Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Giroud klasa, trazim novu rec za Jacka i Santija? Vanzemaljac?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Gdje ti je Podolski,on im je najbolje pojacanje.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ma Podolski eto moze sa Gibbsom,princ Poldi

        E sad kad poredis sta je uradio Giroud do sada i RVP lani,uzmi da su iza RVP-a igrali Arteta i Song,a iza ovoga Jack i Santi,Arsenal bi bio drugi da je RVP ostao,a ovako su 6.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pa bez RvP-a, United ne bi bio ovako moćan, tako da verujem da bi mogli da se borimo za vrh.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma Podolski eto moze sa Gibbsom,princ Poldi

            E sad kad poredis sta je uradio Giroud do sada i RVP lani,uzmi da su iza RVP-a igrali Arteta i Song,a iza ovoga Jack i Santi,Arsenal bi bio drugi da je RVP ostao,a ovako su 6.
            Da je ostao Robin, Arsenal bi bio prvi, nema tu price, isto kao sto je United prvi samo zbog van Persia. Al to je pricanje u prazno i to me ne interesuje. Interesuje me sada transfer deadline day madness, da vidim 3 igraca da dodju, da obucem Wilshiru novi avatar i da se napokon najebm majki cijeloj obrani Arsnala.

            Spoiler
            Puno trazim ??
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Pa bez RvP-a, United ne bi bio ovako moćan, tako da verujem da bi mogli da se borimo za vrh.
              Fergi bi opet nasao neko rjesenje i oni bi bili prvi dzaba ti je sve,da nije RVP bio bi to drugi neko,takav mentalitet i snaga ekipe...

              Arsenal bi se vjerovatno borio za titulu,ovako je LS upitan;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Jack,Santi pa malo nize Gibbs,ne mnogo nize samo malo,onda dosta nize Theo pa 10 mjesta i Oliver Giroud

                Giroud jeste klasa,samo niza brate slobodno nemoj pricat sa mnom ;)
                Kao što rekoh, samo pomenute sam računao. Gibs je igračina!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Sta promasi levat...moglo se pobediti. Olivier Giroud=napadacka verzija mocnog Koscielny-og.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Liverpool made 54 successful final third passes - Cazorla and Wilshere made 69 !!
                    Ma ja, aha...

                    Taj isti Gibbs koliko god da je dobar je pogrijesio kod prvog gola, za objasnjenje pitajte Tonya Adamsa! Toliko sporo anticipira obrambene zadatke da je to nehumanooooo.


                    Giroud ce dati go u sred Alienz Arene pa cu svima da vam kazem sljedece OLIVIER GIROUD!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ma ja, aha...

                      Taj isti Gibbs koliko god da je dobar je pogrijesio kod prvog gola, za objasnjenje pitajte Tonya Adamsa! Toliko sporo anticipira obrambene zadatke da je to nehumanooooo.


                      Giroud ce dati go u sred Alienz Arene pa cu svima da vam kazem sljedece OLIVIER GIROUD!
                      Hoce,ali ce prije toga njegov brat rodjeni iz Bayerna Mandzukic da zabije 2 ili 3 komada i moze se slikati
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jel neko stvarno veruje da mozemo izbaciti Bayern?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Jel neko stvarno veruje da mozemo izbaciti Bayern?
                          Ne
                          sigpic

                          Comment


                          • Jebem ja mater Wengeru i cijeloj upravi. PA Bog ih.. vise neko, ako je mancini 5 igraca potpiso zadnji dan ljetos onda moze i ova matora budala. Al uprava je ta, dodje Wengeru da mu kazu da nisu uspijeli da obezbjede ono sto je trazio i onda on sam mora da kupuje igrace

                            Prolazak Bayerna je na odjelu naucne fantastike, jedino ako se kloniraju Jack, Santi, Walcott onda bi se mogli nadati, a ovako kurac palac jedan veliki moze da se izvuce iz ta dva duela sa Bayernom.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Da je ostao Robin, Arsenal bi bio prvi, nema tu price, isto kao sto je United prvi samo zbog van Persia. Al to je pricanje u prazno i to me ne interesuje. Interesuje me sada transfer deadline day madness, da vidim 3 igraca da dodju, da obucem Wilshiru novi avatar i da se napokon najebm majki cijeloj obrani Arsnala.
                              Ti stvarno vjerujes u ovo sto pises?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ti stvarno vjerujes u ovo sto pises?
                                Ma ne vjerujem, samo sam dobro iznerviran cijelom situacijom oko Arsenala. Pobjednicki mentalitet je glavni faktor zasto je United prvi i Robin van Persie naravno, ali da njega nema bio bi neko drugi.

                                Ali 95% sam siguran da bi se sada vodila bitka izmedju Uniteda i Arsenala za vrh da je Persie ostao u Arsenalu, u to vjerujem
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X