Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Ode Samak, Djuro, Frimpong, a unutra - 5 dana prije zatvaranja prelaznog roka - niko ni da priviri.
    Garant ce opet cekati 5 do 12 i dovoditi igrace u zadnjim minutama kao sto je to uradio sa Santosom,Mertesackerom u avgustu 2011-e.

    Nadam se da ce Frimpong dosta igrati u Fulhamu i da ce ga zaobici povrede, pa da dokaze da vredi nesto.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • ceka Wenger poslednji dan pa ce na kraju da kaze ostavljamo pare za leto

      Comment


      • Remzi je već igrao na pozicijama AM,CM,LM,RM i DM. Remzi, jebote! - igrač koji je do 2 zadnje utakmice igrao užasno. Toliko o dubini tima.

        Da nemam iskustvo praćenja ranijih rokova, rekao bih da po svim silama logike i racionalnosti Wenger u najgorem slučaju mora dovesti jednog DM - CB igrača. Tu mi jedino padaju na pamet Wanyama i Capoue...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Remzika mi se odlicnim ucinio u toj povucenoj poziciji. Mozda je to napokon njegova pozicija.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Da nemam iskustvo praćenja ranijih rokova, rekao bih da po svim silama logike i racionalnosti Wenger u najgorem slučaju mora dovesti jednog DM - CB igrača. Tu mi jedino padaju na pamet Wanyama i Capoue...
            Capoue definitvno, a i jeftiniji je od Wanayame kojeg ovi cene 25m... A Capoue je i bolji igrac svakako...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Capoue definitvno, a i jeftiniji je od Wanayame kojeg ovi cene 25m... A Capoue je i bolji igrac svakako...
              Mozda bolji igrac trenutno ali mislim da Vanajama ima daleko veci potencijal.

              Da biram jednog za Junajted, bez razmisljanja bih uzeo Viktora.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Mozda bolji igrac trenutno ali mislim da Vanajama ima daleko veci potencijal.

                Da biram jednog za Junajted, bez razmisljanja bih uzeo Viktora.
                Ja uopste ne cenim da je on daleko veci potencijal od Capouea, nikako. A i pricamo o Skotskoj ligi... Ja kazem da bi trenutno najbolje resenje za Arsenal bio Capoue, a i najeftinije...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ok agree to disagree.

                  Nije mi Vanajama toliko omiljen igrac da bih ga sada branio. Vreme ce vec pokazati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tim za danas: Szczesny;Jenkinson, Kosicelny, Mertesacker (C), Santos;Diaby, Ramsey; Ox-C, Rosicky ,Podolski; Giroud.
                    Klupa: Mannone, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Arshavin, Walcott

                    edit: ‏@LeGrove
                    You can't say you take the FA Cup seriously if you play Santos.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Jel to Oks na desnom krilu?
                      sigpic

                      Comment


                      • On ili Mozart. Moguce da ga stavi na AMC, a Rosicki na krilo. Ne bi bilo prvi put.

                        edit: Zapravo, gotovo sigurno Tomaš igra prednjeg veznog.
                        Last edited by Ves; 26-01-13, 14:22.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Kakav sastav!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Da odem zeru u off. Igraci Seltika su kao tim jaki, individualno izgledaju premocno, odlicno ukomponovani, disciplinovani. Ali kako ce to kasnije izgledati kad se prodaju veliko je pitanje. Malouni je strasan talenat pa vise od Vigana ne moze, MekGidi se smrzava po Rusiji i nema sanse da moze igrati u nekom velikom klubu iz PL. Sa Seltikovim igracima se nikad ne zna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ocekujte losu partiju Remzike danas, ne moze on bez Jacka.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Remzika u nekim situacijama stvarno previse komplikuje.

                                Giroud brat moj samo ono sta ocekujem od njega, steta za makazice, al uvalice on jednom nesto takvo

                                Obrana Gibbs je za Santosa Messi licno.

                                Tesko izvucena pobjeda.


                                DA, DA Giroud FLOP!!!


                                Sad idu price Brighton mali tim, ovo ono, samo njima moze davat golove...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X