Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wadsone ba, halo dosta propagiranja Arapa ovdje. Nisu dobrodosli


    Hocemo Alishera pa da klub krene naprijed napokon
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma zezam se..

      Meni bi takodje draze bilo da Alisher preuzme sve u svoje ruke.

      Mada nije tu neka razlika, Alisher je najbogatiji Rus na svetu, to ti dodje kao neka verzija Arapa.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Razlika je u tome sto je Alisher na svakoj jebenoj tekmi. Covjek je veci navijac od mene, tako da on moze preuzeti klub kad god zeli sto se mene tice.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Napravite anketu u temi o tome ko da bude vlasnik kluba, Kroenke, Arapi ili Usmanov.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • U eri Kroenke, brkate picke, Arsenal je potrosio najmanje ikada.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Razlika je u tome sto je Alisher na svakoj jebenoj tekmi. Covjek je veci navijac od mene, tako da on moze preuzeti klub kad god zeli sto se mene tice.
              Pa kako znas da Arapi nece gledati svaki mec?

              Alisher voli klub to je poznato, a i Henry ga je nagovarao i dalje ga nagovara da kupi tim. Valjda dovoljno govori o coveku, kada najveca legenda govori da bi bilo dobro za klub da ih on kupi. E sada, tesko da bi on dao 2 milijarde, puno je to para jbg..10% njegovog bogatstva, sto mora se priznati nije mala cifra, osim kada su Arapi u pitanju..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Razlika je u tome sto je Alisher na svakoj jebenoj tekmi. Covjek je veci navijac od mene, tako da on moze preuzeti klub kad god zeli sto se mene tice.
                Bio bi i ti navijac kao on da imas toliko novaca i vremena pa da stizes na svaku utakmicu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa kako znas da Arapi nece gledati svaki mec?

                  Alisher voli klub to je poznato, a i Henry ga je nagovarao i dalje ga nagovara da kupi tim. Valjda dovoljno govori o coveku, kada najveca legenda govori da bi bilo dobro za klub da ih on kupi. E sada, tesko da bi on dao 2 milijarde, puno je to para jbg..10% njegovog bogatstva, sto mora se priznati nije mala cifra, osim kada su Arapi u pitanju..
                  Arapi to iz dzepa daju,imaju te pare pri sebi u novcaniku...razlika izmedju njih i ostalih milijardera je sto niko ne zna koliko oni para imaju
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Njemu treba 23% dionica da bi bio vecinski vlasnik. Sa ponudom od 20 000 funti po dionici ne bi morao da pljune 1.5 milijardi funti vec oko 750 milijardi funti, ali tesko. Nudio je Kroenkiju, brkatom slonu, 15 000 po dionici, a brkati medžed odbio..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Njemu treba 23% dionica da bi bio vecinski vlasnik. Sa ponudom od 20 000 funti po dionici ne bi morao da pljune 1.5 milijardi funti vec oko 750 milijardi funti, ali tesko. Nudio je Kroenkiju, brkatom slonu, 15 000 po dionici, a brkati medžed odbio..
                      Mislis miliona?

                      Ma Arapi mafijasi, seti se Akane samo prevare sa Malagom i sa Getafe-om.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ma daj hhahahah, vrte mi se u glavi integrali, mrtve smjene i svakakve gluposti, a jos sam KE7 zajebavo za isto to danas hahahah Karma is bitch
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Mislis miliona?

                          Ma Arapi mafijasi, seti se Akane samo prevare sa Malagom i sa Getafe-om.
                          Ma onaj iz Malage je pun kao brod nego su ga tamo nesto zajebali za gradnju nekih stvari pa sad on nece da pljune pare,sada se ucjenjuju medjusobno

                          Brzo ajnstajne integral od xdx hahahaa
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • 1/2x^2+k daj ba Akane smjesno
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://abbiesampson.co.uk/football/i...-far-from-over


                              Jedan od realnijih komentara utakmice i stanja...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                1/2x^2+k daj ba Akane smjesno
                                Pa sta hoces brate neces da ti kazem povrsinski integral trece vrste sad na temi Arsenala

                                Inace da ne budem spamer,malo mi je podbacio onaj Monreal danas,prebio ga je Lennon dole po strani

                                Vazda imam snage da komplimentiram igracima Arsenala
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X