Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • [/quote]

      Na cemu je to zasnovano? Wenger nije samo trener on je manager,direktor , bukvalno sve. Ne znam kako bismo prezivili njegov odlazak.

      Ocekivao sam pobjedu ali nije Sunerland neka seljacka engleska ekipa da se moze reci da ih moramo dobiti. Imali smo sanse , nismo ih iskoristili. Odavno nismo ovako dobro odigrali odbranu,mozda najbolje ove godine. Nadam se da cemo je primjeniti i na Camp Nou. Jack se izgleda povrijedio,to bi mogao biti veliki hendikep.

      Comment


      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Kako smo samo prosuli bodove. Sudije necu da komentarisem, sta da se radi. Uglavnom, treba se sada nadati da United ne pobedi sutra. Sada smo na minus 3, sutra ako izgube, mozemo da se izjednacimo sa njima. Ali, kako smo mi danas kiksali, imam predosecaj da oni nece. #%d*
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Godinama pratim Arsenal i zadnjih par godina se nerviram i zivciram,tako je i ove sezone,Arsenal nema igrace koji mogu da izdrze tempo u PL jednostavno je tako svako malo se neko povrijedi ili nije njihov dan nece ih gol igraju toplo hladno,sjeca li se iko one sezone kad je Arsenal osvojio titulu bez poraza,onda kada su igrale IGRACINE a ne djeca??? Realno Arsenal nezasluzuje da osvoji PL ove sezone ako se to desi bit ce zato sto je zakazalo "staro gvozdje" iz MAN.UTD.Wenger je od Arsenala napravio dobro preduzece godisnje ostvare profit od 50-60 miliona funti,NAVIJACI NE ZELE MILIONE ZELE TROFEJE

            prvi put pisem na ovom forumu pozz svima


            PS Na kraju svega kad iscijedi iz Fabregasa sve ono dobro prodat ce ga Barci isto ko Anrija
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=mirzacale link=topic=2670.msg261821#msg261821 date=1299375150]
              Godinama pratim Arsenal i zadnjih par godina se nerviram i zivciram,tako je i ove sezone,Arsenal nema igrace koji mogu da izdrze tempo u PL jednostavno je tako svako malo se neko povrijedi ili nije njihov dan nece ih gol igraju toplo hladno,sjeca li se iko one sezone kad je Arsenal osvojio titulu bez poraza,onda kada su igrale IGRACINE a ne djeca??? Realno Arsenal nezasluzuje da osvoji PL ove sezone ako se to desi bit ce zato sto je zakazalo "staro gvozdje" iz MAN.UTD.Wenger je od Arsenala napravio dobro preduzece godisnje ostvare profit od 50-60 miliona funti,NAVIJACI NE ZELE MILIONE ZELE TROFEJE

              prvi put pisem na ovom forumu pozz svima


              PS Na kraju svega kad iscijedi iz Fabregasa sve ono dobro prodat ce ga Barci isto ko Anrija
              [/quote]
              Stoji to sve sto si rekao,dobro dosao na fudbalski pdf,nadam se da ces biti redovan @(*6sd$%
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Mozda nije sad ni vreme ni mesto da napisem ovo,ali moram


                Za Arsenal sam poceo da navijam krajem devedestih ili pocetkom dvadeset i prvog veka,ne secam se koja je godina bila...znam samo da su igrali protiv nekih u plavim dresovima(jbg,davno je bilo ) i da su gubili dva-nula,onda je Kanu dao 3 komada i resio tekmu,secam se jos da je teren bio samo blato


                Naravno da sam godinama pizdeo i pizdeo i pizdeo,sad sam ravnodusan,moze se reci da sam prestao da navijam za njih,mada tako sam i u ostalim fudbalskim ligama,ma svim sportovima prestao da navijam za odredjeni klub,valjda to ide s' godinama,a mozda sam i ja cudan $#^%RT Sada volim i navijam samo za jedan klub na svetu,naravno domaci $#^%RT

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Jedan dobar osvrt na jucerasnju utakmicu i naredne meceve.

                  http://arsenal-bih.com/glas-topnika-...me-odluke.html

                  Comment


                  • Szczęsny,[/quote] a
                    Daj bre de Schezni da ne igra jesi lud pa on je tata mata i za Almuniu a Fabijanskog necu ni da spominjem...
                    A to da smene Wengera i kako bi bilo kad bi Murinjo dosao pa Wengera nece smaknuti sa pozicije sve dok ne ode u penziju &+I}\ a i kad bi mu dosla zamena nema sanse da bi to uopste bio Murinjo ili neki drugi velikan verovatno bi ga zamenio Gvardiola ili neki mladji trener posto svi znamo Wengerovu filozofiju
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=S-Nash link=topic=2670.msg258745#msg258745 date=1299018344]
                      Mi cemo za vas da pobedimo u nedelju a vi nagurajte nekako 1:0 s kim god da igrate. +*@WT*48*
                      [/quote]
                      Ja sam vam lepo rekao da cemo da pobedimo za vas. h5g6k8

                      Zaista steta za mec sa Sunderlandom ali valjda cete dobiti Tottenham u tom zaostalom mecu i Manchester kuci.Daj kad vec mi pobedjujemo za vas,vi uzmite titulu pa nas Manchester nece prestici a onda cemo dogodine da se vratimo na vrh. h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Kao sto neko rece,nije ni Sanderlend bas slab,u prvom delu su izvukli 1:1 u 95 minutu,nadao sam se da to sad moze nama da se vrati u da im ga zavucemo na kraju,ali jbg ni sudije nisu to dozvolile,nikakav ofsajd i penal...
                          Posle Lige sampiona igramo valjda sa Mancesterom pa posle gostujemo protiv W.B.A. i tu moramo da pobedimo kao i na gostovanju Blekpulu.
                          Pa ako tu dobro prodjemo imamo cemu da se nadamo,i sve da bude u nasim rukama.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Najverovatnije ni Song nece igrati protiv Barse
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Sta je sad sa njim ? //h*svb Bice nam potrebno cudo da izbacimo Barcu. fghj48d
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Valjda ce i nama jednom sreca da se osmehne...
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X