Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebo Villu daj Jovetu ili Cavania

    Inace ajmo bundesasi ko prati ove sezone recite mi imal istine u ovome sto ovaj lik prica?

    People are starting to get on my nerves now constantly moaning about Andre Santos v Ribery & Robben, firstly Santos probably won't even play lb, Vermaelen will, secondly Ribery plays on the opposite wing to Santos & lastly Robben never even plays for Bayern these days, they play Muller on the wing and he's not pacey nor a huge threat, just thought I'd clear that up because it appears most of these Arsenal pages have never set eye on a Bundesliga match in there life yet think Arjen Robben is Lionel Messi, purely for the fact he has a good overall on fifa.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kenja mnogo taj lik...

      U redu za Riberija, i delimicno za Robbena posto stvarno ne igra ove sezone, ali reci da Muller nije tolika pretnja je sprdacina, decko je mozda najbolji igrac Bayerna ove sezone, kazem mozda jer ne pratim toliko puno Bundes kao PL.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Robben je bio dugo povredjen, pa zato ne igra. Rekao sam ja odavno Wilshere-u da Ribery ide na Sagnu, a da ce Muller ili Robben u zavisnosti koji bude igrao(verovatno Muller) ici na debelog ili Vremaelen-a. Nije ovo uopste dobra vest, ako se uzme u obzir da Muller rastura ove sezone.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment




        • U ovoj diskusiji o golmanima, vidim ovaj klip od Voje iz prosle sezone, a sta decko brani lebac ti jebem..

          Ovo sto skide Kuyt-u, moze Dirk da mu se sagne samo...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Vala, ja se ne zamaram mnogo tom tekmom, zato i nema nekih statistickih podataka s moje strane na tu tekmu i analize statistika svakog igraca ponaosob Bayerna i Arsenala, jer ako to uradim onda cu se dobro ponadati, a ovako se samo realno nadam da nece Arsenal biti ponizen i da ce smoci snage da gledam utakmice u kojima ce srce da me opali koliko ce napete do samog kraja da budu i uz malo srece Arsenal da prodje
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Realno, nema se sanse protiv Bayern-a, jos Gibbs ne moze da igra. Jedino da se ovi sklone pa da se prodje nekako. Bayern mozda i najveci favorit za osvajanje LS, imaju realno najmocniji tim. Prosle sezone su bili jaki kao crna zemlja, sada su jos jaci za Shaqiri-a, Martinez-a, Dante-a..Pf, pa to je sprdnja koliko ljudi imaju jak tim.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Realno mozda je i bolje da je Arsenal totalni autsajder u ovom mecu, Bayern melje ove sezone, iako ih ne gledam pratim statistike bas kao sto sam NBA pratio proslih godina i znao sam svaku tekmu na kladari pogodit. Oni su strasno jaki, imaju strasno izbalansiran tim sa svakog aspekta.

                Ja jos uvijek mislim da najbolji Arsenal, sa najboljim Jackom, Santiem, Theom i Olivierom moze parirati Bayernu, naravno obrana mora biti na zavidnom nivou.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Mislim da precenjujes mogucnosti ovog tima. Da su u ovom timu Song i RvP onda bi bilo odredjenih sansi. Statistika ili ne, Bayern je na svakoj poziciji, bukvalno na svakoj bolesno jak. Bilo bi neposteno da je i Badstuber zdrav.

                  Kada papcina Mandzukic izgleda kao dobar napadac u timu, mozes misliti koliko su oni zapravo jaki. Koliko im je samo vezni jak, Kroos-Schweini-Martinez-Ribery-Robben-Muller-Shaqiri-Luiz Gustavo..

                  Deder ti meni reci koji je bolji od ovih. Znaci, Gustavo je igracina, a ne igra u prvoj. Decko rastura koliko je dobar, a rezerva je. Dva drveta u napadu su nebitna, pored ovakvog veznog i ja bi mogao da stojim u napadu i trpam protivnike.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Luiz Gustava sam doveo na sokeru i jednostavno ubijam s njim, meni jedan Vidal sjedi na klupi u Arsenalu, jer preferiram fizicku dominaciju u veznom redu

                    Arsenal ima nepredvidive igrace da je to drama. Mislim shvatam ja kakva je masina taj Bayern. Zestoko mi se svidja Shaqiri i zao mi je sto ga Wenger nije probao uhapisiti on mi je dramatican

                    Ja jos uvijek mislim da Arsenal moze davati golove, iako taj Bayern ima bolesnog Neuera na golu, mene najvise brine obrana. Ako se obrana pokaze cvrstom i ne primi go sve je moguce u 180 min fudbala.

                    Ne gajim nade u prolaz dalje, ali male nade u iznenadjenje, jer kako brat moj Wenger kaze:"If you don't believe you can do it, than you don't have any chance!". Ja vjerujem da mogu, ali moraju biti na najboljem, a Bayern da bude los.


                    Sto se tice Woje, drama golman, ne prima glupe golove. 1 vs 1 mozda jedan i od najboljih, penale odlicno spasava. Taj penal Kuytu pa ponovo sut kada je sikunuo ja sam samo gledo nevjerujuci, prvo zato sto se bacio Suarez da dobije penal, a drugo sto je sezonu prije toga Kuytov penal skoro pa i sigurno izbacio Arsenal iz trke za titulu.

                    Obrana penala Di Nataleu je meni obrana sezone bila!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mogao bi brat Gustavo biti starter u svim timovima u PL-u, siguran sam. Kako je samo pohapsio prosle sezone sve u Realu, ono je bilo zaista nepotrebno.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Mogao bi brat Gustavo biti starter u svim timovima u PL-u, siguran sam. Kako je samo pohapsio prosle sezone sve u Realu, ono je bilo zaista nepotrebno.
                        Ma Gustavo i Alaba su u tim utakmicama imali mnogo novca u djepovima
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jos kada bi Bayern hteo prodati veznog igraca, pa da neko uzme Gustava, ali teze je njima uzeti Gustava, nego Dortmund-u Gotze-a.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Jos kada bi Bayern hteo prodati veznog igraca, pa da neko uzme Gustava, ali teze je njima uzeti Gustava, nego Dortmund-u Gotze-a.
                            Jah A ljudi veznjaka na pasija preskakala imaju

                            Gotze ode na ljeto siguran sam, samo gdje pitanje je :P
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Mislim da precenjujes mogucnosti ovog tima. Da su u ovom timu Song i RvP onda bi bilo odredjenih sansi. Statistika ili ne, Bayern je na svakoj poziciji, bukvalno na svakoj bolesno jak. Bilo bi neposteno da je i Badstuber zdrav.

                              Kada papcina Mandzukic izgleda kao dobar napadac u timu, mozes misliti koliko su oni zapravo jaki. Koliko im je samo vezni jak, Kroos-Schweini-Martinez-Ribery-Robben-Muller-Shaqiri-Luiz Gustavo..

                              Deder ti meni reci koji je bolji od ovih. Znaci, Gustavo je igracina, a ne igra u prvoj. Decko rastura koliko je dobar, a rezerva je. Dva drveta u napadu su nebitna, pored ovakvog veznog i ja bi mogao da stojim u napadu i trpam protivnike.
                              I sta sad sto je Bayern favorit Arsenal treba da se unaprijed preda,u fudbalu su se desavala i veca iznenadjenja od toga da Arsenal prodje Bayerna.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Bajern je nenormalno jak, oni i Barsa, treceg nema. Sledece godine ce jos jaci biti, pare i reputaciju imaju, jos ce sad svako zeljeti da ga trenira Pep.
                                No lopta je okrugla, Arsenal bar umije sa loptom i ima igru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X