Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znao da je Kehl toliko bitan, gledao sam par meceva kad stignem, igra na visokom nivou mora se reci... Reus je losiji u odnosu na proslu sezonu, nije konstantan, a i zajebavaju ga povrede, i njega i Gotzea, jbg. Da ne idem u off, Klop je genije, toliko..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nisam znao da je Kehl toliko bitan, gledao sam par meceva kad stignem, igra na visokom nivou mora se reci... Reus je losiji u odnosu na proslu sezonu, nije konstantan, a i zajebavaju ga povrede, i njega i Gotzea, jbg. Da ne idem u off, Klop je genije, toliko..
      Znas sta znaci dici igraca da igra najbolje kad ima 31. godinu jer je do tada jedan solidan igrac bio mozda i ispod toga neki ce reci,to je meni brate nemoguce.Kad sam god gledao Dortmund bez njega ove sezone kao bez covjek bez noge da igra,nepovezano skroz,tada sam ja i vidio koliko je sati

      On kao kapiten mnogo znaci i psihicki,ali trenutno je igracina samo takva,obrati paznju kad budes imao priliku.Meni nekad tekma prodje gdje gledam samo vezni red jer mi je to najinteresantnije mjesto desavanja,valjda ja zbog toga Artetu i Allena ocima ne mogu

      Jedva cekam da Wenger konacno dobije te pare koje se godinama najavljuju da vidim kako ce ih potrositi i sta ce ta ekipa da napravi,sve cu povuci sto sam rekao za njega,ali ja smatram da on to nema u sebi,jer ce onda kao i svi treneri po jacim ekipama imati ogroman pritisak na ledjima,a on mi se bas i ne svidja pod pritiskom kao trener
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Znas sta znaci dici igraca da igra najbolje kad ima 31. godinu jer je do tada jedan solidan igrac bio mozda i ispod toga neki ce reci,to je meni brate nemoguce.Kad sam god gledao Dortmund bez njega ove sezone kao bez covjek bez noge da igra,nepovezano skroz,tada sam ja i vidio koliko je sati

        On kao kapiten mnogo znaci i psihicki,ali trenutno je igracina samo takva,obrati paznju kad budes imao priliku.Meni nekad tekma prodje gdje gledam samo vezni red jer mi je to najinteresantnije mjesto desavanja,valjda ja zbog toga Artetu i Allena ocima ne mogu

        Jedva cekam da Wenger konacno dobije te pare koje se godinama najavljuju da vidim kako ce ih potrositi i sta ce ta ekipa da napravi,sve cu povuci sto sam rekao za njega,ali ja smatram da on to nema u sebi,jer ce onda kao i svi treneri po jacim ekipama imati ogroman pritisak na ledjima,a on mi se bas i ne svidja pod pritiskom kao trener
        15 Sezona za redom u grupnoj fazi lige prvaka, od toga 12 sezona za redom u nokaut fazi tog takmicenja. Covjek je pod pritiskom otkako je dosao u Arsenal, pa onda dug za stadion i uvijek izvuce ono sto mu je neophodno da prezivi finasijski, a to je liga prvaka, jer finasijski se ne moze takmiciti sa ekipama poput Uniteda, Citya i Chelsea.

        Dosao je u Arsenal, kao prvi covjek van ostrva da bude menadzer, pritisak javnosti odmah pocnije sa naslovom "Arsene, Who?". Osvaja titule, prekucava ligu 2003. i onda stadion. Zakuco se za dno na 10 godina minimum. Izvukao uvijek LP, stalno pod pritiskom i uvijek izvuce LP, po meni genije.


        Ja sam cak ubijedjen da bi od onog jadnog Evertona napravio tim za LP, u 2 sezone. Za 10 godina bi im izravnao knjige tako dobro da bi imao bar 20 m da potrosi svake sezone, ono sto Moyes nema. Wenger i Moyes kada bi radili zajedno u klubu sa podjednakim ovlastima, ili da su jedna licnost spojena od dvije, to bi bilo sprdanje na svakom aspektu sto fudbalskom sto finansijskom.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nisam ja nikad rekao da je on los trener,skroz suprotno...kad se vec hvatas za brojke gdje su mu trofeji zadnjih 100 godina jbt covjek izogrio protiv Zigica i ekipe u kupu,eeej protiv onog kriminala od ekipe izgubis trofej.Jedva cekam da ga vidim kad sam rokne 100 miliona u ekipu i kad pocnu navijaci da ga prozivaju gdje su titule i to.On igra svoju igru ako mene pitas nije to neki odredjen pritisak,on sam to sebi selektuje jer skoro uvijek ima jako dobra opravdanja.To ti je za mene razlika izmedju dobrih i najboljih.To sto ti navodis je sve super ali nije to ogromno breme na ledjima koje npr sad nosi Karlo veliki u PSG-u,doziran pritisak je kod Wengera to sve

          Ja cekam velikog Moyesa da dodje u malo jacu ekipu pa cemo pricati.Onaj njegov igracki kadar nije nista ako mene pitas,a bore se za LS
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Meni je samo fascinantno kako Venger nije uspeo sa Nepobedivima da uzme LS, pogotovo ako se uzme u obzir da su finale igrali Porto i Monako.

            Teski bizeraj.
            sigpic

            Comment


            • Da me ubijes ne mogu da se sjetim od koga su 2004. izgubili u lp. Znam da su ispali u februaru i u FA kupu i lp u ramzaku od 2 sedmice. Sutra nastavljamo umorio sam se
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Da me ubijes ne mogu da se sjetim od koga su 2004. izgubili u lp. Znam da su ispali u februaru i u FA kupu i lp u ramzaku od 2 sedmice. Sutra nastavljamo umorio sam se
                Chelsea brate,Lehman kriv a Eidur veliki zabio go,to ti je glavni krivac za ispadanje

                Odoh i ja da spavam,nemam vise snage
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Da me ubijes ne mogu da se sjetim od koga su 2004. izgubili u lp. Znam da su ispali u februaru i u FA kupu i lp u ramzaku od 2 sedmice. Sutra nastavljamo umorio sam se
                  Od Ranijerijevog Celzija ili ti prvi Romanov Celzi.

                  Posle ovi izgubili od Monaka itd...
                  sigpic

                  Comment


                  • Liga šampiona kurac, prestiž, lova! Jbš ligu šampiona. Često nju uzme ekipa koja nije najbolja u evropi. Šta je atletiko uradio čelziju u onom super kupu? Nego, što se Wengera tiče, prestanite osporavati njegovu trenersku sposobnost van ekonomskih okvira. Ako želite pričati o njemu kao motivatoru, taktičaru, tati, takmičenju, titulama - onda pričajte o vremenu od njegovog dolaska do finansijskog projekta koji je podrazumijevao izgradnju stadiona, oproštaj od velikih imena i najvjerovatnije titula. Njegov primarni zadatak svake godine jeste ulazak u ligu šampiona, sve iznad toga su bonusi, čuda. I ne možete Arsenal porediti ni sa jednom ekipom koja ne igra na ostrvu. Poređenja radi, kada bi Barselona odigrala sezonu na ostrvu, zamislite koliko bi oni povređenih igrača imali, koliko umornih i beskorisnih, koliko bi se u toj rotaciji igrača izgubilo na ovaj ili onaj način. Drugi je to svijet - premijer liga, i, kada neko napravi veći uspijeh sa manje para od Wengera na ostrvu, e onda možete da kažete da Profesor nije najveći fudbalski ..... (superlativ br. 1? ) koji je hodao ovom planetom. Arsenal s vremena na vrijeme, opet zaslugom Wengera, dobije u ekipi 7-8 vrhunskih igrača, ali, kao što neko reče, titule se ( naročito ako ste član premijer lige ) ne osvajaju sa 7-8, 11 vrhunskih grača, već sa 20!
                    Last edited by Ves; 05-02-13, 10:15.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ako si mene imao na umu, ja Vengera nisam nigde osporavao, samo sam istakao da mi je zanimljivo da nije uspeo sa tada ubedljivo najjacim timom u PL da uzme LS koja je bila nikad slabija.

                      Nista lose, samo eto, cudna ta sezona bese.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pročitao sam hrpu komentara od sinoć, tako da pojma nemam ko je šta napisao. Znam samo da je napisano.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • NOVI SAJT! :

                          http://www.arsenal.com/home
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Mocni Akpom dvostruki strelac u U 19 utakmici Engleske, Afobe u prvoj postavi U 21. Akpom ima tek 17 godina.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Cim mene nema zamre diskusija na ovom djelu formu, pih... Nisam znao da sam tako kontraverzan
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-114099.html

                                волим кад се стара лисица огласи овако конкретно !

                                Comment

                                Working...
                                X