Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Po Wengeru je lakse se plasirati u LP sljedece sezone nego ove godine proci dalje

    Ja vjerujem jos uvijek u cudo. Schwini ne igra, a tamo ako Martinez zvjerina dobije crveni ili bilo ko onda Arsenal ima sanse da ih napakuje do vrha, ali puno, puno stvari treba se potrefi da bi Arsenal imao sansu da daje golove Bayernu... Ovako je dosta nemoguce, ali eto ja jos uvijek vjerujem da ce se neka sreca desiti i vratiti sav baksuzluk Arsenalu...
    Ih, kakvo cudo bre? Ne igra Schweini, ali igra brat Gustavo.


    Nema sanse za prolaz, jedino se nadati da ne bude debakl. Na leto Wenger treba dovesti dva vezna igraca, Arteta da ide na klupu, a ta dvojica novih da igraju sa Jack-om, a Santi moze komotno na krilo. Drugo krilo da se dovede i napadac, Theo i Giroud klupa. Desni bek i stoper da igra sa Vermaelenom. Gibbs i Monreal su dovoljni za levu stranu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Pa dobro ne moras me odma u pojam ubiti

      Ma sta ja znam, nadam se iako znam da nema tu sta da se trazi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • To se batice kaze ovako: Hummels, Aurier, Pjanic, Capoue, brat Hatem i Joveta. Ne znam koliko bi kostali, kontam 100+ miliona, ali je to vec ozbiljna ekipa.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          To se batice kaze ovako: Hummels, Aurier, Pjanic, Capoue, brat Hatem i Joveta. Ne znam koliko bi kostali, kontam 100+ miliona, ali je to vec ozbiljna ekipa.
          20m, nemam pojma, 20m, 10m, 20m, 25m=95m
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kako bi Pjanic i Joveta legli, pa to nije humano.

            Capoue isto, Hummels nije realan batice.

            Ajnstajne brate, za 20 miliona ponudom za Hummels-a, mozes samo samare dobiti od Klopp-a.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aurier bi bio u vrh glave 7 miliona, malo sam se zainteresovao za njegove igre, jer je tu taman i Capoue, dobar je igrac, bek kakav bi se taman uklopio kod nas... Coquelin do tad na RB, Sagna se bruka iz meca u mec...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Tako je , Aurier ne bi kostao ni 10 miliona , a po meni je ogroman potencijal + moze da igra apsolutno sve pozicije u odbrani i ima samo 20 godina ..

                Daj Arsene , mozes njega i Capouea dovesti ispod 20 miliona sigurno , a isplatili bi se visestruko , bas bih volio da ih vidim u Arsenalu
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Capoue bi bio ono sto nam fali-stena koja ima zadatak da lomi noge i kvari igru, nikakav filozof.
                  Aurier bi bio genijalna kupovina, jako interesantan igrac.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Capoue za 15m, mislim da su podigli ovi cenu, a sto se tice Auriera, ja jos nisam video dominantnijeg i kompletnijeg beka u njegovom godistu, zlo koliko je dobar ove sezone, koliko sam gledao Tuluz, on svaku odigra sjajno, da ne pricamo o tome sto je vec i Dale spomenuo da momak pokriva sve pozicije u zadnjoj liniji. Ne bi smeo da ode za vise od 8-9m, ali opet ko zna, veliki je to potencijal.

                    Hummels nije realan, i sto Wada kaze za tu ponudu od 20m bi vam Klop samare nalupao. Pjanic je mozda i realan, ali samo ako se bude igrao LS sledece sezone, a mozda i ostane u Romi, ne bih znao. Joveta 30m, Juve nudio 25m na leto i odbili ih glat. Hatem je realan, ali sa njegovim povredama sada u Njuki, on bi u Arsenalu postao novi Diaby koliki ste baksuzi...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sto se mene tice, moze i Cabella (sad ce Wada da me banuje ).
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Pa eto dogovorili smo se

                        Capoue i Aurier - Toulouse
                        Belhanda i Cabella - Montpellier

                        i bit ce dosta !
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Mladi izbaceni iz FA kupa od Evertona, 4-2. Strelci za nas bili Gnabry i Akpom.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ko o čemu, navijači Arsenala o transferima! I opet je Wenger kriv zbog loše igre! Šalje mi drug poruku sinoć nakon 0-2, provocira, kaže: "Šta je ovo?". Reko: "Niskobudžetni tim u osmini finala lige šampiona". I zaista, ne treba više trošiti slova ukazujući na finansijski projekat "Emirates", i to da Profa nema veze sa količinom love potrošene na transfere. Ipak, jednu stvar svi morate shvatiti: ARSENAL JE MALI KLUB MODERNOG FUDBALA, ČIJI MENADŽER SVAKE SEZONE PRAVI VELIKA ČUDA ostajući u vrhu engleskog i evropskog fudbala! Od postanka kluba do danas, Arsenal je prema nepisanim pravilima modernog fudbala napravio samo jedan ozbiljan transfer ( ako ćemo uzeti da je ozbiljan tranfer 15 i više miliona funti), a to je ovogodišnje dovođenje Santija Kazorle. Svi ostali igrači koji su došli, uključujući i Henryja, Nasrija, Aršavina itd. nisu bili kompletni fudbaleri, već dokazani na velikoj sceni u velikom klubu. To su postali u Arsenalu. ( Henri igrao na sasvim drugoj poziciji, Nasri u francuskoj, Andrej u ruskoj ligi). A, to što se nama navijačima slavna istorija daleko jeftinijeg fudbala čini toliko blizu i što osjećamo da smo konkurentni u svakom takmičenju, to je naša muka i naš problem. Kada se jedan Newcastle, Everton ili, lupam, QPR približe mjestu koje vodi u ligu šampiona, odmah kreću riječi hvale i divljenja na račun igrača i menadžera - nisu navikli na to! A u ljudskoj je prirodi da uvijek traži više. Iz tog razloga su navijači Arsenala prokleti, jer ne vide ČUDA MALOG KLUBA, već KATASTROFU SLAVNOG. Taj mali klub je u procesu tranzicije, procesu prilagodbe modernom ( skupom ) fudbalu, procesu pretvaranja MALOG KLUBA U VELIKI! Taj proces završava 2014. godine. Do tada trpite tuđe provokacije i slavite najvećeg fudbalskog maga koga je svjetska javnost ikada vidjela - Prof. ARSENA WENGERA!
                            Last edited by Ves; 20-02-13, 10:31.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Tacno tako Ves prijatelju, tacno tako. Al jebiga. Gamad je to.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • 3. najtrofejniji klub u Engleskoj mali klub?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X