Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    [quote author=milanche link=topic=2670.msg263590#msg263590 date=1299595586]
    Hehe ,potpuno isto i kod mene h5g6k8 samo iz inata sam odigrao X
    [/quote]
    X2,kvota 3.20,za 1000 din....Ne mogu ovoliku kvotu na X2 jos na Arsenal da ne ispratim
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Iskreno mislim da Arsenal ne moze da dobije u Spaniji zato sam i igrao X,a takodje i veca je kvota na X $#^%RT (5.40)

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Igra seka Persa i Cesk, nema AA a igra tuzni Tomas Rosicky?
        Pa da li je neko normalan? (%fsd%&j

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Ne znam koji je moron iz Arsenalove plejade idijota(sa velikim J) hteo da petom doda loptu saigracu na 20 metara od svog gola(umesto da je moron moronski, imbecil nad imbecilima, sutnuo u aut) i mi primimo gol!
          Toliko sam podivljao da je to strasno!
          Jebalo vas(AW i majmune od igraca ) umiranje u lepoti i pimplanje lopte u svom kaznenom prostoru i okolo, ali zar Francuski moroni niste culi za taktiku bunker+hitni lopticu u sumicu!
          Ne treba da nista osvojimo kada smo moroni i najobicnije placipicke!
          AW molim te idi iz kluba, boli me kurac da li cemo ispasti iz EPL i mozda Championshipa, ali od tvog umiranja u lepoti, ja dobijam cir u zeludcu!
          Molim lepo, dosta je bilo, odlazi!
          Svaka cast, ali si dokurcio sa pimplanjem i bespotrebnim podjebavanjima i pasovima koji ne donose nista! &*(@W6

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Nas EL CAPITANO. Hvala cescu na divnoj akciji $JS}| $JS}| $JS}|

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Kako smo samo naivno gol primili, igrac kao sto je Messi to kaznjava odmah. Sada moramo da napadnemo, bas dobro sto ce se ovi braniti. #%d*


              Jos igra mrtvi Rosicky umesto Arshavin-a, e moj Boze. Nadam se da cemo zivnuti u drugom poluvremenu. h5g6k8
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Losa karma il tako nesto, 'bem li ga..............

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg263754#msg263754 date=1299617003]
                  Ne znam koji je moron iz Arsenalove plejade idijota(sa velikim J) hteo da petom doda loptu saigracu na 20 metara od svog gola(umesto da je moron moronski, imbecil nad imbecilima, sutnuo u aut) i mi primimo gol!
                  Toliko sam podivljao da je to strasno!
                  Jebalo vas(AW i majmune od igraca ) umiranje u lepoti i pimplanje lopte u svom kaznenom prostoru i okolo, ali zar Francuski moroni niste culi za taktiku bunker+hitni lopticu u sumicu!
                  Ne treba da nista osvojimo kada smo moroni i najobicnije placipicke!
                  AW molim te idi iz kluba, boli me kurac da li cemo ispasti iz EPL i mozda Championshipa, ali od tvog umiranja u lepoti, ja dobijam cir u zeludcu!
                  Molim lepo, dosta je bilo, odlazi!
                  Svaka cast, ali si dokurcio sa pimplanjem i bespotrebnim podjebavanjima i pasovima koji ne donose nista! &*(@W6
                  [/quote]
                  Ono Cesko GOVNO od Rosickog &*(@W6
                  A onaj Danski trupac da ga jebo i fudbal sto igra kad je nesposoban on hoce da ode iz kluba zbog male minutaze pa mamu mu jebem nesposobnu za B ekipu nije degenerik nesposobni &*(@W6 &*(@W6


                  A za Barsu sta reci silovali su nas sve u 6 svaka chast vise nego zasluzena pobeda &8@^J
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    A jbg momci, ovo je ipak barsa na nou kampu, igramo sa rahiticnim sastavom, sto u telo sto u glovu..........

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Sta uradi ono Bendtner, kada imamo sansu, tu je on da pomogne protivnickom timu. Nema sta, Barsa nas je zgazila, nazalost, ali istina.


                      Pa ti Wenger opet stavi mrtvog Rosicky-og pre Arshavin-a. #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*


                      O tome kako je glupo reagovao Van Persie kod crvenog da ne govorim, kao malo dete. #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Djuru i Almunia odigrali maestralno,mada Almunia je lud i nekad je samo tako branio penale,Nasri odigrao solidno tu i tamo Vilsir,ovo ostalo puno gresaka Arsavin za 15 min crko....Pitam se samo gdje je Bendtner ucio primati loptu (%fsd%&j


                        PS Jeste li vidjeli Almuniji stomacine,krme debelo zapustio se h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Ima nesto dobro u ovome. Sad ako MU prodje Marseille, oni nastavljaju takmicenje, i igrace jos najmanje 2 teske utakmice, a za to vreme ce Arsenalovci odmarati. To je sansa za osvajanje Premier Lige.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Komentar iz blica: "Jebo chuck norrisa, Arsenal dao gol bez i jednong suta................xD"

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Bar jedared i ti da stanes na nasu stranu..........delimicno......xD

                                Comment

                                Working...
                                X