Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu ga svrstati ispred Henrya, ali Bergkamp je jedini razlog Henryeve igre u to sam ubjedjen. Da nije njega kao mentora imao Henry ne bi on bio onako mocan kao sto je bio, a Bergkamp covjek je sve cinio apsolutno laganim, a tako hladno je to izvodio da bi neko pomislio da je to najlaksa stvar na svijetu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne mogu ga svrstati ispred Henrya, ali Bergkamp je jedini razlog Henryeve igre u to sam ubjedjen. Da nije njega kao mentora imao Henry ne bi on bio onako mocan kao sto je bio, a Bergkamp covjek je sve cinio apsolutno laganim, a tako hladno je to izvodio da bi neko pomislio da je to najlaksa stvar na svijetu.
      Ti kad lupis to mora bas jako da bude,ne moze labavo cuj jedini razlog,svasta...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pa dobro nije jedini, ali jeste jedan od
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • By the way, kakva koincidencija upravo se saznalo da ce statua Bergkampa uskoro ispred Emirata da osvane

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I dan danas kada vidim ovaj potez se sav najezim

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Kakva rutina.. Zao mi je sto sam ga malo gledao, kada sam ja poceo da pratim fudbal on je igrao poslednje sezone u karijeri..
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Odlozna je utakmica protiv evertona koju treba da igramo 9. marta zato sto su se plasirali u cetvrtfinale FA kupa...
                sigpic

                Comment


                • Arsenal step up their interest in highly rated French international

                  Arsenal have been credited with interest in Lyon defensive midfielder Maxime Gonalons but the Metro understands that the Gunners are set to firm up their interest in the player by monitoring him on a more frequent basis.

                  Gonalons graduated from Lyon’s youth academy before making his debut for the senior team in 2009. The 23-year old has since become an integral member of the squad and was appointed captain last month to reward his performances. Gonalons has scored 3 goals in 25 league appearances for Lyon this season and has already earned 6 caps for France.

                  Arsenal recently scouted the defensive midfielder during Lyon’s Europa League double-header against Tottenham and are said to have asked their chief talent spotter Steve Rowley to track the player in coming weeks.

                  Arsene Wenger has lacked a holding midfielder since the departure of Alex Song and has been forced to play the technically gifted players like Jack Wilshere and Mikel Arteta as shields for his defence. The Gunners manager is keen to add steel to his midfield in the summer and has been linked with West Ham’s Mohamed Diame and Toulouse’s Etienne Capoue.

                  However, Gonalons represents a more experienced option for Wenger and the France international has also indicated his desire to play in the Premier League as he said, “I like the English and the German leagues. When I see the pitch and that type of game, I feel it’s a dream.”
                  Sta mislite o ovome ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ne znam, nisam oduševljen. Recite da sam rasista, ali je za zadnjeg veznog potreban crnac.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Ne znam, nisam oduševljen. Recite da sam rasista, ali je za zadnjeg veznog potreban crnac.
                      Voli brat crnce Salu na stranu ni ja nisam impresioniran samo se gomilaju osrednji igraci i to na poziciji koju mogu pa brat bratu 5 igraca da igraju . Treba da se pukne kinta za jednog ubicu pa i da platimo 30 milki .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Ne znam, nisam oduševljen.
                        Lik je poprilicno jedan od najjacih Francuskih veznjaka trenutno i reprezentativac. Razbija u odbrani, a u napadu igra glavom kao Batistuta... Nije toliko dobar u napadu, nije ofanzivac, ali ume da baci dug pas, i poprilicno je dobar passer. Ono sto mene odusevljava jeste da je momak pravi lider jednog tima, veliki borac i motivator, i time nadoknadjuje sve nedostatke u svojoj igri. Jedan odlican igrac, i dobro bi vam dosao takav. Naravno Capoue je verovatno malo bolja opcija...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jer je video neko na Arsenalovoj fb stranici ono takmicenje u crtanju ovih dana ? Takmice se Santi,Nacho i Koscielny i onda je postavljeno pitanje ciji je crtez najlepsi. U ponedeljak se crtao cvet, juce Big Ben, a danas pas.
                          Santi obicno ima najvise glasova, mada po meni Koscielny najbolje crta.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Freshko, a cena?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Freshko, a cena?
                              To mi nije poznato, posto je zaista neizostavan deo Lyona, vrlo bitan igrac. Ne znam da l' bi hteli da ga daju za manje od 15m, mada je to samo moje nagadjanje...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Na kog podseca iz PL? Cabaye?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X