Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugim recima, ti bi da ispadnes iz kupa.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Dje ces mi to reci Wadaro, pa jebemu jel Gervinho u top golgeterskoj formi? Jeste, tako da bogaljima iz Blackburna ne bi bilo tesko da fasuju bar 2 i ne daju ni jedan go
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kako se blizi 19-ti,sve sam nervozniji i sigurniji da mozemo da izborimo dobar rezultat pred revans.Ne znam zasto ali red je da ovaj tim odigra jednu odlicnu utakmicu protiv realno dosta jaceg protivnika i po meni favorita za osvajanje pored smrdljive Barse. Samo da igramo kako znamo,da ne igramo kao picke,kao prosle godine protiv Milana u gostima kad nismo imali sansu,nismo mogli da se skupimo,i zatvorili smo se i primili 3 gola.Dzabe zatvaranje protiv Bajerna,mocna je to ekipa,dace nam gol i ako imamo 2 golmana,i 6 igraca nazad.Nego hrabro,napadacki,pa sta bude. COYG
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Ja se uopste ne nadam da cemo proci. Svi drugovi mi govore kao napunice nas Bayern, ovo-ono. Pustio sam ih da misle tako, a ja potajno ocekujem iznenadjenje.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Ja se uopste ne nadam da cemo proci. Svi drugovi mi govore kao napunice nas Bayern, ovo-ono. Pustio sam ih da misle tako, a ja potajno ocekujem iznenadjenje.
            ti se uopšte ne nadaš al se potajno nadaš ?

            i oni su ljudi od krvi i mesa... sve je moguće. ako je chelsea izbacio barsu što ne bi mogli i mi bajerna.
            Last edited by el hombre; 14-02-13, 13:43.

            Comment


            • Ja se nadam da ce biti kao sto je bilo sinoc u mecu Real-Junajted... svi su davali prednost Realu ali Junajted je dobro odigrao!

              Jeste da Junajted i Arsenal nisu isti po kvalitetu, ali ko zna sta ce se desiti 19og... mozda igracu budu posebno raspolozeni za igru, malo srece i eto povoljnog rezultata za revans!

              EDIT: Znam da cu navijati za Arsenal, iako je ortak sinoc navijao za Real a inace navija za Arsenal... Ali za razliku od njega ja ne mrzim Arsenal kao on Junajted.
              Last edited by Sir Giggsy; 14-02-13, 13:40.

              Comment


              • Nisam se dobro izrazio u prethodnom mom postu, ali ok..

                Ja iako nimalo ne volim Man Utd navijam za njega u LS(pogotovo u duelima sa timovima iz Primere).
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment



                • Da se prisetimo jedne od najdrazih pobeda u novijoj istoriji.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Fabregas, Nasri, Song, Wilshere, van Persie, Walcott. Santi, Podolski, Giroud.. Sprdanje bi bilo sa cijelom Engleskom i Europom, siguran sam potpuno, steta sto su neki kurve gladne novca, neki homesick, a neki samo dvolicni majmuni.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Fabregas, Nasri, Song, Wilshere, van Persie, Walcott. Santi, Podolski, Giroud.. Sprdanje bi bilo sa cijelom Engleskom i Europom, siguran sam potpuno, steta sto su neki kurve gladne novca, neki homesick, a neki samo dvolicni majmuni.
                      Dosao bi mozda jedino Cazorla i tada bi on igrao po strani zajedno sa Samirom,u vezi Wilshere,Song i Fabregas,Giroud i Podolski vjerovatno ne bi ni dosli jer je tu RVP,dok bi Walcott ovom igarckom kadru dodavao peskire...

                      Nije realno ovako nesto da napises ozbiljan budi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma moram da zalim malo. Uvijek ce mi biti krivo kakvu je ekipu sastavio cica Wenger i onda ga svi napustise.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Wilshere, Song i Fabregas
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ovi igraci koje si ti nabrojao nikad se ne bi sastali zajedno jer je ustvari odlazak jednih uzrokovao dolazak drugih...

                            Meni je i dalje Diaby bolji igrac za klasu od Songa samo da je spreman
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ja npr obozavam te igrace s nogama od kilometar i snaznim torzom. Dembele, Diaby, Yaya, Capoue ima ih jos ali ne mogu u ovom trenu bas i da ih se sjetim, ali ti igraci su mi glavni. Igraju jako, a imaju te nozuntare i cudna je tehnika, ali kad krenu ka golu izgledaju nezaustavljivo.

                              Fabregas-Song-Wilshere bi falio jos jedan zadnji vezni pozadi da pazi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Wenger on Gibbs: 'Kieran has a small chance to be fit for the second match against Bayern'
                                Ovo bi nam dobro doslo ko Marcelo Realu

                                Wenger on Wilshere: 'I will not take a risk [with his fitness], with the rest of the season in mind and what happened before'
                                Jack odmara sutra i onda da gladan napadne bavarce
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X