Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Eto, brate, kupljeno! - drugi najbolji, odmah iza Marcela! Ja zadovoljan!
    E jbg moze li treci,David Alaba ispred and we have a dill
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Marcelo nece nikad otici iz Reala,mozda kao Roberto Carlos pred kraj karijere...

      Gdje ce najbolji lijevi bek na svijetu da ide iz Reala u Arsenal,pa nema smisla jebem mu misa

      Marcelo je imao strasan lom i zbog toga je povrijedjen,da je spreman Coentrao bi mu mogao samo aplaudirati,pratite malo ljudi stanje nemojte mi otvorite livescore ne igra Marcelo,evo on ti je klupa

      Bio sam van drzave jedva da sam Arsenal pratio kamoli Real Znam da nije igrao dugo i da Murinjo gotivi Koentra-a bas bas , ali realno otisao bi kada ne bi imao priliku da igra a znas i sam da Real menja gotovo 50 posto ekipa zamenom trenera tako da je sve moguce

      @Topdzija REMZIKA MOCNI
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Dajte vi Auriera, moze i Corchiu za desnog beka, za levu stranu sam miran, mocni Gibbo.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Bio sam van drzave jedva da sam Arsenal pratio kamoli Real Znam da nije igrao dugo i da Murinjo gotivi Koentra-a bas bas , ali realno otisao bi kada ne bi imao priliku da igra a znas i sam da Real menja gotovo 50 posto ekipa zamenom trenera tako da je sve moguce

          @Topdzija REMZIKA MOCNI
          Pa pitaj onda nije valjda tesko rado cemo ti reci

          Prosle sezone je Mourinho malo i ignorisao Coetraoa cak i kada je dobro igrao on je gurao Marcela,a prosto jer je bolji igrac mada i Coentrao ako ovako nastavi moze u sami vrh komotno.Marcelo je strasan lom imao i 4 mjeseca ga nije bilo jer nije dovoljno spreman...Dugo je on vec u klubu,predugo da bi tek tako otisao,ne ide;)
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bas se prosirila vest za Arape mozda i bude nesto Evo i SK objavio haha

            Nakon Mančester Sitija, arapski milijarderi žele da postanu vlasnici još jednog engleskog velikana Arsenal, tvrde ostrvski mediji.

            Konzorcijum sa Bliskog istoka spreman je da plati 1,7 milijardi evra za londonski klub, što bi bio najveći posao u istoriji fudbala.

            Ceo posao mogao bi da bude gotov već za nekoliko nedelja, a potencijalni kupci, koji nisu želeli da otkriju indentitet, najverovatnije su iz Katara ili Ujedinjenih Arapskih Emirata.

            Preuzimanjem od strane Arapa, Arsenal bi postao nova finansijska sila u svetu fudbala, uz Mančester Siti i PSŽ, koji su se na istin način pomerili sa margine u vrh evropskog fudbala.
            "Kupci vide Arsenal kao jedan od najvećih klubova u Evropi, ali i klub koji više nije među najboljima, i kojem preti da padne u drugi plan. Oni žele da od Arsenala naprave najjaču fudbalsku silu u Evropi", prenosi Telegraf tvrdnje neimenovanog izvora upoznatog sa planovima prodaje Arsenala.
            Novi vlasnici bi navodno smanjili cenu karata za utakmice Arsenala, koje su među najvećima u Premijer ligi, te pokušali da na Emiratima stvore atmosferu koja je odlikovala Arsenalove utakmice na legendarnom "Hajberiju".
            Dolazak novih vlasnika pokrenulo bi i pitanje budućnosti Arsena Vengera u timu, iako navodno novi vlasnici cene njegovo fudbalsko zmanje i žele da ostanu u Arsenalu, piše Telegraf.

            Originally posted by AK47 View Post
            Pa pitaj onda nije valjda tesko rado cemo ti reci

            Prosle sezone je Mourinho malo i ignorisao Coetraoa cak i kada je dobro igrao on je gurao Marcela,a prosto jer je bolji igrac mada i Coentrao ako ovako nastavi moze u sami vrh komotno.Marcelo je strasan lom imao i 4 mjeseca ga nije bilo jer nije dovoljno spreman...Dugo je on vec u klubu,predugo da bi tek tako otisao,ne ide;)

            Jeste to ali ko bi rekao da ce Raul i Guti da odu i da nece zavrsiti karijeru u Realu Nikad se ne zna kod ovih trenera koji su godinama sve ludji i ludji zamisli dodje Mancini blentavi i dovede lupam sad Majkona
            Last edited by Lord Gangarić; 03-03-13, 12:03.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Kad smo kod gibsa,da se podsetimo njegovog starta koji nam je doneo plasman u LS
              sigpic

              Comment


              • Tada vam je plasman donio Foster ako se ne varam,ali gledao sam tada 3(skoro MultiMiko izdanje) utakmice u isto vrijeme pa mozda i nisam vidio dobro

                Ma kapiram ja Gangrena sta ti hoces da kazes,samo Marcelo je mladic jos uvijek a vec je 5-6 sezona u Realu i najbolje godine su tek pred njim,a u klubu ga svi gotive,ja sam siguran da on nece otici prije svoje 30. godine,a vjerovatno ni poslije toga,kao i Roberto Carlos
                Last edited by AK47; 03-03-13, 12:09.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nije Foster, onaj Madjar se tad brukao, ne secam se imena.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    E jbg moze li treci,David Alaba ispred and we have a dill
                    Cetvrti, tu je Dinje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Cetvrti, tu je Dinje.
                      Previse igras FM.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Previse igras FM.
                        Videces mog brata za koju godinu, ima da ore Premijer Ligom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Neozbiljan si Nesharo, Gibbs ce biti tatica za Dignea.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Gangi bi da uzme Marcela, brate, brate..

                            Levi bek pored ove dvojice ne treba, Gibbs od kada sam ga popljuvao poceo dobro igrati, jedino onaj tuljan Giroud nikako da reaguje(morao sam Ajnstajne)..

                            Jebo Arape, bolje Alisher da uzme u svoje ruke..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • To je bio onaj Martin Fulap ili kako se vec izgovara.Inace to mi je bio prvi i posljednji mec za wba koji je odigrao.U svakom slucaju treba da mu budemo vecni duznici posto je zajebao sva 3 gola.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zamislite dodju arapi, kupe Gecea, i Wilsher se baci u Dunav

                                Comment

                                Working...
                                X