Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi, Dein, Wenger i gomila kesa zvuci brutalno dobro, i vise od toga.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • David Dien, Arsene Wenger, najbolji skauting u Europi i hrpa love, to meni zvuci kao 18+

      Inace na ovom videu nema Kosa na treningu, ocito je upitan
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Znaci, sutra dve varijante odbrane :Sagna-Merte-Kos-Verma, ili Jenko-Sagna-Merte-Verma...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ili Sagna-Pero-Verma-Coq, ili Coq-Pero-Sagna-Verma dosta opcija.. Ne vjerujem da ce Jenkinson krenuti na Riberya inace to je 10 nula za Bayern odma u startu.

          Nekako mi Bayern potcjenjuje ovu ekipu Arsenala. Svi pricaju o Jacku, a zna se da je tog covjeka nemoguce zaustaviti, tako da ako se samo baziraju na njega, gotovo im je to, izgubit ce tekmu. Npr. niko ne prica o Walcottu, koji apsolutno cuda moze uraditi ako se Lahm zada u napad, kontru ce im opaliti nece se okrenuti. Primjer je tekma Italija-Njemacka sada sa Eura, Lahm ostao naprijed i fasovao go iz kontre.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Lahm igra desnog beka,a Walcott desno krilo,nece se oni bas sastajati...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Za Njemacku igra ljevo ili sam ja skroz polupao loncice?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Lahm igra desnog beka,a Walcott desno krilo,nece se oni bas sastajati...
                Kako nece, Volkot od 100k nedeljno ima da izdominira i njega na suprotnoj strani.
                sigpic

                Comment


                • Ako Jenko podje na Riberyja, gasim TV.
                  Sta mislite, jel se moze ocekivati "flaster" na Jacku u vidu nekog Gustava? Meni ta ideja u glavi celog dana, onda Santi mora da odigra vrhunski...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Kako nece, Volkot od 100k nedeljno ima da izdominira i njega na suprotnoj strani.
                    Kad vec bacas hejt baci ga nekom drugom igracu, a ne Walcottu kojeg ste vi, navijaci Liverpoola, molili Boga i njega da predje kod vas da nauci Downinga fudbalu...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Za Njemacku igra ljevo ili sam ja skroz polupao loncice?
                      Ma zna igrati nekad za Njemacku,ali rijetko jer sada imaju i Badstubera,Schmelzera itd...

                      On u Bayernu igra stalno desnog beka dok lijevo igra David Alaba koji briljira ove sezone.Lahm je najbolji desni bek svijeta po misljenju vecine strucnjaka;)
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Kad vec bacas hejt baci ga nekom drugom igracu, a ne Walcottu kojeg ste vi, navijaci Liverpoola, molili Boga i njega da predje kod vas da nauci Downinga fudbalu...
                        Niko nije molio boga, samo smo rekli da je upgrade za kantu. A 100K ima jedan Suarez.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Kako nece, Volkot od 100k nedeljno ima da izdominira i njega na suprotnoj strani.
                          Prihvatao si tu platu kad je trebalo da bude deo vaseg "backup-a" i dominira kao "inside forward".
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ma dobro ne pratim, ali ja se sjecam Lahma na ljevoj strani za Njemacku pa mi ostalo. Ali dobro znam za Alabu da dominira samo sam pobrkao strane njemu i Lahmu. Realno Alaba je prebrz, zvijer je covjek, ali i on ako se zaigra i ode u napad i ostavi Walcottu viska metara prostora mogo bi najebat, sto jest jest, iako ga nisam vidio da je pravio neke trivijalne greske...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Prihvatao si tu platu kad je trebalo da bude deo vaseg "backup-a" i dominira kao "inside forward".
                              Greska, ja sam hteo da dodje kao slobodan igrac ali nikako za 100-k.

                              A i kod nas bi mu sistem bolje legao svakako, vise bi pokazao sa Luisom i Danijem. No to je nebitno sad, poenta je da ako Dzek i Santi ne urade nesto, nece niko.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nema problema, poznato mi je vec kako ide vase prihvatanje pojacanja na forumu, ne mora da mi objasnjavas.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X