Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trcanje je problem, tj. taj jak presing koji nas ceka. Nema sanse da se iznese lopta kako valja bez Rosickog, vezna trojku treba da cine on, Arteta i Jack, levo Santi, desno Theo a napred bi stavio Poldija, mada znam da ce igrati Maslina.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Arsenal ce da bude odmorniji definitivno u toj utakmici, ali to je manje bitno. Giroud mora poceti tekmu. Santi neka ide ljevo, Jack na desetku, Theo desno, Olie spic. Pokusati sa 2 zadnja vezna Diabyem i Artetom. Nacho ce se moci nositi sa Lenonom, samo nek mu zatvori desnu nogu, zatvorio je i njega. Sagna sa Baleom, ne znam na sta ce to da lici, ali Sagna protiv smjesnih ekipa je igrao smjesno, a protiv ozbiljnijih je vec malo bolje igrao, izuzmemo li Chelsea, govorim o defanzivi trenutno, a o ofanzivi je postao beskorisno drvo.

      Ovi ce trcati ko konji sigurno, ali slick passing i snazna volja moze biti kobna za taj presing tottenhama, jer otvorit ce se mnogo.

      Nadam se AVBovom brilijantnom potezu za ljevog beka, kao u prosloj tekmi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zar Diaby nije povredjen?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Razbice vas Moussa, a Bejlaru mozete zatvoriti, mada generalno sam danas vidjao dosta rotacije i menjanja pozicije od te trojke ispred Adebayora, dosta su mobilni, Bejl je igrao na tri pozicije veceras. Ako bude Sagna igrao, napravice budalu od njega. Ipak, slabo igraju, bas slabo, nije to onaj Tottenham od pre 6-7 kola, slucajnost da je Bejl bas u tom nekom periodu poceo da igra kao blesav i da ih vadi...
          Zato mislim da je sve moguce, mada i vi cas dobri cas, ocaj, takvi i rezultati. Msm da je u ovoj situaciji nezahvalno prognozirati, eto neka Spursi budu blagi favorit zbog domaceg terena...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma kakav crni teren, jedno od drugih 2 km udaljeni, a Arsenal ima najbolje away fans u ligi sigurno(ako neko pokusa da me ispravi nek prvo pogleda video away navijaca na Old Traffordu nakon 8-2 ;) )

            Ma kakav Mousa, taj se vidjet nece pored Jacka pazi sta ti govorim. Jedino gdje vidim sansu Spursa jeste Bale nista drugo. Adebayor ce ga uvaljati kao i obicno sto ga uvalja u derbiu na WHU, ne gledajuci za koga igra.

            Olivier Giroud ce da nastavi svoju formu protiv malih klubova...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kako ce Jack protiv Mousse, zivota ti? Zna se da ja Jacka obozavam, ali je za Moussu fizicki smesan...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Kako ce Jack protiv Mousse, zivota ti? Zna se da ja Jacka obozavam, ali je za Moussu fizicki smesan...
                Zivi bili pa vidjeli

                Dembele se vidjet nece.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ma kakav Mousa, taj se vidjet nece pored Jacka pazi sta ti govorim.
                  Ja mnogo cenim Jacka, mnogo, ali ovo sto si rekao je za zatvor, Moussa triput jaci covece, kako da ga zaustavi ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ja mnogo cenim Jacka, mnogo, ali ovo sto si rekao je za zatvor, Moussa triput jaci covece, kako da ga zaustavi ???
                    Ma zaustavit ce ga Giroud ako nista,znas da je on premocan u defanzivi
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sprdajte se vi koliko hocete, zaustavit ce njega Jack. Svi vi mislite Jack ce da juri Moussu, a ustvari ce Moussa da juri Jacka i tako ce da ga zaustavi hahahhaha
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ko da igra desnog beka? Ko je najmanje losa opcija? Rizikovati s Coquelinom, ili igrati na "sigurno" sa Sagnom?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ma Sagna, prosle sezone mu se okrenula sezona protiv Spursa mozda se okrene i sad

                          Diaby ako bude zdrav ce da odigra utakmicu zivota i da strpa Bale-a u djep
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Diaby ako bude zdrav ce da odigra utakmicu zivota i da strpa Bale-a u djep
                            Pre ce Bejl njega ponovo u bolnicu da strpa...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kad vec polemisem tamo o Spursima da navedem jedan interesantan podatak

                              The Group continues to have a strong balance sheet. £6.5 million of stadium finance bonds were repaid in the period and, other than next year’s annual instalment on the bonds, the group has no short-term debt. Cash balances at 30th November amounted to £123.3 million (2011 - £115.2 million).
                              Rata za kredit je 6.5 m godisnje, ostalo je jos 98 m duga za stadion, sa 6.5 m godisnjom ratom to je smjesno. Nece se ni osjetiti, a s obzirom da se imaju ogromne rezerve kesa onda se moze svasta nesto uraditi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Bale vs Sagna ako bude, bice mi zao Bacary-a.:S

                                Nadam se da ce opet doci do izrazaja kompleks manjeg tima, kao sto je slucaj Atletico Madrida, koji ne moze da dobije Real da igra sa dva igraca vise.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X