Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5 bodova od celskija, kako su u raspadu, nista nije nemoguce. Arsenal osvojio vise bodova od chelskog neracunajuci dvomec. Napad na trece mesto!

    Comment


    • Polako, nismo jos ni 5. preuzeli.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • JA jos uvijek cekam novi avatar. Wilshire imas vremena do veceras da mi ga dostavis u box

        Inace, ove sezone smo u malo boljoj poziciji nego prosle, ne zaostajemo 100 bodova za 4. pozicijom vec samo 1 bod uz utakmicu vise
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Dostavljeno u inbox.
          Nema novih povreda.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Brutalan si Sam pogled na ove 3 djevoke pored ovog cudaka je za plakati

            Inace to je glavno bilo danas, proci bez povreda

            EDIT: Ipak si se zajebo pa mi poslao mog miljenika na 14 dana
            Last edited by maliajnstajn; 02-02-13, 20:00.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Wenger on Shawcross' tackle on Koscielny:
              I have to look at it again. I am not completely objective when it comes to Ryan Shawcross! That is why I am bit cautious with my statement.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Wenger:
                "There is no bigger culture shock than Stoke, when you come from Spain!"
                realno
                sigpic

                Comment


                • http://vukajlija.com/reakcije/62882

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Dobar debi, bice dobro pojacanje i konkurencija Gibbsu.
                    Last edited by Wilshere_10; 03-02-13, 11:12.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=HyQOYJatfsg

                      Jeste videli promo za Arsenal - Bayern ? Odlicno uradjen video i muzika mi se jako svidja, dobar instrumental.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Monreal definitivno brze prepoznaje opasnost od Gibbsa, defanzivno mi se cini da je sigurniji nego Gibbs, vjerovatno zato sto se bazirao na defanzivne zadatke i nije znao koliko slobode da naprijed ide ima. Ofanzivno, nemam pojma, ali Stoke nije utakmica na kojoj je obrana bila nesto specijalno testirana. Vidjet cemo ga protiv Sundrlanda, na onom smetlju od terena, gdje se redovno povrijede 2 igraca

                        Monreala zelim da vidim u vise ofanzivnih zadataka sljedece subote, jer ce vec imati 7 dana treninga i shvatit ce koliko naprijed moze da ide

                        Protiv Bayerna imam neki cudan osjecaj da ce se ici na produzetke i na kraju na penale, a onda ce Arsenal biti prva ekipa koja je izbacila Bayern na penale ikada.

                        Realno ocekujem tesku utakmicu, ali ako se uspije pobjediti na Emiratesu, sa 2 gola razlike, ili bar pobijediti 1-0, onda ne vidim razlog zasto ne vjerovati u prolaz dalje, ali otom potom ima do te tekme jos 3 hefte, polako treba dobit prvo Sundrland, Aston Villu i Blackburn, pa onda pricati o Bayernu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          ima do te tekme jos 3 hefte, polako treba dobit prvo Sundrland, Aston Villu i Blackburn, pa onda pricati o Bayernu
                          E. Nisam ni pogledao u raspored, a bio sam siguran da nisu 3 već 2 utakmice do Bajerna. Onda sam provjerio i vidio da je tako. Moram ti sugerisati da malo manje koristiš intuiciju, a više informacije - baš se pretjerano oslanjaš na nju...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            E. Nisam ni pogledao u raspored, a bio sam siguran da nisu 3 već 2 utakmice do Bajerna. Onda sam provjerio i vidio da je tako. Moram ti sugerisati da malo manje koristiš intuiciju, a više informacije - baš se pretjerano oslanjaš na nju...
                            Malo me vara intuicija, pa joj vjerujem

                            Inace, zar nije mec Fa kupa prije meca s bayernom ili se meni ucinilo? Jedina moguca solucija je onda da je mec sa blackburnom izmedju dvomeca plus jedan ligaski mec, rekao bih everton ili sp*rsi?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne znam zašto nagađati o tome?

                              http://www.arsenal.com/the-match/fixtures-reports
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Taman imamo priliku da dobro odmorimo igrace u toj tekmi s Blackburnom, neka izadje neki osrednji sastav, a nek se odmore kljucni igraci (Jack, Santi, Verma, Theo)...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X