Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Moje misljenje je da bih uzeo Waloctta prije idiota Robbena i ne vidim problem
    Videces ga, uskoro...

    Comment


    • Kada si ti ove sezone pogledao mec PL?Nemoj mi samo reci da gledas stastiku, pa zakljucujes da je Volkot bolji od Runija?
      U stvari na osnovu cega ti zakljucujes da je Volkot u boljoj formi?

      Kaze mi navijac Leverkuzena da je Verder vestacki klub.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Videces ga, uskoro...
        Jedva cekam da vidim onu ruznu njusku

        Vise ce on da me iznervira koliko je sebican nego igraci Arsenala, ali dobro ocekujem bar 20-30 lopti upropasti
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Tekme protiv Bayerna su mu kljucne da dobije moje puno povjerenje da ga branim ovdje na forumu kao sto sam branio Thea i Oliviera
          Hajde odmah da se dogovorimo da je sve kako ti kažeš i da je Remzi bolji od Lamparda, Čavija i Pirla, pa da nas ne smaraš s tim?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Tek sam sad video da je Bajern primio samo 7 golova ove sezone u ligi.A u gostima gol razlika 25:1
            Last edited by Lillard; 11-02-13, 15:36.
            sigpic

            Comment


            • Bomba prelaznog roka u Arsenalu!

              Andre Santos has completed a loan move to Brazilian side Gremio for the remainder of the season. Everyone at the club wishes Andre well for his time there.

              Last edited by Bendtner; 11-02-13, 17:07.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Originally posted by Lillard View Post
                Tek sam sad video da je Bajern primio samo 7 golova ove sezone u ligi.A u gostima gol razlika 25:1
                U 2013. godini nisu primili gol u takmicarskom mecu.

                Cetiri kola drugog dela(2:0, 2:0, 3:0, 4:0)..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Mrtva trka,dal je pre Bajern primio gol ili ga je Remzi dao.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Bendtner View Post
                    Mrtva trka,dal je pre Bajern primio gol ili ga je Remzi dao.
                    Remzijev posao i nije davanje golova.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Remzijev posao i nije davanje golova.
                      Sva sreca za sve poznate u svetu
                      sigpic

                      Comment


                      • Arsenal ce biti prvi da im da go ove godine, Olivier Giroud da preciziram

                        Arsene Wenger has followed the trend, and has agreed IN PRINCIPLE, to sign a new deal with the club. Source thinks it is 3/4 years.
                        Zanimljivo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jedno pitanje za Topdzije bez ikakvih pretenzija da provociram ili sl. Zanima me samo vase iskreno misljenje.

                          Ako Arsenal ne izbori LS ove sezone da li bi smenili Vengera ili ne?

                          Hvala unapred svima na vasim odgovorima
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Jedno pitanje za Topdzije bez ikakvih pretenzija da provociram ili sl. Zanima me samo vase iskreno misljenje.

                            Ako Arsenal ne izbori LS ove sezone da li bi smenili Vengera ili ne?

                            Hvala unapred svima na vasim odgovorima
                            NE!!!




                            Ako Wenger izbori LS ove godine, samo ce pokazivati koliko brilijantan trener je, ako ne izbori, u sta cisto sumnjam, ce samo nastaviti sa rebuildingom ekipe gdje je stao ljetos.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Jedno pitanje za Topdzije bez ikakvih pretenzija da provociram ili sl. Zanima me samo vase iskreno misljenje.

                              Ako Arsenal ne izbori LS ove sezone da li bi smenili Vengera ili ne?

                              Hvala unapred svima na vasim odgovorima
                              Ne, jer zelim da ga vidim sta ce uraditi kada otplati stadion(tj. da li ce dovoditi neke "skuplje" igrace ili ce nastaviti po starom).
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • nije arsenal - arsenal bez wengera, kolko god imao nelogičnih poteza zadnje vrijeme : ) volimo matoru lisičinu.

                                Comment

                                Working...
                                X