Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pamtim onaj post, čini mi se Akanova umotvorina... "Mogao si biti lider u Arsenalu, a sad se pokrij cebetom na klupi i razvlači živi zid Xaviju" :rofl :
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Koja je bila utakmica kad je sa klupe usao povredjen, dao dva gola - jedan iz slobodnjaka i izasao? Bio nekih 18 minuta na terenu. Ono je bio vrhunac!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...h-Arsenal.html

        Daj mu platu na 1.5 god kakvu hoce da malo jack i ostala mladez nauce od maestra fudbala i biznisaaaa
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Koja je bila utakmica kad je sa klupe usao povredjen, dao dva gola - jedan iz slobodnjaka i izasao? Bio nekih 18 minuta na terenu. Ono je bio vrhunac!

          Protiv Aston Ville cini mi se

          Kako ih je samo zgazio za to kratko vrijeme provedeno na terenu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Protiv Aston Ville cini mi se

            Kako ih je samo zgazio za to kratko vrijeme provedeno na terenu
            Evo ga. Nije 18, nego 28 minuta, ali je svejedno impresivno:

            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Prodaja kapitena sa dugogodisnjem ugovorom je bio najgori potez uprave od kada znam za Arsenal. Bar da su prodali za nekih 50 miliona, pa i da ih nekako shvatim, a oni ga gancima za sitnis prodali. Nezadovoljan je bio, pa sta... Trebao je kao Teo da odmori malo glavu na klupi, pa bi molio da ponovo igra. Ali ne, u Arsenalu nijedan igrac nije veci od kluba, i takvom politikom ti na kraju cela prva postava ode. Onda se javlja pitanja da li je cela prva postava veca od kluba ili je uprava ta koja je veca od kluba?...
              Last edited by Lion; 29-01-13, 06:56.

              Comment


              • James Olley ‏@JamesOlley
                Q Is there any room for negotiation with Barca on David Villa? Wenger: "No." #afc
                A jes dosadan s ovim NO

                Julien Laurens ‏@LaurensJulien
                Wenger: "barcelona has made it very clear that they don't want to sell David Villa."
                Julien Laurens ‏@LaurensJulien
                Wenger: vermaelen is back. Arteta and Coquelin still out for Liverpool.
                Inace Villa je danas postao otac, ne znam jel prvi put ili neki drugi put al znam da mu se zena porodila
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Wenger:
                  Barcelona don't want to sell David Villa. They have made it very clear. You respect the desire. If I say that somebody is not for transfer, I expect the other clubs not to try to buy him.


                  http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-rules-1561568

                  Koga on loži više? Ne možeš tražiti igrače 2 dana prije kraja roka, a ne biti ni sa kim u kontaktu.
                  Last edited by Ves; 29-01-13, 12:19.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ako nesto znam iz iskustva, to je da su poslednja dva-tri dana prelaznog roka opste ludilo, u ta dva dana se dovede vise igraca nego za ceo januarski rok, tako da ne gubite nadu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • To mi je jasno. Nego ne vjerujem da oni u ta 2 dana prvi put kontaktiraju nekog od potencijalnih pojačanja, prosto takvi poslovi moraju biti malo ranije započeti. Eto, taman je Arteti za Arsenal rečeno 2 sata prije ponoći, pa se ovaj na brzinu odlučio. Natuknuo je to njemu, kao i svakom drugom, neko jedno 10 - 15 dana ranije, nekad i prije samog početka prelaznog roka.. bar je to moje mišljenje.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Moram dupli:

                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Veruj ti meni da su pregovori uvek u toku i da ako Wenger zeli igraca kojeg zeli, dovesce ga za 2 sata pregovora, jednostavno u tim poslednjim danima sve ide na brzinu, mi smo u jednom danu izgubili Torresa za 50m, i doveli Kerola za 35m... Naravno da Wenger nece cekati taj poslednji dan, on je verovatno kontaktirao sve svoje mete, ima ih u vidu, da zna na cemu je, tako se to radi, a pregovori posle idu lagano u tim poslednjim danima...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ako nesto znam iz iskustva, to je da su poslednja dva-tri dana prelaznog roka opste ludilo, u ta dva dana se dovede vise igraca nego za ceo januarski rok, tako da ne gubite nadu...
                            Sve to stoji al' tada su cene igraca vece nego inace

                            Comment


                            • http://imgur.com/a/hrIdj


                              Jaoo kako bi volio da ga vidim malo u Arsenalu, bar malo da sjedi na klupi i bude pozitivan utjecaj igracima, plus da udje u igru u zadnjih 20 min i da nauci ove nase levate kako se centrira lopta
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment





                              • Jens brat moj
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X