Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JAO Wadara da ispise 3 romana za manje od pola sata

    Inace, ne znam. Koji god menadzer da dodje, ne moze sigurno bolje od Wengera koji je jedva nekako uspijevao izvuci top 4 svake godine. Strah me pomisliti sta ce se desiti ako on ode i ne budu omogucena sredstva za transfere na ljeto.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Klopp, Moyes ili Girard. Ne znam zasto, mislim da ce ovaj zadnji biti naslednik
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Denis Bergkamp, menadzer kojeg ja sanjam. Cuda radi kao asistent u Ayaxu, ali to je nazalost nemoguce zbog njegovog straha od letenja
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • On jos to nije prevazisao?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • No Manager Could Do Better Than Wenger Under This Board.


            Nemam pojma, ako na ljeto ode, otici ce ili u Real ili u PSG gdje ce da se posprda sa svima...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nemoj ga u Real molim te,ima bolji izbor od njega neka hvala

              Sve to sto vi govorite o parama i Wengeru ima mjesta,ali ove sezone je on gubio od jad i cemer ekipa,nije kriva politika s parama za to,slabo covjek motivise i postavlja igru u zadnjih par sezona,mislim generalno

              Covjek je ispao od Bradforda i Blackburna,nemojte da mi pricate o kreditima cim njemu krene lose...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Da istina, ali cudno je to da je samo ove sezone u svojih 16 godina vladavine gubio od 2 nizerazredna tima.

                Mou je gubio od nizerazrednih timova, kao i Fergie...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma jos i gore gubio je finale od cirkus tima Birminghama,znaci Arsenal je za dvije klase bio jaci od njih tada,ali je on izgubio...

                  Stvari su krenule lose,koliko god on da je strucan uvijek ga je partila i jedna doza srece(naravno da je ona uvijek neophodna),ali polako ga i ta sreca napusta jbg ne moze tako uvijek...

                  Moze da se smatra slucajnoscu i nesrecom npr poraz od Bradforda mada je tada Arsenal odigrao lose,ali ponoviti u samo par mjeseci isto protiv nizerazrednog Blackburna i to kuci je znak da ne ide vise ovako,kako ce dalje ostaje nam da vidimo

                  Mislim da je njemu kljucna utakmica derbi sa Tottenhamom u gostima,ta utakmica bi mogla da nam pokaze sta ce biti sa Wengerom
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Stvari su krenule lose,koliko god on da je strucan uvijek ga je partila i jedna doza srece(naravno da je ona uvijek neophodna),ali polako ga i ta sreca napusta jbg ne moze tako uvijek...
                    Evo u 10 godina, prvi puta u zivotu sam vidio da nakon nepostojeceg kornera Arsenal da go, nakon 10 godina, a vidjao sam timove i timove kako im se to desi skoro svake godine. Neposotjeci korner mislim na korner koji je tako ocito da nije postaojao, a ne na stuacije gdje je sudija 20 m udaljen i pogrijesi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nisam ja mislio na tu srecu u igri,ne kapiramo se nikako...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Mislio si na srecu sa transferima, ili nesto sasvim trece?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • MA kaakv odlazak Wengera, nema sanse. Gleda na Arsenal kao na dete svoje, jedino neko moze da ga otera iz kluba. Ako on ode, bice bas jebeno, nece Arsenal 3-4 godine izboriti Ligu Sampiona, ubedjen sam u to. Ne moze doci bolji trener od njega.

                          Bio bi fazon, da ako ode dodje Rafa Benitez, njega bih bas voleo da vidim u takvom timu. Championship zagarantovan
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Venger je vrhunski poznavalac fudbala, temeljan, strpljiv covek, koji radi sistematicno ali taj covek nema jednu veoma vaznu stvar - energiju. Nikad je nije ni imao na potrebnom nivou ali je imao igrace poput Viere i ekipe cija je energija bila na bolesnom nivou. Kako su isti polako napustali klub jedan po jedan, tako Arsenal ni Liga Kup ne moze da osvoji. Niko Vengera ne krivi sto mu ne daju vise para i sto ne moze da trosi kao i ostali ali koliko je taj covek izgubio bodova u ligi u poslednjim minutima od fenjerasa? Nema plan B, nema potrebnu energiju i retko kad promeni nesto konkretno. Mlak je, previse mlak. To je njegov najveci problem a bojim se da je i Rodzers slican, nadam se da gresim. Vizija, poznavanje fudbala i sklapanje tima su na zavidnom nivou. Takodje je slab dvomec trener. Venger treba da ostane u Arsenalu kao SD a na klupu neko ko je nesto mladji i energicniji. On je veliki deo Arsenala i moze i dalje da pomogne svojim mozgom i poznavanjem ekonomije i trzista ali licno ga ne bih gledao na klupi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sreca je jbg sto Arsenal svake godine dobije najlaksu grupu u LS,jednostavno sreca nema tu nikakvog znanja.Dok se drugi znaju napatiti vec u grupnog fazi on dobije uglavnom lagane protivnike i rijesi to...

                              A imao je i srece sa transferima nije da nije,ali ne sporim njegovo veliko znanje na tom polju,on je za mene samo takticki dosta slabiji od vecine boljih trenera danas...
                              Last edited by AK47; 20-02-13, 11:54.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Realnost je da jeste nekada imao srece sa transferima. Ja sam sam preko menadzera nasao 3-4 vrhunska igraca 4 godine prije nego sto su pojavili, da preciziram Hazarda i Wilshera, al ne bitno.

                                Realnost je da u tom kupu nije imao srece. Nije imao srece u sezonama kada su mu titule bjezale u zadnjim trenucima. Povrede Eduarda, pa Ramsya su samo udarale tu maldu ekipu po glavi...

                                I neka mi neko kaze da ovaj covjek ne mari za Arsenal..


                                Stalo mu je vise od mene, a ja sam plakao vise puta zbog njih.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X