Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao bi Diaby ruzno da izdominira veceras kao i u prvom mecu, nadam se da hoce
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ko ce ciniti vezni, Diaby-Jack-Santi, ili da uleti mocni Remzika?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Imam neki osjecaj da bi mogao Remzika veceras da igra, ali nisam siguran
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mozda i ne stavi Remziku jer je on igrao celu protiv Brightona.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Mene brine stoperski tandem... Ko god bude igrao s Vermom, nije resenje. Pera je jezivo spor, raznece ga Suarez, a Koscielny je u uzasnoj formi...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Pera ce igrat On je zonal marking igrac i bolje ce se nositi sa igracem koji voli da dribla nego men to men marking igrac.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • E, a što Miyačija nema u Wiganu? Povreda ili?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Večeras: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud

                  Klupa: Mannone, Koscielny, Jenkinson, Santos, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Rosicky

                  Idemo!!!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ne znam za Ryo-a, znam da je bio povredjen, sad ne znam sta je, ali ako ga Martinez ne preferira, bolje da se vrati kod nas, ionako ne stojimo najbolje s krilima.
                    Wenger odabrao tehnicki potkovaniju varijantu s Remzikom, sa Diabyjem imali bi cvrstinu, ali eto, odabrao je sigurnost u pasu zbog visokog presinga LFC-a. Ovo je derbi, ne prognoziram nista, samo da odigramo punom snagom, srcano i borbeno! COYG!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Večeras: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud

                      Klupa: Mannone, Koscielny, Jenkinson, Santos, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Rosicky

                      Idemo!!!
                      Remzika ponovo od prve minute ! Idemo, miljenice, dominiraj !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Koliko je pametno staviti Remzija umesto Diabija, videcemo na samoj utakmici...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Da se ja pitam krenuo bih sa Dijabijem, a Remziku bih ubacio negde oko 70-og minuta.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Videcemo, isto kao sto je pitanje koliko je pametno Pera umesto Koscielnog, mec ce pokazati.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Videcemo, isto kao sto je pitanje koliko je pametno Pera umesto Koscielnog, mec ce pokazati.
                              De isto, si lud, ova obojica jedan spor i mlitav, nejak, drugi kiksara, kako god obrnes tu je minus, dok je Diaby za Remzija klasa kada nije u bolnici...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Ne znam zašto ljudi ovoliko pretjeruju govoreći kako je Santos najgori igrač Arsenala ikada? Kao prvo, ne spada u kategoriju gorih. Kao drugo, trenutno u timu imamo gorih od njega, npr. Skilaći. A, kao treće, čovjek nije u formi i, baš kao i Aršavin, ima par kilograma viška, za šta nema opravdanja. Ali, tako brzo zaboraviti njegove prodore, bombe, golove, i izuzetnu sposobnost kad je oči u oči sa igračem, tj. kad ne mora da ga juri. Nije odličan i nije u formi, ali je daleko bolji od najgoreg i mnogo bolji od lošeg.
                                Mislim da smo od Santosa dovoljno videli danas...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X