Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuenka otisao u Ajaks na pozajmicu tako da svakako otpada odlazak Vilje...

    Comment


    • Dobro dvije hefte, nadji nesto


      Inace, valjda ce potvrdit da je potpisao uskoro, al kao sto znamo Arsenal.com nikada ne objavi instanto da je kupljen igrac

      Ima jos nade za jednog igraca, ali tesko, ja ne vjerujem ali eto.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

        An hour to go on #TransferDeadineDay. Arsenal still working on Nacho Monreal deal. Deal agreed with Màlaga. Formalities left.

        To bi bilo to...Slabo, nista od tog famoznog zadnjeg veznog...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ma nadji nesto da mi se ljudi smiju sedam dana

          Bar su jednog doveli, i necu morati glupog Santosa gledat

          EDIT:



          Kad je bolan promasio on prazan go?

          Mozda je i dvije hefte nemam pojma, ja kolko se sjecam jedna je, al moguce je da su i dvije jer blage veze nemam smoren sam drama
          Jedan na jedan je jednako praznom golu, a takvih promasaja smo na izvoz videli od manekena Giroud-a. Plus, koliko je lik kriminalan kada je simuliranje u pitanju, pa ono je sramota.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • David Vilja došao u Arsenal!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Jedan na jedan je jednako praznom golu, a takvih promasaja smo na izvoz videli od manekena Giroud-a. Plus, koliko je lik kriminalan kada je simuliranje u pitanju, pa ono je sramota.

              Zadnji put protiv Chelsea je imao jedan na jedan. Ono sinoc protiv Liverpoola ne racunam dao bi go da se nije odbila lopta od Aggera i skrenula s putanje njegove noge. Giroud igracina ;)

              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zadnji put protiv Chelsea je imao jedan na jedan. Ono sinoc protiv Liverpoola ne racunam dao bi go da se nije odbila lopta od Aggera i skrenula s putanje njegove noge. Giroud igracina ;)

                Ma i vetar je duvao. Mislim da je i to imalo uticaja da sa tri metra promasi.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ma i vetar je duvao. Mislim da je i to imalo uticaja da sa tri metra promasi.
                  Ama lopta otisla preko noge, nije je uspio zahvatiti. Centarsuti iso 200 na sat, to se bolan ni ne vidi, samo refleks radi, a brat je povelik, ima malo sporiji refleks nego manji ljudi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://www.caughtoffside.com/2013/01...ue-highlights/

                    Ako je ovaj centarsut 200 na sat, onda sam ja Cristiano Ronaldo.

                    Promasio brat loptu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates
                      Wenger on August 30: "If we don't spend tomorrow (they didn't) we will have plenty of money in January to do something".
                      Ne bude li masivnog trosenja na ljeto, odustajem vise od transfer perioda i nerviranja u toku i poslije utakmice
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bice trosenja na leto kada dodje novi trener a Venger ode u Real.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Bice trosenja na leto kada dodje novi trener a Venger ode u Real.
                          Cisto sumnjam da ce on u real, kao i sto cisto sumnjam da ce biti trosenja..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pouzdan izvor me prevario sa naslovom u fazonu - Kraj Arsenalovim mukama, španac stigao. Stvarno jeste, samo koji.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Alex Ox-Chamberlain ‏@Alex_OxChambo
                              Does Odemwingie need a place to stay tonight?
                              KAKAV BRAT HAAHAHA

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ox dominira!
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X