Procitao sam danas da Fabregas ne igra protiv Man Utd-a. Tako da ocekujte Rosickog.

                              Sta ocekujete u subotu ? Ja iskreno nista.
                              [/quote]
                              Subota je dan za pijancenje
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Eh ti Francuzi


                                Posle pakla na Kamp Nou francuska balerina gospodin Arsen WengerVan Persiju u negodovanju arbitra Masima BusakeSamir NasrUEFA komiteta koji je najavio kazne za ovaj francuski duo.


                                No Arsenalovim mukama nije kraj pre svega miran čikica je takođe ispljuvao i UEFAMančester Unitedom Sesk Fabregas obnovio je svoju povredu kolena tako da će propustiti Subotnji derbi sa Mančesterom .

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X