Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ramsey : CAM/CM/CDM/
    LW/RW/RB and future
    GK!

    Comment




    • Final whistle. Passion
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment







      • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Remzika pobedio.

          Mada ni Squillaci nije los.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Vito i Poldi su
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Don Vito dominira Remzika smrt kakav kralj/kraljica je ovaj/ova lagvilava
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Hajde ba, moram da se dupliram svako malo. Lose mi komentarisete utakmice

                Hajde vratite me na zemlju i recite mi da cemo fasovati 10 komada protiv Bayerna
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Dennis Bergkamp, "I was particularly impressed with Olivier Giroud against Sunderland."
                  Samo me brat potvrdio

                  Jens Lehmann, "One day, the top strikers will be at his feet. He has the ability to surpass the legendary goalkeepers."
                  Jens o Woji bratu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Established1886 ‏@Established1886

                    Andre Santos has signed for Grêmio. Loan deal.

                    Daleko mu lepa kuca.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment




                    • Goodbyee

                      Inace da se nadovezem na jos jednu stvar. Remziku vise nikada u zivotu necu blatiti dok god igra za Arsenal zbog onoga juce. Momak je lijepo otisao na desnog beka bez rijeci i odradio posao kao da tamo igra godinama, svaka mu cast, meni je bar dokazao da igra 100% za tim i da ce bez pogovora i na golmana stat ako mu budu trazili.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • Sjajan nastup juce
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Kako volim kad mi hvalite Remziku. Juce mi Wilshere_10 poslao statistiku Remzike sa jucerasnje utakmice i nisam mogao da verujem da je to njegova statistika.
                          A koliko se secam on je dao gol prosle godine protiv Sunderlanda na Stadionu svetlosti(ono kad se Mertesacker na glup nacin povredio i kad je Henry u 90+ doneo pobedu).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment




                          • Kad smo vec kod nastupa, sta reci za ovaj?


                            I da se dotaknem Oliviera

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sead Hajrovic (19) http://www.arsenal.com/academy/players/sead-hajrovic i
                              Hector Bellerin (17) http://www.arsenal.com/academy/players/hector-bellerin - dječaci iz omladinskog pogona koji igraju na poziciji desnog beka
                              Francis Coquelin (21) http://www.arsenal.com/academy/players/francis-coquelin - igrač prvog tima na pozicijama: DMF, RB i LB.
                              Carl Jenkinson (21) http://www.arsenal.com/first-team/pl...carl-jenkinson - igrač prvog tima na poziciji desnog beka.

                              Sanja je prvi izbor za RB poziciju. Osim pomenutih tu još mogu igrati Kosijelni, Josh Rees (19) i Nicholas Yenaris (19).

                              E, sad, zašto sam ovdje uvrstio ove klince i njihove godine? Prosto pokušavam naći smisao Dženkinsonovog dolaska u tim.
                              Branio sam ga u jednom momentu, trebalo mu je dati šansu, i imao je nekoliko dobrih partija u odsustvu Sanje, ali dobrih tek za njegove standarde.
                              Poznato je da Arsenalovi bekovi imaju značajnu ulogu u timu i moraju igrati ofanzivno, a Dženks je podjednako prosječan i ofanzivno i defanzivno.

                              Na poziciji desnog beka igra Sanja, a tu poziciju u njegovom odsustvu može pokriti prije svih Kokelan. Činjenica je da je Bakari lomio nogu, da je u godinama i da nam je trebao jedan novi iskusni desni bek. Međutim, juna 2011. za milion funti u tim je stigao Carl Jenkinson, 19 godina star anonimus amater, prilično spor i potpuno neiskusan.

                              Razlog njegovog dolaska nije talenat ili ljubav prema klubu, već biznis. On je već bio pozivan i u Englesku repku ( koliko god to bilo suludo ) i odigrao nekoliko solidnih utakmica za Arsenal, tako da mu je to diglo cijenu i očekujem njegov odlazak za nekih 3-5 miliona već na ljeto. Da bude prvi izbor nije ta klasa. Da bude drugi izbor nema smisla, jer dolaze ne puno mlađi igrači iz omladinskog pogona, a tu prije svih mislim na vrlo talentovanog Hector Bellerina, koji će sledeće sezone možda na posudbu, a na ljeto 2014. možda i u prvi tim kao drugi izbor na RB poziciji.

                              Takođe, treba očekivati i pojačanje na toj poziciji u vidu nekog 25 - 28 godina starog ofanzivnog beka iz francuske, španije ili tako nešto. Možda i iz engleske. Sanja je potrošen, a nije sigurno ni da će se još dugo zadržati u klubu.
                              Last edited by Ves; 10-02-13, 14:38.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Arsen iz mladjih dana

                                Comment

                                Working...
                                X