Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gervinho nece igrati br 1. Diaby se nece vrtjeti ko propeler helikoptera oko svoje ose, br 2. Br 3, Karma is bitch idemo iz pocetka.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Bayern nije gol primio u ovoj godini i ti stvarno mislis da ces se protiv njih naigrati?

      Rece neko da se Bayern nece braniti, nece, ali sa ovakvom odbranom, nece se bogami ni Arsenal odbraniti.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Zervinjo,zna da igra al je glup ko tocak.Covek predje igraca i ne zna sta da radi.Ne razmislja ni malo.A ko rece pre neki dan da je Diabi bolji igrac od Songa.Pa Song je za njega tata.
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Originally posted by Bendtner View Post
          Zervinjo,zna da igra al je glup ko tocak.Covek predje igraca i ne zna sta da radi.Ne razmislja ni malo.A ko rece pre neki dan da je Diabi bolji igrac od Songa.Pa Song je za njega tata.
          Ja sam rekao,Song je isto smijesan bio do prosle sezone,Diaby jeste kanal sada jer je predugo povrijeden bio,ali ako se uspije spremiti na vrijeme moze mnogo da doprinese...

          Wilshere,imao je Arsenal jos dvije prilike i to u jednom napadu,kad je promasio Giroud i kad se lopta odbila do Artete a on sutao umjesto da odigra povratnu na 5 metara gdje su stajala dva igraca Arsenala
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ma brate, mogu oni tu nulu primljenih golova i milion datih golova da okace macku o rep, jer kada nece jednostavno nece. Vidjelo se danas, vidjelo se mnogo puta i vidjece se jos mnogo puta. Bayerna ide ove sezone stvarno, bas ih ide, ali mora doci negdje kraj, mozda nece doci u utorak ali ce doci i razocarat ce se mnogo. Sve se mora vratiti nazad, efekt bumeranga koji ja nikada ne mogu da shvatim. Svako pomaganje sudija se vratilo Arsenalu. Svaka vrsta srece u utakmici se vratila Arsenalu. Bayern ne gledam, ne znam jel im se vracalo, ali znam da ce im se vratiti, negdje u nekoj utakmici.

            Ne osporavam ja njih ni malo, oni su strasna masina koja melje ove sezone, ali i prosle sezone su mljeli pa ih Borusia spustila u kupu i prvenstvu, a Chelsea u LP. Mozda im se ove sezone sav taj baksuzluk vrati, ali isto tako mozda mogu da dozive isti baksuz koji Arsenal godinama vec dozivljava.

            Nadam se ja, ali nisam ubjedjen da se moze ista uraditi protiv Bayerna, jedino mi ostaje ovaj jad sto sam iznad napisao, ali to je to jedino na cemu mogu da baziram nadu, jer drugog nacina nema, osim da Bayern odigra 2 lose tekme.

            EDIT: BBC have confirmed that no-one has left the Arsenal dressing room yet.

            MAJKU IM JEBI Arsene!!!!
            Last edited by maliajnstajn; 16-02-13, 17:53.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • U pravu si Akane, to sam zaboravio.
              Da ne uvodim u pricu da je sansu namestio Jack...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ma kakav efekat bumeranga. Cuj mora doci kraj, ko kaze to? Ne mora Arsenal svake godine da zavrsi sezonu sa pocetkom februara, pa eto, evo osma godina pa je tako. Bayern je pun samopouzdanja i nece oni fulati zicere kao brat Giroud(koji igra solidno, ali nije to dovoljno dobro), Mandzukic koliko god da je drvo ce svoje sanse iskoristiti, jer sa ovakvom odbranom, nema spasa. Jos se igra bez levog beka. Katastrofa u najavi.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  U pravu si Akane, to sam zaboravio.
                  Da ne uvodim u pricu da je sansu namestio Jack...
                  Iskreno ta akcija je Santijeva,fenomenalna lopta kroz sumu igraca za Jacka

                  Mislim da Bayern nece poniziti Arsenal niti bilo sta slicno jer ce igraci da izgore,ali jednostavno sanse za prolaz skoro da ne postoje pa ti ga dodje na isto...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Evo i njega izasli su.

                    Arsenal.com ‏@Arsenal
                    Wenger: "We made a massive mistake on the goal. I don't want to go into much detail about it." #AFCvBRFC
                    Arsenal.com ‏@Arsenal
                    Wenger: "We were not good enough to win today. It's as simple as that." #AFCvBRFC
                    Arsenal.com ‏@Arsenal
                    Wenger: "It is very painful and disappointing to lose a game like that. It is now important to focus on the next game." #AFCvBRFC
                    Jacqui Oatley ‏@JacquiOatley
                    Wenger in press conf. Defending his 7 changes: "We had 11 internationals on the pitch" pic.twitter.com/DOwicKCl
                    Retweeted by BBC Sport
                    Poanta, 11 igraca koji igraju za svoje zemlje su bili na terenu i nisu nista uradili protiv drugoligasa. Cista logika, MENADZER JE KRIV

                    Iain Macintosh ‏@iainmacintosh
                    Is this your worst ever season, Arsene? "The season isn't over," he growls.
                    On i njegova nepresusna nada, respect za to, nikada ga necu shvatiti odakle je crpi?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Iskreno, nebitno mi je kako se zavrsi taj dvomec, kad znam da necemo proci. Ajnstajne, sto se tice dovodjenja Jovete ili Cavanija, meni ostaje samo da se tome nadam, posto mi zdrav razum ne dozvoljava da se nadam da ce Giroud biti napadac dostojan Arsenalove prve postave.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Iain Macintosh ‏@iainmacintosh
                        Is this your worst ever season, Arsene? "The season isn't over," he growls.
                        Nema tu nade, vise mi zvuci kao... "Nije jos gotovo, uskoro ispadamo iz LS, a izboricemo samo LE sledece sezone."

                        Comment


                        • Paul Manson ‏@PMansonAFC
                          BBC: Arsenal players kept in dressing room for 50 minutes after the game. Wenger probably going mad. #afc
                          Paul Manson ‏@PMansonAFC
                          Press conference lasted 3 minutes. Wenger must be furious. #afc
                          Pa kako nece biti???
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I sta ja imam od njegove ljutnje kad mi imamo iste rupe u igrackom kadru kao i pre zimskog prelaznog roka?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Iskreno, nebitno mi je kako se zavrsi taj dvomec, kad znam da necemo proci. Ajnstajne, sto se tice dovodjenja Jovete ili Cavanija, meni ostaje samo da se tome nadam, posto mi zdrav razum ne dozvoljava da se nadam da ce Giroud biti napadac dostojan Arsenalove prve postave.
                              Zdrav razum ti ne treba dozvoliti ni Kavaniju da se nadas.

                              Comment


                              • Cuvena ponuda od 30m je bila za njega, i najverovatnije ce on biti meta na leto. Rekao sam da necu o transferima, tako da ovde stajem. Joveta je neka moja zelja, mislim da bi se fenomenalno uklopio.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X