Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma Wilshera resava utakmicu

    Comment


    • ...

      ‎- Šta si odigrao?
      - Košjelni daje 4 gola glavom van kaznenog prostora u prvom poluvremenu, 500 dinara sam uplatio.
      - Auu... interesantan tiket.
      - To je taman TV pretplata, umesto da dam Tijaniću ja udarim na tiket k'o čovek!
      - Pametno, ne daj lopini kapatilastičkoj, bolje vlasniku kladionice, fin čovek zbrkovima.
      - DAŠTA!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • I ovakvu ja tekmu da gledam u kladionici. Jao Tijanicu sve ti ..
        .......

        Comment


        • http://www.sportsmole.co.uk/football...res_70144.html

          Evo vrteci vesti o Juventusu videh ovo

          Comment


          • Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Arteta, Podolski, Wilshere, Walcott, Ramsey, Santi Cazorla.
            Arsenal bench: Mannone, Jenkinson, Coquelin, Diaby, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Giroud
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • MA AJDE DO POBEDE! JACI JESU, NEPOBEDIVI NISU!

              COME ON YOU GUNNERS!
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Arteta, Podolski, Wilshere, Walcott, Ramsey, Santi Cazorla.
                Arsenal bench: Mannone, Jenkinson, Coquelin, Diaby, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Giroud
                to bi trebalo da izgleda:
                ............Voja...........
                Sanja..Per..Kos..Verm
                .......Arteta...Wilser.....
                Remzi.....Santi.....Poldi
                ............Theo...........

                Kontam da Remzi igra da bi se pokrila ta rupa na krilu kad je odbrana u pitanju, jer Wolkot i nije nesto srecan ici nazad, a s druge strane, samo bi lud covjek u ovakvoj utakmici Remzija stavio za zadnjeg veznog. Kakav god je, boljeg od Artete nemamo na toj poziciji. Jasno je sto Giroud ne igra - Ovo je ozbiljna utakmica!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Otkidamo ih, samo da se udje kako valja u tekmu!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Eto ocekivao sam iznadjenje dobio sam ga, Theo igra spica. Dante je fasova neki dan, na van Buytenu je red da fasuje sad bas kao i Dante ponovo

                    Remzika i Arteta su zadnji vezni i u takvoj formaciji, Arsenal je najjaci, formaciji sa 2 zadnja vezna.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znaci, Arteta i Remzika DM, Jack AM, levo Poldi i desno Santi, napred Walcott? Ili desno Theo, levo Cazorla a napred Poldi?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Theo je spic. Santi je desno, Poldi ljevo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Meh, vise mi se svidja ona druga varijanta, ali sigurno Wenger zna bolje.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Tu ce biti dramaticnih rotacija. To je iznenadjenje koje nisu ocekivali. Po meni je to lazna 9-ka, gdje se rotiraju Santi, Theo i Poldi. Tako da obrana ne zna gdje je ko. Dante mislim da je cilj Wengeru da ga sto vise kako kazu englezi expose, razvuce i tako gradi svoje nade u napadu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Samo da ne bude Ramsey desno.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Eto sta smo postali da nas timovi kao Bajern toliko rutinski dobijaju,kao da igraju protiv nekog osrednjeg tima iz Bundeslige,i zaista ne znam sta bi Wengera zadrzalo na klupi za sledecu sezonu,jednostavno vreme je za promene i to radikalne

                                Comment

                                Working...
                                X