Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba neki iskusan golman da mu bude mentor, ne da Voja ne brani nikako. Ne moze napredovati ako je zakucan za klupu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Hands off
      A mocni de Gea?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Sa Vojom je napravljena greška na samom početku njegovog igranja za prvi tim. Iznenada je dospio na to mjesto, zbog baksuznih povreda prva 2 ili čak 3 golmana ako se ne varam, Fab, Almunia i Manone, i ispostavilo se da je bolji od svih njih. Međutim, umjesto da se u prvom narednom prelaznom roku dovede neko iskusan kao broj 1, a Voja ostavi kao prva rezerva, za kupove i kaljenje, oni su ga ostavili na tom mjestu, tako da je sav pritisak ostao na njemu. Sad je naravno kasno da se prave ovakvi potezi, jer je on navikao da bude prvi golman i tako nešto bi ga demotivisalo, srušilo mu samopouzdanje i bio bi to korak nazad u njegovoj karijeri. Sad ili ostaviti Manonea ili kupiti nekog veterana za rotaciju.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Yep, prva tekma na Old Traffordu, a nakon toga dvomec sa katalonskim olosem. Malo ko je imao takav pocetak karijere...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ja bih doveo Givena iz Aston Ville za rotaciju, pogotovo jos ako ispadnu iz lige. Secam se da se on jos davno pominjao u Arsenalu.
            Mislim nije Given neki golman, ali verujem da bi makar necemu poducio Voju.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              A mocni de Gea?
              Nadam se u Barsu ili Atletiko ako ovi vrate Kurtou.

              @Ves

              On je debitovao protiv nas, tacno se secam. 1-0 Park, ali je skidao sve i svasta.

              edit. Evo Vilsirica napisa prvi post, ispasce da sam prepisivao a tacno se secam da je debitovao protiv nas
              sigpic

              Comment


              • Ajde Eric, oprastam ti.
                Inace taj gol Parka je jedan od odvratnijih koje sam video.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Sa Vojom je napravljena greška na samom početku njegovog igranja za prvi tim. Iznenada je dospio na to mjesto, zbog baksuznih povreda prva 2 ili čak 3 golmana ako se ne varam, Fab, Almunia i Manone, i ispostavilo se da je bolji od svih njih. Međutim, umjesto da se u prvom narednom prelaznom roku dovede neko iskusan kao broj 1, a Voja ostavi kao prva rezerva, za kupove i kaljenje, oni su ga ostavili na tom mjestu, tako da je sav pritisak ostao na njemu. Sad je naravno kasno da se prave ovakvi potezi, jer je on navikao da bude prvi golman i tako nešto bi ga demotivisalo, srušilo mu samopouzdanje i bio bi to korak nazad u njegovoj karijeri. Sad ili ostaviti Manonea ili kupiti nekog veterana za rotaciju.
                  Voja je bio treci golman Manone je bio cetvrti a da Almunia je nesto bio povredjen , Fabijanski dal imao neki prelom prsta sta ja znam tako da je Voja uleteo u najgoru mogucu vatru Prvi put sam cuo za njega dal je bio u rezervama ili u18 secam se da je imao prelom obe ruke ali sam ga zapamtio po ludackom istrcavanju i sto nije gledao gde udara Sve u svemu mislim da ne treba da ga menjamo moze Voja da izgura samo mu treba ukazati priliku tojest imati strpljenja .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Upravo to sto kaze Gang, ako smo trpeli Almuniu i nesposobnog Fabianskog, mozemo i Voju koji ce za 2-3 godine biti u TOP 5 golmana...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Ajde Eric, oprastam ti.
                      Inace taj gol Parka je jedan od odvratnijih koje sam video.
                      Vrhunski gol, nemoj da zezas, kako ga je glavom lobovao, a sve u delicu sekunde, instinktivno.

                      Ali on vam je dao toliko golova, kapiram da ga ne podnosis
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde Gangrena da te ispravim malo.

                        Woja je bio 4 golman

                        Fabianski je bio povrijedjen, Almunia drugi golman povrijedjen takodjer. Don Vito je bio na posudbi, ako se ne varam u Burnleyu i prosto je kidao tamo. Woja je uletio tu protiv Mana. Povrijedio se i on kasnije, nazalost slomio je prst protiv Barce, krkan Alves zapuco slobodnjak direkt u njega. Tada je se Almunia vec dovoljno oporavio, ali je Wenger ustrajao da mu bude Woja prvi izbor, posto je Fabianski bio izgubljen do kraja sezone. Tada je se Lehman vratio da brani jednu ili 2 tekme, jer se smotani Almunia ponovo povrijedio, a i nek je poslje onog uzasnog istrcavanja protiv WBA na Hawthronsu gdje je Arsenal na jedevite muke izvukao bodove golovima Diabya i Nasria.

                        Po mom misljenju Cezar bi bio strasno pojacanje za Arsenal ako QPR ispadne, a ispast ce. Imaju Arsenal na Loftusu, a Arsenalu treba vise nego njima.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ajde Gangrena da te ispravim malo.

                          Woja je bio 4 golman

                          Fabianski je bio povrijedjen, Almunia drugi golman povrijedjen takodjer. Don Vito je bio na posudbi, ako se ne varam u Burnleyu i prosto je kidao tamo. Woja je uletio tu protiv Mana. Povrijedio se i on kasnije, nazalost slomio je prst protiv Barce, krkan Alves zapuco slobodnjak direkt u njega. Tada je se Almunia vec dovoljno oporavio, ali je Wenger ustrajao da mu bude Woja prvi izbor, posto je Fabianski bio izgubljen do kraja sezone. Tada je se Lehman vratio da brani jednu ili 2 tekme, jer se smotani Almunia ponovo povrijedio, a i nek je poslje onog uzasnog istrcavanja protiv WBA na Hawthronsu gdje je Arsenal na jedevite muke izvukao bodove golovima Diabya i Nasria.

                          Po mom misljenju Cezar bi bio strasno pojacanje za Arsenal ako QPR ispadne, a ispast ce. Imaju Arsenal na Loftusu, a Arsenalu treba vise nego njima.
                          Pa bio na pozajmici nije bio u klubu tako da je bio treci golman kada je uleteo u prvi tim
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Vrhunski gol, nemoj da zezas, kako ga je glavom lobovao, a sve u delicu sekunde, instinktivno.

                            Ali on vam je dao toliko golova, kapiram da ga ne podnosis
                            Buraz, jeste fin gol tebi kao navijacu Uniteda, a i neutralnima je kul. Ali je meni ogavan, pred kraj poluvremena sa 16m glavom, secam se da je sitan inventar po kuci stradao tad.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment




                            • Gdje im je Santos ?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Buraz, jeste fin gol tebi kao navijacu Uniteda, a i neutralnima je kul. Ali je meni ogavan, pred kraj poluvremena sa 16m glavom, secam se da je sitan inventar po kuci stradao tad.
                                Hahaha pa ok, jasno. Nije sa 16, negde sa penaltika je uleteo .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X