Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Ja sam gledao Arsenal-Stoka(smrdljivi Pulis-ovi mesari i koljaci)!
    Tukli su i udarali kao da igraju protiv smrtnog neprijatelja. Fabregas se kao po tradiciji sam javio da ga zameni trener, a Teu je mesar stao na stopalo stajne noge kad ga je prosao sa ledja. Izgleda kako je stopalo bilo nepravilno savijeno, da ce biti ozbiljno uganuce(iscasenje) zgloba, a moguce i kidanje tetiva. Smrdljivi Stouk je tako tukao i udarao, a pijani engleski sudija se tek na kraju setio da da mesaru jedan zuti. To se radi namerno da bi pijana babura osvojila titulu jer u Engleskoj ne vole Fracuze (pogotovo uspesnog trenera i uspesne igrace) nego mora da pravi Britanci osvoje titulu posto poto. Kada bi tako tukli dete debila(Rooney) ili gitsa ili nanija, sudija bi odmah dao 2 brza zuta kartona, ali pijana babura je zasticen kao beli medved, a mi smo kao trinaesto prase!
    Toliko o cinjenicama! &+I}\

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Prvo igraci su vam nespremni godinama unazad,u kljucnim utakmicama su povredjeni,i zato cete izvisiti na svim frontovima,ponovo.
      Vasa konstitucija igraca je takva da je lako povredljiva,Persi,Nasri,Wolkot,Fabregas...
      Ko smije da bije Gigsa on je legenda,a vi ti stari igraca nemate,nemate autoritet na terenu.
      Ovo su neka moja zapazanja.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Wolkot ce propustiti finale za Fabregasa se jos ne zna ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Zabole me za finale Liga Cup-a, ako ne mozemo da ga osvojimo bez svilenog Fabregasa(koji ne moze da odigra celu sezonu zdrav) i Wolkota, onda u tri lepe pm i klub(pogotovu sto igramo protiv teskih mesarcina zvani Birmingem, setite se Dudua),nego sto Wolkota nece biti u revansu protiv Barse(a sta on znaci za kontru znate i sami) i mozda svilenog Ceska(malo malo pa sjebe zadnju lozu), plus sto sledece nedelje igraju Celsky i pijana babura, pa se mozda i smanji razlika u EPL na samo bod. Pijana babura igra i protiv Livepoola u gostima, pa jos jedanput protiv Celskog a i nama stize na noge, tako da ako se ne desetkujemo zbog glupog FA Cupa i Liga Cupa, moramo da osvojimo titulu!

          Comment


          • Re: Arsenal London

            al ovo je stvarno fenomen da se arsenalu stalno povredjuju kljucni igraci,pa sta im je,ko da su im staklene noge (%fsd%&j i to uvijek isti budu na spisku ozljedjenoh walcot nasri persi fabregas (%fsd%&j stvarno cudno,pa igraju slicno ko barca ali barca nema takvih povreda.izgleda da oni ne treniraju kako treba jer te povrede nisu dobivene u od protivnickih igraca (%fsd%&j

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Cini se da je nasri potpisao novi petogodisnji ugovor vredan 100.000 funti nedeljno, pise THE SUN.........xD

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Walcot verovatno ne igra protiv Barse!
                Najbrzi igrac ne igra u utakmici gde ce biti najpotrebniji za razvijanje kontre!
                Dokle vise da gubimo igrace posle igranja utakmice sa engleskim koljacima?
                Engleska ruzna pegava stoka iz Stoke citija, pa sutra protiv masovnih ubica iz Birmingema, pa mesari iz boltona, wolvsi,...
                I to je fer play fudbal, nisam bolji od tebe, ali cu ti noge polomiti pa ti igraj!
                A mene lokalnog koljaca ce stititi sudije tipa Howard Web, Phil Dowd, i ostala govna!

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Barsa i Arsenal igraju slican fudbal,samo sto je problem za Arsenal sto se u Engleskoj igra cvrsci fudbal,i zato stradaju igraci,a u Spaniji dirnes Mesija,Iniestu...,odmah faul.

                  Steta za Wolkota,Arsenal moze nesto napraviti u Barseloni,ako bude igrala cetvorka,Cesk,Nasri,Wolkot i Persi.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg255993#msg255993 date=1298705954]
                    Walcot verovatno ne igra protiv Barse!
                    Najbrzi igrac ne igra u utakmici gde ce biti najpotrebniji za razvijanje kontre!
                    Dokle vise da gubimo igrace posle igranja utakmice sa engleskim koljacima?
                    Engleska ruzna pegava stoka iz Stoke citija, pa sutra protiv masovnih ubica iz Birmingema, pa mesari iz boltona, wolvsi,...
                    I to je fer play fudbal, nisam bolji od tebe, ali cu ti noge polomiti pa ti igraj!
                    A mene lokalnog koljaca ce stititi sudije tipa Howard Web, Phil Dowd, i ostala govna!
                    [/quote]

                    Nije problem u ostalim ekipama nego u Arsenalu,igraci padaju pod tezinom pahuljice snega.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      @manda Slazem se 100%
                      @Layzick to sto si rekao nema smisla sa zivotom ..
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Pa dobro nema,zato Arsenal svake sezone ima 60+ povreda.

                        Comment


                        • Hull City vs Cardiff City 26/02/2011
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Ja ne verujem ocima #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Kakav panj je ovaj Koscielny, pa kako onako pogresi debil jedan. #%d*
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Nista momci, jedino sto mogu da vam preporucim jeste da ne izvrsite samoubistvo iz zasede.............xD

                                Comment

                                Working...
                                X