Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo vec kod odbrambene linije - http://www.guardian.co.uk/football/2...r-swansea-city
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Kako Geri Nevil objasnjava sa ovim analizama, prosto mi je zao sto nemam SkySports/BBC ili koji vec kanal samo da gledamo njegove analize
      Uklonjen klip a ja ga nisam odgledao.

      A uzivanje je slusati ljude u Sky-u kako analiziraju. Nesto slicno imamo i mi na OBN-u.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Na SK-u jos i mozes da cujes dobre analize, ali na RTS-u toliku kolicinu gluposti samo na RTS-u mozes da cujes.. Sorry ljudi za off. Ali stvarno je Gary pokidao sa analizom...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nisam video jer je klip uklonjen, ali znam od ranije kako objasnjava Gary...

          E taj Ashley Williams im bas treba...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Skripi odbrana to svi znamo , prosle godine smo eksperimentisali sa zonskom pa vracali na man to man prosto ne vredi :/ Mislio sam da ce biti bolje sa Bouldom kao pomocnim trenerom ali ovo jebote jos gore ..... Nisu igraci problem problem je defanzivni trening i tu bi trebalo da zaposlimo barem jos jednog trenera pa da probamo tako stvarno ne vidim drugu soluciju dosta smo gomilali stopere u ekipi ....
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ali na pocetku sezone je sve bilo idealno, niste primili gol na nekoliko utakmica (lupam 4-5, ti znas bolje). Onda se odjednom sve raspalo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Ali na pocetku sezone je sve bilo idealno, niste primili gol na nekoliko utakmica (lupam 4-5, ti znas bolje). Onda se odjednom sve raspalo.
                Raspalo se zato sto nemamo standardnu cetvorku pozadi gotovo stalno se nesto rotira pa povrede i da ne zalazim dalje u detalje :/ Kada bi imali standarnu cetvorku koja moze da izgura celu sezonu a da se niko ne povredi ili da se barem jedan povredi mi bi bili veseli ....
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nisu primili go prve tri utakmice,ali prvu igrali sa Sunderlandom kuci cijim igracima nije bilo ni na kraj pameti da napadnu,kao i igracima Stokea narednu tekmu
                  Last edited by AK47; 05-03-13, 15:14.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Stvarno se ne secam sa kim su igrali, niti mi je bilo na pameti da im, zbog protivnika, ne odam priznanje. Secam se odlicno da je na pocetku sezone bila prica "dosao Bold, napad mozda ne funcionise jos, ali odbrana je zategnuta do perfekcije" (ovim niti sam sarkastican, niti vas podjebavam, takvi su komentari isli po medijima).

                    Pa kapiram da su vam Vermalen, Scesni i Sanja bili standardni. Sada je tu Monreal. Kuburite sa desnim bekom ali mislim da su vam V5 i Mertezaker prvi izbor na stoperima.

                    Opet skoro svaki top5 tim je imao problem sa odbranom tokom sezone u smislu povreda, pa ovet vasa deluje nekako najranjivija.

                    Zato sam i postavio pitanje jer je na pocetku sezone sve delovalo drugacije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo analiza Gerija Nevila za one koje nisu videli,vredi pogledati.Covek bi i nekom ko se ne razume u fudbal uspeo objasniti sustinu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Kruže priče da bi Frimpong kao slobodan igrač mogao u Fulham, jer mu se ne dopada ugovor ponuđen od Arsenala. Ova priča mi ne pije vode. On je itekako za Arsenal i razlog njegovog odlaska može jedino biti to da mu je dato do znanja da za njega nema mjesta u klubu. Ako je tako, zaista sam razočaran i mnogo mi je žao. Uvjeren sam u njegov potencijal koliko i u Gibsov!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Lillard View Post
                          Evo analiza Gerija Nevila za one koje nisu videli,vredi pogledati.Covek bi i nekom ko se ne razume u fudbal uspeo objasniti sustinu...
                          Ovo bi mogao gledati citav dan. Savrsenstvo. Btw, hvala. ;)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Lillard View Post
                            Evo analiza Gerija Nevila za one koje nisu videli,vredi pogledati.Covek bi i nekom ko se ne razume u fudbal uspeo objasniti sustinu...
                            Odgledao sam pazljivo ceo klip , jeste da zeza komunikacija izmedju Monreala i Vermalema ali brate mili kad pogledas Bejlov gol desna strana je kriva.Verma je izleteo za ofsajd zamku i da natera Parkera da doda loptu desni bek ga je samo gledao dok je Mertezaker bio na igracu i nije obracao paznju na ofsajd.Lenonov gol je cista krivica Verme i Monreala i to stoji ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Kruže priče da bi Frimpong kao slobodan igrač mogao u Fulham, jer mu se ne dopada ugovor ponuđen od Arsenala. Ova priča mi ne pije vode. On je itekako za Arsenal i razlog njegovog odlaska može jedino biti to da mu je dato do znanja da za njega nema mjesta u klubu. Ako je tako, zaista sam razočaran i mnogo mi je žao. Uvjeren sam u njegov potencijal koliko i u Gibsov!
                              Ja sam takodje siguran da bi on mnogo pomogao Arsenalu, samo da ima vise utakmica u nogama. Nervira me kad tek tako puste igrace, a ti igraci nisu ni dobili pravu sansu(kao sto je bio slucaj sa Kyle Bartleyom i Carlosom Velom).
                              Nikada mi nece biti jasno zbog cega Remzi ima toliko kredita kod Arsena.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Ja sam takodje siguran da bi on mnogo pomogao Arsenalu, samo da ima vise utakmica u nogama. Nervira me kad tek tako puste igrace, a ti igraci nisu ni dobili pravu sansu(kao sto je bio slucaj sa Kyle Bartleyom i Carlosom Velom).
                                Nikada mi nece biti jasno zbog cega Remzi ima toliko kredita kod Arsena.
                                Upravo to ... a najgore je za godinu dve dovodimo igraca koji je cak i losiji od njih i za njega placamo u proseku 5 milki i ko je sad lud ovde :/
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X