Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam citao da bi Vela mogao da nam se vrati, ukoliko Arsenal plati 1 milion vise od cene za koju je prodat Sociedadu(ne znam koja je to cena bila). Bio bi on fino pojacanje.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ja sam citao da bi Vela mogao da nam se vrati, ukoliko Arsenal plati 1 milion vise od cene za koju je prodat Sociedadu(ne znam koja je to cena bila). Bio bi on fino pojacanje.
      Ma kakav Vela kad smo mu dopustili da tako ode nece se on vratiti , decko je prosto plakao da nas napusti :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ma kakav Vela kad smo mu dopustili da tako ode nece se on vratiti , decko je prosto plakao da nas napusti :/
        Tog se ne secam da je plakao. Ali dok je igrao tu secam se da se uvek borio, trcao, trudio se.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Sto se od tog Vele, solidnog igraca, pravi neka velicina? Solidan igrac, nista vise, Joel Campbell nije losiji od njega, samo da dobije radnu dozvolu i lagano u prvih 18.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • 5 m ce kostati. Doci ce Vela nazad ako ga budu htjeli.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Crveni karton Bayernu i Arsenal ide dalje

              Ajde Wengeru plati sudije jednom, vidis kako je danas Fergie zaboravio, nemoj ti istu gresku da napravis. Sad imas para potrosi ih malo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Arsenal je trenutno jedini tim iz Premijer lige koji igra LS !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Samo nek ih otpisuju i dalje. Ja se nadam da ce da im pripisu i blamazu, a onda ce da bude spektakl na Alianzuuu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Samo nek ih otpisuju i dalje. Ja se nadam da ce da im pripisu i blamazu, a onda ce da bude spektakl na Alianzuuu
                    Uteha je da nedelju dana mogu da sprdam ljude(fanove Celsija,Manchestera) da smo jedini iz PL-a koji igraju Ligu Sampiona.
                    Ma i treba da nas otpisuju, da predvidjaju debakl, da nemamo cemu da se nadamo. Ko zna mozda nas Giroud i kompanija prijatno iznenadi.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • E Carlos Vela, kukala mu majka. Kakav on, bolje da ovaj sa kondomom na glavi igra.

                      Campbell fudbal izmislio za njega.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Arsenal je trenutno jedini tim iz Premijer lige koji igra LS !
                        Navijam i da ostanete jedini, ali bice bas tesko, skoro nemoguce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Navijam i da ostanete jedini, ali bice bas tesko, skoro nemoguce.
                          Hvala, al mi nisi trebo negativnu reputaciju pucat ccc
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne zajebavajte se pricom o prolazu, neka idu omladinci, kad nas tovare-nek se pamti.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Joj kako proalzi Arsenal dalje to je smijesno hahahh
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Hvala, al mi nisi trebo negativnu reputaciju pucat ccc
                                Dobices sledeci put pozitivnu, izvini ali bio sam pod velikim besom, nisi samo ti dobio negativnu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X