Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosle sezone je napravljen niz od 7 pobjeda u nizu. Ako izvedu 10 komada ove sezone, u top 4 su sigurnoo...

    E da Wadsone, hoce li ovo snjeg padati kad si ti malo branio Girouda?


    Inace danas Remzika i Olivier najvise zelje pokazali. Cazorla se nije vidio, kao ni Jack nazalost. Dembele ih je obojicu stavio u djepove...
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ali najgore je ljudi sto imamo kvalitetne stopere ali gledajte samo sta rade A jebeni Ziru necu ni da ga spominjem vise mrs u tri lepe sa njim vise nek stavi tog prokletog Volkota ili Podolskog na spica i da mi ne kenja sa tim njegovim promasajima iz Francuske -.-
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Jel ti stvarno mislis da mozemo da vezemo 10 pobeda?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ja i dalje verujem u LS i Vengera .
          Pa taj chelzi ako ne bi racunali medjusobne duele imali bi bod vise od njih, tako da ima sanse.
          Ali jedina dobra stvar danas da Gervinho nije dobio sansu, izgleda da Venger ne racuna vise na njega

          Comment


          • Swanse (A), Reading (H), WBA (A), Norwich (H), Everton (H), Fulham (A), Manchester United (H), QPR (A), Wigan (H), Newcastle (A)


            Teoretski sve utakmice koje se mogu dobiti, osim ove sa Unitedom.

            Pobijede 10 utakmice u Top 4 su sigurno, al po meni su i TOP 3 ako uzmu 30 bodova do kraja..

            Inace, dajte molim vas prekinite pljuvat po Olivieru, danas nije imao sansi, nije imao lopti. Spustao lopte na centru kreatorima, koji su kreirali go kurac, da se tako izrazim. Remzika je odigrao sa najvise zelje i nemate sta njemu reci. Covjek je cuvao Bejla cijeli dan, plus je igrao cijelo drugo poluvrijeme desnog beka.

            Jenkinson je pokazao zelju, ali jebiga nije mogao. Walcott protiv gromada od stopera nema sta da trazi osim da dobije loptu u prostor, danas je dobio 2 lopte u prostor i to ukoso..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • A zasto je dobio samo dve lopte u prostor? Mora covek vise da se krece... Nista pokazao nije danas.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                A zasto je dobio samo dve lopte u prostor? Mora covek vise da se krece... Nista pokazao nije danas.
                Kako da ih dobije kad Jack i Santi su odigrali, a i kreirali jednu nulu veliku. Citaj postove. Ne moze napadac sam sebi stvoriti sansu i dati go osim ako se ne zove Ronaldo ili Messi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nece me biti nedelju dana dok ne istekne ovaj avatar
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Giroud je imao stopostotnu sansu na pocetku tekme kada ga je Dowson izblokirao. Jednostavno je drvo i to je to.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ne moze napadac sam sebi stvoriti sansu i dati go osim ako se ne zove Ronaldo ili Messi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako mu je Verthongen iskusno pokupio loptu,ali kriv je Giroud jer je katastrofalno sporo reagovao...

                        Ja necu vise da ga pljujem jer moje misljenje o njemu znate od jula mjeseca,ali je danas odbrana odigrala katastrofalno pa mi nije on toliko zapao za oci...

                        Moze dosta igraca stvoriti sam sebi sansu,nemoj da se zavaravas
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Arsene's Son ‏@hughwizzy
                          Asked about a takeover. Says it would definitely help. Has Arsene #Wenger just blown the Board's cover?
                          Retweeted by Yoyo ♜
                          Ma daj. Kazes stopostotna, a izblokirao ga defanzivac. Ti tom recenicom oduzimas ono zbog cega su stvoreni defanzivci, da brane go. To sto je izblokirao Oliviera je njegov posao za koji prima platu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ne moze napadac sam sebi stvoriti sansu i dati go osim ako se ne zove Ronaldo ili Messi.
                            Or Suarez, RvP, Tevez, Aguero, Cavani, Falcao, Micu, Baloteli, El Saravi, Benzema, Vilja, Levandovski, Runi, Papis Sise, mrzi me vise i da ih nabrajam...
                            sigpic

                            Comment


                            • A posao Girouda je valjda da daje golove

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Or Suarez, RvP, Tevez, Aguero, Cavani, Falcao, Micu, Baloteli, El Saravi, Benzema, Vilja, Levandovski, Runi, Papis Sise, mrzi me vise i da ih nabrajam...
                                Hazard,Mata,Ibrahimovic,Isco,Gotze da ne idemo dalje,ma hajde moze i Iniesta kad sam vec tu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X