Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Taj zadnji vezni nas kolje, Diame mi ne uliva poverenje...
    Sto? Do sada igra sjajno, vidi se da je za veci klub od WHU, jedino ako ga ti srcani problemi malo uspore (cnjak, znam) ali ako ostane ziv imate odlicnog igraca po meni.
    sigpic

    Comment


    • Taman ce da ti uliva povjerenje lik koji moze u svakom momentu da rikne na terenu... Zamisli scenario - dodje, krene mu, bude ko Vijera, i u jednom momentu na utakmici Remzi da gol i Diame padne ko pokosen, za sva vremena...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Sto? Do sada igra sjajno, vidi se da je za veci klub od WHU, jedino ako ga ti srcani problemi malo uspore (cnjak, znam) ali ako ostane ziv imate odlicnog igraca po meni.
        Covek sa srcanim problemima i Arsenal nisu dobra kombinacija.
        Mada, za 3.5m, vredi pokusati, Santosa smo platili 7.5m, Park-Younga 4, moze i za ovog da se "odresi kesa".
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Jos samo srcani bolesnik nedostaje Arsenalu, inace timu koji je poznat po zdravlju svojih igraca.

          Ja da sam na mestu Diame-a, zaobisao bih Arsenal, verujem da se coveku jos zivi.

          Villa je klasa od napadaca, bice veliko pojacanje ako dodje.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Taj Park vam je bas bio promasena investicija u smislu covek skoro da nije ni igrao kod vas.

            Ovaj mi je mnogo ozbiljniji od gorepomenute dvojice+je u PL godinama.
            sigpic

            Comment


            • Ja koliko sam gledao tog Diame-a, dobar igrac, nista vise od toga i po meni treba mnogo bolji igrac od njega da dodje. Valjda kupujes da se pojacas, a ne da ostanes na istom.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Ja koliko sam gledao tog Diame-a, dobar igrac, nista vise od toga i po meni treba mnogo bolji igrac od njega da dodje. Valjda kupujes da se pojacas, a ne da ostanes na istom.
                Pa ko je tu Arsenu altenativa? Osim Dijabija ja krstenog zadnjeg veznog nisam video. A Diame je odlican igrac za pare koje dajes. Odlican.
                sigpic

                Comment


                • Pa igraju prakticno bez DM-a. Diaby-a ja odavno ne racunam kao ozbiljnog igraca, covek je stalno povredjen.

                  Ako dovodis DM-a, trebas dovesti klasu, a ne polovnjaka. Mislim, dobar je on za mali klub, ali po meni nije za Arsenal, sada, ti imas drugo misljenje jbg..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ma ok, ali ne moze se uvek dovesti 20-30 mil igrac za svaku poziciju. Iako dovodis ovakve radnike pojacavas ekipu, pravis konkurenciju, pravis sirinu u ekipi itd...

                    Nebitno, meni je on sasvim dobar igrac. Ne naravno prva klasa ali dobar.

                    Zavrsavamo o njemu
                    sigpic

                    Comment


                    • Stvar je u tome sto meni i nije zelja da dodje neko za 20-30 miliona. Mogao je Wenger do sada dovesti mnogo bolje igrace od Diame-a za male pare, samo sto matori ne zeli ili je totalno skrenuo pa misli da mu niko ne treba. Ne mogu da verujem da se on pomirio sa mediokritetom, jer je Diame osrednji igrac koji ove sezone igra dobro, mada je zadnjih par tekmi kriminalan bio.

                      Moje misljenje je da ti igraci koji su dobri u "malim" klubovima nisu za velike klubove, kao npr. Joe Allen ili Henderson(Sorry LFC), jednostavnu loser igraci koji ne mogu da igraju za veliki tim. Ako Diame dodje, mozda me i demantuje, mada ja licno u to ne verujem. Ajde da se on sad bas istice i da dominira, ali ono sto prikazuju je dobro i nista vise od toga. Uglavnom precenjeni igraci, samo sto ovaj ima malu klauzulu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Pa igraju prakticno bez DM-a. Diaby-a ja odavno ne racunam kao ozbiljnog igraca, covek je stalno povredjen.

                        Ako dovodis DM-a, trebas dovesti klasu, a ne polovnjaka. Mislim, dobar je on za mali klub, ali po meni nije za Arsenal, sada, ti imas drugo misljenje jbg..
                        Diaby, sve da je vazda zdrav, je DM koliko i Arteta. Dakle, nije. S druge strane, slažem se da to mora biti klasa, a ne neko da napravi širinu tima, jer smo široki za izvoza. Pa ne bi Frimpong išao na pozajmicu da nije tako. Za širinu ih imamo, daj sad nešto što nije sramota izvesti na teren. Čast Kokelanu, čovjek bi se uklopio u jak tim Arsenala, za ovaj klimavi nema iskustva.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ne znam zbog cega prica oko Diamea, kad covek ocigledno ostaje 99% u WH-u... A da bi bi dobro resenje za Arsenal, bio bi, s ozbirom da nemate krstenog zadnjeg veznog... Momak poseduje odredjeni kvalitet, protiv Celsija kako je izdominirao, ono nije normalno, nije sada klasa, ali sasvim dobar igrac. Jedino ti srcani problemi.....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Coquelan, taj covjek me odusevljava svaki put kada igra. Steta sto ima problema s tom zadnjom lozom vec 2 godine. Tolika energija je u njemu, plus je kvalitetan. Jos jedan od mojih buducih pulena da im budem advokat u buducnosti, da ga branim od nemilosrdnog Wadare i ostalih nemilosrdnika

                            Coquelana bi poslao na pozajmicu u Premier ligaski tim ili neki od timova La Lige, do kraja sezone uz naravno uslov da se dovede neki zadnji vezni. Coq sljedece sezone ako ostane ce da dominira. Momak jednostavno moze sve pozicije igrati u timu, od bekova, do veznjaka
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Diaby je klasicni vezni fudbaler, a ne zadnji vezni kako se prica i kako ga Wenger stavlja na tu poziciju. Poznato je da Wenger voli da eksperimentise i menja pozicije igracima, a tako je slucaj i sa Diabijem. On je malo tanji u odbrambenom smislu, ali ako nemas klasicnog cistaca ispred odbrane, savrsen je.

                              Neverujem da ce Diame doci, Coquelan je nase pojacanje na toj poziciji i covek kada se iskali jos malo bice odlican. Tako nesto cemo cuti i od Wengera kada Coquelan odigra odlicnu utakmicu.

                              Kako bi nam legao Spanac to nije normalno, mada ovim guranjem Thea na napadacku poziciju mislim da i tako nesto iskljucuje. Dakle, Oliver i Theo napadaci za drugi deo sezone.
                              If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                              Comment


                              • Procitao sam na netu da je Wenger kontaktirao par puta dvadesetogodisnjeg Francuza, igraca Bastie Floriana Thauvina. Eto nama srece - pojacanja.
                                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                                Comment

                                Working...
                                X