Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Nije mnogo 8 milki za Albiola jbt , ja sam nesto skontao Marcelo ce gotovo sigurno da ide jos malo , da smo njega sacekali bili bi mirni na levom beku brat bratu 5 godina
    Wada ce te banovati zbog Marcela, samo da ustane...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Wada ce te banovati zbog Marcela, samo da ustane...
      Nece brat Wada mene da dira Ali iskreno Koentrao mu se pokakio na zivot covek nije igrao ne pamtim a steta je da takav talenat sedi na klupi sto jeste jeste :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Njhov dolazak bi ucinio besmislenom dosadasnju politiku kluba.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Nece brat Wada mene da dira Ali iskreno Koentrao mu se pokakio na zivot covek nije igrao ne pamtim a steta je da takav talenat sedi na klupi sto jeste jeste :/
          Bio je povredjen, sad treba da se vrati u prvu.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ja sam izgleda jedini za Arape.. Pazite, ako(ne daj Boze) ne budemo u TOP4 ove sezone mislim da cemo jos vise potonuti. Koliko god se sada pisalo da ce se trositi na leto ja u to ne verujem. Pa nema igraca sa kojim nismo bili povezivani i na kraju nam dovedu nekog klinca iz Francuske ili Afrike.
            Sa Arapima i Wengerov na klupi to bi bila dobitna kombinacija. Samo ja mislim da Wenger takodje ne bi zeleo da saradjuje sa njima.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Sacekajmo napokon i tu sledecu sezonu, rasterecenu od kredita, pa da vidimo sta i kako.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Drugari, sta kazete na novi avatar? Prepoznajete ko je u pitanju?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ocekujem da pocne danas, posto je Diaby pod znakom pitanja, a i Remzika je korisniji u defanzivi, po Wengerovom misljenju.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ja ne verujem da ce poceti, ali mislim da ce ga ubaciti oko 60-og minuta.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Nije mnogo 8 milki za Albiola jbt , ja sam nesto skontao Marcelo ce gotovo sigurno da ide jos malo , da smo njega sacekali bili bi mirni na levom beku brat bratu 5 godina
                      Marcelo nece nikad otici iz Reala,mozda kao Roberto Carlos pred kraj karijere...

                      Gdje ce najbolji lijevi bek na svijetu da ide iz Reala u Arsenal,pa nema smisla jebem mu misa

                      Marcelo je imao strasan lom i zbog toga je povrijedjen,da je spreman Coentrao bi mu mogao samo aplaudirati,pratite malo ljudi stanje nemojte mi otvorite livescore ne igra Marcelo,evo on ti je klupa
                      Last edited by AK47; 03-03-13, 11:27.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Rosicky treba da igra od pocetka, jer nas sigurno ocekuje presing u prvih 15-20 minuta, a Remzika mi nije pouzdan. I da, Coquelin na desnog beka!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Marcelo nece nikad otici iz Reala,mozda kao Roberto Carlos pred kraj karijere...

                          Gdje ce najbolji lijevi bek na svijetu da ide iz Reala u Arsenal,pa nema smisla jebem mu misa

                          Marcelo je imao strasan lom i zbog toga je povrijedjen,da je spreman Coentrao bi mu mogao samo aplaudirati,pratite malo ljudi stanje nemojte mi otvorite livescore ne igra Marcelo,evo on ti je klupa
                          Kad mogu Stojanovic i njemu slicni, mozemo i mi! Btw, koliko znam on igra lijevog beka??? Ne znam sta ce nam bilo ko kad na toj poziciji imamo buduceg najboljeg beka na svijetu i vise nego pristojno dobru zamjenu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Kad mogu Stojanovic i njemu slicni, mozemo i mi! Btw, koliko znam on igra lijevog beka??? Ne znam sta ce nam bilo ko kad na toj poziciji imamo buduceg najboljeg beka na svijetu i vise nego pristojno dobru zamjenu.
                            Ma mozete vi i tako,ali necete nikada imati realnu sliku i stanje stvari;)

                            Gibbs je dobar igrac,ali ne vjerujem iskreno da on ikada moze biti najbolji na svijetu na toj poziciji,barem ne dok Marcelo igra lopte...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma mozete vi i tako,ali necete nikada imati realnu sliku i stanje stvari;)

                              Gibbs je dobar igrac,ali ne vjerujem iskreno da on ikada moze biti najbolji na svijetu na toj poziciji,barem ne dok Marcelo igra lopte...
                              Eto, brate, kupljeno! - drugi najbolji, odmah iza Marcela! Ja zadovoljan!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Pa ne mora ni biti najbolji lijevi bek ali ta pozicija je dobro pokrivena sa Gibbsom i Monrealom da bi se pare trosile dovodenjem jos jednog lijevog beka.Arsenalu je puno preci desni bek,zadnji vezni,stoper i napadac.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X