Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg263894#msg263894 date=1299623265]
    Bar jedared i ti da stanes na nasu stranu..........delimicno......xD
    [/quote]

    pa kad vidim da neko toooooooliko siluje,imaju 100 kontri i ne mogu da daju gol....to se po običaju obije o glavu....tako je bilo prosle sezone Man Utd-Bayern...i Bentner je bas mogao da im zavuče i to bi bio epic fail.

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Ma ko ih j**e. Pikamo dalje

      Comment


      • [/quote]
        Ja ne verujem sopstvenim ocima pa dje si ti nama Betmene puska te ubila
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Ima Boga. Kresnuce i njih neko. Premier liga, FA, sta cemo tu da radimo???

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Da pobedimo naravno. I#^@8


            Samo da Rosicky ne kroci na teren i vec smo u egalu. Ne igra Nani za United, a ako smo realni, on je ove sezone pola ekipe uz Vidica. &+I}\
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Mozda cemo imati i ceo tim sad za vikend. Nikad se ne zna............

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Ako mi budemo u punom sastavu voleo bih da i oni budu, da ne bude kasnije kako im nije igrao taj i taj. Najslađe je kada smo mi u punom sastavu a i United, onda stvarno bolja ekipa pobedi.


                Mislim kako god, mi pobeđujemo, tu ja mislim nema dileme. $#^%RT
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Od danas mi Utd nije poslednji na listi. Ovaj mec za vikend cu da gledam opusteno i nadam se prijateljskoj razmeni komentara ovde, posle tekme.

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg263904#msg263904 date=1299623958]
                    Ja ne verujem sopstvenim ocima pa dje si ti nama Betmene puska te ubila
                    [/quote]

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Pa da smo dobili, ispisali bi jos 20 stranica o tome. Ovako, "idemo dalje" :fc-[ :fc-[ :fc-[

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Salu na stranu koliko sam psovao Bendtnera kad mu je ona pobegla da su moji dosli u sobu da vide sta je samnom koliko me taj covek iznervirao ja nisam mogao da verujem
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Sto se mene tice, chillarica, nego me jedino smara sto cu morati sutra u skoli sa njih milion da se raspravljam. Ima sve da ih oteram u kurac.

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Cesk da vrati kapitensku traku i da se proda smrdljivoj barsi, ali ne za 29 miliona evra nego za 60 miliona funti!
                            Takav govnar nama ne treba. Pre pocetka utakmice tako se grlio i pozdravljao sa igracima barse, mogao je i da istrci sa njima, koliko je bio srecan, govno ono katalonsko.
                            Nije odigrao ni za kurac, osim petom pre prvog primljenog gola(nije glupi Tomas Rosicky).
                            Nikada vise ne dovesti nijednog Spanca u ekipu, pogotovu Katalonca.
                            Setite se samo promasaja sa Reyesom koji je patio za suncanom spanijom!
                            More svi do jednog mars u tri lepe p.m.!
                            A bendtnera zasaditi kao posebnu vrstu danske bukve ispred stadiona da ga svaki navijac Arsenala zapise kada prodje pored njega, jer za drugo sta i nije stvoren, jebo mu ja mater sa sve ljubicastim kopackama!

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              nema sta barca je zasluzeno pregazila topnike,samo nikako nemogu da svatim da jedan strucnjak poput wegnera jos drzi u timu betnera i rosickog #%d* pa kad god sam gledaoa arsenal sa ovom dvojicom u sastavu ,rezultat je bio los #%d*

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Wenger je trebao Samaka ubaciti,on je brz i mogao je da pobjegne,a vidili smo Bentnera kako bjezi.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X