Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Danas se nadam pobedi. Verovatno ce odmarati ove glavne igrace, pa ce dati sansu Denilsonu,Bendtneru,Chamakhu,Rosickom,Squillaciju. ..

    Bilo bi lepo kad bi pobedili, i izbegli ponovnu utakmicu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Miquel pocinje danas.

      Igracemo protiv Uniteda ako prodjemo. Tako je odluceno na malopredjasnem zrijebu.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Bas cudan lineup : Almunia ,Skvilaci,Gibbs,Mikel,Sanja ,Arsavin,Neves,Rosicki,Song,Bendtner,Shamak fghj48d
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Kako je onaj Tehue prosao Mikela i Gibbsa kao da su od papira #%d*
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Kako je Bendtner lose odigrao. $JS}| Almunia gol kroz noge. #%d*
            Bas bezveze sto su ponovo ispustili prednost. I sad ce morati opet da igraju Cesc i ostali. *%@(D!RY-
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Re: Arsenal London

              pa arsenal je fenomen #%d* dobije barcu a ne moze leytona ccc,pa to samo topnici mogu #%d* nema cim je betner od prve minute u igri to ne moze bit dobro #%d* stvarno vise pa sta wegner ceka sa njim,pa lik je sve moguce kredite potrosio #%d*

              Comment


              • Re: Arsenal London

                [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg243144#msg243144 date=1296895673]
                Koliko igraca ce danas biti povredjeno?
                Cak i Debilson ima povredu zadnje loze, da li se to desilo dok se zagrevao kraj aut linije?
                Bolje da smo prvu utakmicu protiv Leedsa izgubili, ne bi se igrali jos dve utakmice potpuno nebitne(usao si u finale sugavog liga kupa, sta se jos jebavas u FA cupu)!
                Ovako Song povreda(sitna) Nasri minimum tri nedelje, ko je sledeci.
                Imamo svilene igrace kao sto su seka Persa, nije ni Fabregas daleko, pa da vidimo da li je potrebno lomiti se u FA cupu za nista!
                [/quote]
                Tek sad mi je zao sto nismo ispali od Leedsa, imali bi minimum 3 utakmice manje(mada mislim da ce biti i 4.-ta i to sa mesarima Man.Utd na Old Trafordu i to 12 ili 13 marta) i sta ce biti:
                zbog gluposti u FA Cup-u mozda cemo osvojiti samo Liga Cup, jer prvenstvo nema sanse da osvojimo zato sto ce nam se igraci ispovredjivati zbog ritma sreda subota u beskonacnost i to zbog ispadanja u cetvrt finalu od pijane babure jer ce igraci biti mrtvi umorni.
                Ne znam sta AW vidi u Danskoj bukvi, pa ga jos gura po desnom krilu, a on nije ni za palilulac(kurac), marokanski kacamak ne moze ni vola da ubode, a o Rosickom sve najgore(iako je dao gol)!
                Debilson moze komotno da strika dzempere pogotovo kad se sledece sezone vrati i Ramsey, a meksicki grip(Carlos Vela) je deset u glavu i za Dansku bukvu a bogami i za marokanski kacamak. Skilaci moze da igra za veterane sledece sezone, jer sam siguran da je captain Tony jos uvek brzi od njega, a siguran sam i da bi igrao bolje. Sve u svemu, mi cemo zrtvovati sezonu zbog debilnog FA Cup-a i jos debilnijeg pravila o ponovljenoj utakmici. Najbolje da smo bili ispali od Leedsa, sad bi bili odmorni i spremni za trku u prvenstvu sa pijanom baburom i sudijama koje sviraju gluposti!

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Kako Bendtnera moze da stavi da igra krilo ? To nikako ne razumem. &Q45q@% &Q45q@% Chamakh iz utakmice u utakmicu razocarava. Ja garantujem da bi Vela vise uradio, nego njih dvojica zajedno.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    evo i ja sam novi na forumu

                    nadam se da cemo se lijepo slagati +*@WT*48*

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Dobrodosao, Wilshere. h5g6k8 h5g6k8
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=wilshere link=topic=2670.msg253456#msg253456 date=1298398709]
                        evo i ja sam novi na forumu

                        nadam se da cemo se lijepo slagati +*@WT*48*
                        [/quote]
                        Dobrodosao legendo evo jedan plus cisto za dobrodoslicu (*#^R^
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Pobeda protiv Stokea. Squillaci strelac. Brine me nesto. Posto nisam gledao mec, a cuo sam da su se Walcott i Fabregas povredili. Da li je to istina ? (%fsd%&j
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Ja sam na rezultati.com vidio da je izasao u 14. minuti Cesc . Nadam se da nije nista ozbiljno
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Meni je brat gledao i kaze da Fabragas izgleda nije ozbiljnije,ali su Walcott-a iznijeli na nosilima +-*^%*
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Ni ja nisam gledao gledao sam Inter:Bajern nadam se da nije nista ozbiljno:S
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X