Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam rasporede, od Tottenhama i Chelsea, vi imate nekako i najlaksi, mada je generalno mala razlika... A i nekako mislim da u PL ne postoji lak raspored, all is possible... Mi imamo mozda i laksi raspored, ali mi nismo bitni zaista...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma nek se raduje Bale, ionako ide u Real na leto...
      Ako mi stvarno potrosimo dosta love na leto, mogu Spursi da pokusavaju da smanje "gap" do sutra, ugazicemo ih.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ma Bale im je pola ekipe, ne mogu oni bez njega
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • a ko je taj Bale?

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ma Bale im je pola ekipe, ne mogu oni bez njega
            Daleko od toga... Da si rekao Bale i Moussa pola ekipe, pa i da razmislim...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Daleko od toga... Da si rekao Bale i Moussa pola ekipe, pa i da razmislim...
              I kako da se ja suprotstavim kad ce odmah da se stvori Akan i banuje me?
              Bale je za njih ove sezone ono sto je Robin bio za nas prosle.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Bale je za njih ove sezone ono sto je Robin bio za nas prosle.
                Ne bih rekao. Spursi su igrali dobro cak i kada Bejl nije igrao dobro ove sezone, to je razlika. A VP nije igrao nijednom lose, a opet je Arsenal na pocetku bio katastrofalan, mada kasnije vas je izvukao iz govana kada je poludeo i poceo da trpa kao nenormalan. Bale je sada poceo da igra sjajno pogotovo u poslednjih par kola, ali generalno Spursi igraju slabije nego ranije. Plus, kada Moussa nije tu, onda je tek problem, tako da bez Mousse u ekipi, Spursi ne bi bili gde jesu, taj covek radi genijalan posao, ali isto tako ni bez Bejla ne bi bili, ovaj dvojac je neizostavan.
                Lennon je isto jedan od razloga sjajne igre ranije u sezoni, ali kako slabije sada igra, tako je igra Spursa slabija. Isto tako nema ni Defoa koji je bio sjajan na pocetku...
                Last edited by Freshman; 24-02-13, 17:01.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ajde da mi ostavimo taj derbi malo kasnije u toku sedmice da analiziramo.

                  Mene interesuje vase misljenje o golmanskoj situaciji u Arsenalu?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Meni je mesto golmana apsolutno mirno, Voja jeste kiksao za vikend, ali to je "danak neiskustvu"
                    Neki back-up da se dovodi ne treba, neka bude Don Vito...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Woja meni se cini da trpi mnogo zbog stopera. Mora da brani iz teskih pozicija i onda iz laganih napravi glupost. Kakav don Vito, to Arsenalu najmanje treba. Arsenalu treba neka lisica od 35 godina na golu da bude u rotaciji sa Wojom jer to iskustvo samo moze skinuti pritisak sa njega
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Voja u poslednje vreme pravi nenormalne greske ne znam sta mu je kad se setim na pocetku kako je branio lik ja sam bio siguran da ce biti world class golman a sto duze igra sve je gori :/
                        Last edited by Lord Gangarić; 24-02-13, 17:32.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Second season complex ne moze biti nikako, od toga pati OX, al ovo je njemu sada vec treca godina u prvom timu tako da nema sanse da pati od toga. Pravi kriminal greske, ali brani i nemoguce stvari nesto slicno De Gea-i.

                          Ne znam, nadam se da ga Wenger nece ugusiti s nekim preplacenim golmanom. Arsenalu treba stariji golman koji je branio u Engleskoj bez kikseva.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Obojica su klinci, treba ih istrpeti sa tim sto ja mislim da je "Voja" potkovan za PL dok ovaj nas nije i da bi bio bog za par godina ako bi promenio ligu i vratio se recimo u Primeru.

                            Nazalost obojica su slabiji od Kurtoe, za koga mislim da ce biti najbolji golman za par godina na svetu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Voja ima samopouzdanje, to je definitivno, ali mu treba neko s kim bi radio. Ko je uopste trener golmana? I sto Seaman ne udje u celu pricu kao trener? Mozda da dovedemo Julia ako QPR ispadne?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Mozda da dovedemo Julia ako QPR ispadne?
                                Hands off
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X