Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do kraje sezone Arsenal ima relativno lagan raspored. Potrebno je ostati neporazen u tih 11 utakmica.


    Ako united osvoji titulu prije sudara u londonu mislim da ce to biti pustena utakmica da Arsenal udje u top4.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Novi avatar i par novosti

        Captain Jack: Arsenal set to appoint Wilshere captain from next season


        Gunning for a return: Thierry Henry set to return to Arsenal as coach


        Let me be your Messi: Wilshere tells Arsene Wenger to play him every week like Barca star Lionel
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

          Had a good chat today. We are definitely going to spend big in the Summer. There is money available and i was told AW has his targets.

          Sve sam ovo vec cuo...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ama ide se po pojacanja na ljeto. Kljuc je izboriti Lp i onda potrositi tih 100 milki koji su omoguceni
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kad ih vidim u dresu, sa salom "Moja kuca", tad cu verovati...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Novi avatar i par novosti

                Captain Jack: Arsenal set to appoint Wilshere captain from next season


                Gunning for a return: Thierry Henry set to return to Arsenal as coach


                Let me be your Messi: Wilshere tells Arsene Wenger to play him every week like Barca star Lionel
                Sto se ovog prvog tice jeste klinac i sve ali jbt nasa skola nase dete zamislite kakva ce zivotinja biti samo ako ga bude forsirao jos stvarno decko jeste za kapitena
                Za Anrija sam citao pre neki dan iskreno ja mislim da ce biti medju trenerima koju sezonu pa da ce zameniti Wengera za koju godinu.
                A ovo trece samo da ga povrede zaobidju i da se Wenger ne zajebe i dovede jos nekog veznjaka pa da mu usere poziciju u prvom timu i ima da kidise <3
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Tesko da kakav veznjak moze izbaciti Wilshere-a iz tima. Treba dovesti veznjaka par cisto za rotaciju i da se ima dubine u timu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nikad se ne zna video si kako je Rosicki eksplodirao prosle sezone Mada ne verujem da je Jack imati nekih padova u formi eventualno ako ga povrede ne zeznu ( nedo bog ) . Samo da nam se ne desi isto kao sa Cashley Colom i da ne ode negde za nenormalnu lovu :/
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Rozza je jos uvijek sposoban da prozivede ono sto je proizveo prosle sezone. Ja se nadam da hoce jer momak je toliki maler da je to nevjerovatno Izuzetan talent, ali upropasten povredama.

                      Vidjet cemo, volio bih da ga vidim protiv Bayerna od prve minute, kakav Remzika, Rozza je AS nad ASOVIMA
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kakav bi mi tim imali kad bi bilo tacno sve sto se prica! Npr:
                        http://noeasygames.com/arsenal-line-...iant-stars/745
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Rozza je jos uvijek sposoban da prozivede ono sto je proizveo prosle sezone. Ja se nadam da hoce jer momak je toliki maler da je to nevjerovatno Izuzetan talent, ali upropasten povredama.

                          Vidjet cemo, volio bih da ga vidim protiv Bayerna od prve minute, kakav Remzika, Rozza je AS nad ASOVIMA

                          Ja tog coveka gotivim nenormalno i taj njegov stil igre.Koliko sam samo dana provodio na terenu sa njegovim klipovima na telefonu i pokusavao da izvedem onaj njegov maestralni pas spoljnim delom stopala Stvarno je prava steta sto je ovakva konkurencija na njegovoj poziciji iako ima godina koliko ima stvarno vredi imati takvog igraca u ekipi

                          Originally posted by Ves View Post
                          Kakav bi mi tim imali kad bi bilo tacno sve sto se prica! Npr:
                          http://noeasygames.com/arsenal-line-...iant-stars/745
                          Gece nema leba, Reina nema leba,Jovetic mozda, Capoue mozda
                          Last edited by Lord Gangarić; 24-02-13, 12:14.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Malo ljudi zna onaj trik vanjskom. Slusam komentatora neki dan i cudim se kako covjek moze reci da Rosicky izbjegava ljevu nogu, kad vanjskom moze da uradi sta god hoce
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Gotze je nerealan, Reina nepotreban, Wanyama ce u United, a Capoue i Jovetic su vrlo realne opcije...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Od navedenigh najvise bi voleo Jovetica mada kako igra nece ga ovi smradovi pustiti bez 20,30 milki sigurno ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X