Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Freshko, u pravu si, ali prija pobeda posle svih poraza i losih momenata u skorijem periodu. Necu da komentarisem igru, jer je WHU bio bruka za PL. Sto se Remzike tice, pozajmica i dosta minuta i manji pritisak, pa da vidimo gde je on zapravo u odnosu na Arsenal.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post


      Zasto se stalno ne moze ovako igrati. Pa ljudi bi prekucali premiership kad bi ovako igrali svaku tekmu ko sto su igrali onih 12 min.

      Sto taj Ziru nije protiv Celsija nesto uradio nego se propisno ispromasivao? Ili neke ozbiljne ekipe i ozbiljnog stopera? Veze covek nema, za nedelju dana ce se tacno videti ponovo sve njegove mane. Daj covece osvesti se i shvati da je ovakav tim Arsenala daleko od neceg preterano ozbiljnog. Spic ako se ne dovede sad odose vam rivali u LS bez vecih problema.

      Isto kao kad bih ja rekao posle partije od pre neki dan da je Henderson pravi igrac za LFC ili Stjuart The Invincible.
      sigpic

      Comment


      • Wenger on signings: 'No [I have nothing to tell you]. That is why I have to shorten the press conference, because I have to do some work!'

        Bila bi fora da se nalazi sa debelim Samom da mu uzme Diamea.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Sto taj Ziru nije protiv Celsija nesto uradio nego se propisno ispromasivao? Ili neke ozbiljne ekipe i ozbiljnog stopera? Veze covek nema, za nedelju dana ce se tacno videti ponovo sve njegove mane. Daj covece osvesti se i shvati da je ovakav tim Arsenala daleko od neceg preterano ozbiljnog. Spic ako se ne dovede sad odose vam rivali u LS bez vecih problema.

          Isto kao kad bih ja rekao posle partije od pre neki dan da je Henderson pravi igrac za LFC ili Stjuart The Invincible.

          Giroud daje go liverpoolu. Tad mi se javi.

          Ovaj isti "raspali" West Ham je jedva izgubio od Uniteda na Old Traffordu, 1-0 i to su primili go u prvih 10 min. Taj raspali West Ham je izdrzao sa samo jednim golom u mrezi od najjaceg napada lige.

          Ma dajte kada Arsenal pobijedi nekoga to je raspala ekipa, kada neki drugi tim iz EPLa pobijedi oooo odlicna pobjeda odlicaaa!!

          Dovedite se u red.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I mi smo imali neke fenomenalne partije ove sezone, ali protiv Cityja i CFC-a u prvim poluvremenima smo bili amateri. I Bradford je u 4. ligi, pa nam je objasnio sta znaci da se pogine za klub.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Giroud daje go liverpoolu. Tad mi se javi.

              Ovaj isti "raspali" West Ham je jedva izgubio od Uniteda na Old Traffordu, 1-0 i to su primili go u prvih 10 min. Taj raspali West Ham je izdrzao sa samo jednim golom u mrezi od najjaceg napada lige.

              Ma dajte kada Arsenal pobijedi nekoga to je raspala ekipa, kada neki drugi tim iz EPLa pobijedi oooo odlicna pobjeda odlicaaa!!

              Dovedite se u red.
              WH izgubio od Junajteda 1:0 ali u FA Kupu, sto je sasvim druga prica u odnosu na ligu + svaki tim moze da ima svoj bljesak. Cinjenica je da taj Ziru nema muda za nesto ozbiljnije i da golove daje samo ekipama koje su za klasu slabije. Videces da on i Remzi sa jedne, odnosno Dauning i Henderson(ili Alen ako pocne)sa druge strane nece nista uraditi za nedelju dana. Naravno, ima tu jos kandidata ali ovi su u prvom planu. Olivije Ziru je jedna kanta koja je sa 25 godina bljesnula u osrednjoj francuskoj ligi i izborio je transfer u Arsenal.

              A taj ce gol Liverpulu ili nekoj drugoj jacoj ekipi dati eventualno ako neki tim bude vodio 3-4 razlike pa ne bude pritiska.
              sigpic

              Comment


              • Nash jbt bas si hevi , daj pusti ljude da uzivaju nakon 5-1.

                Zamisli da sam ja dosao u tvoju temu nakon proslonedeljnih 5-0 i krenuo da pricam kako imate prosek igrace .

                Videcemo na kraju sezonu vec ko ce gde biti.
                sigpic

                Comment


                • Ma kakav umrli FA kup?

                  Ovu utakmicu sam znaci ja sanjao?

                  http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20422443

                  ???

                  Kakve nebuloze nekad neko moze da izgovori ja se ne mogu nacuditi. Pa 11 golova i 9 asistencija u prvoj sezoni u klubu najjace lige svijete u svim takmicenjima je FLOP?

                  Pa ljudi boziji ja ne znam gdje ste vi prije fudbal gledali
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Nash jbt bas si hevi , daj pusti ljude da uzivaju nakon 5-1.

                    Zamisli da sam ja dosao u tvoju temu nakon proslonedeljnih 5-0 i krenuo da pricam kako imate prosek igrace .

                    Videcemo na kraju sezonu vec ko ce gde biti.
                    Nije da ja hocu da trolujem nego ne mogu da verujem da se glorifikuje jebeni Olivije Ziru.

                    Ok je pohvaliti napredak ali zamisli da ja uzmem i pisem na ovaj nacin o Stjuartu.

                    Oni su i dalje malo ispred nas ali mi smo u nesto boljoj formi i vlada neka pozitivna energije. Pobedice onaj ko bude imao manje kriminalnih gresaka s obzirom na to da i jedni i drugi imamo gomilu istih u svakom mogucem derbiju i da je mentalitet generalno gubitnicki u oba tima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Ziru je covek sasvim ok napadac kao sto sam ti rekao, samo po meni je Venger morao dovesti makar jos jednog napadaca jer jbg ne moze on sam da zameni Persija.

                      No da ne idem u spam, Topdzije cestitam na visokoj pobedi.
                      sigpic

                      Comment


                      • U pravu je Eric, ne menja se covek koji je dao 30 golova u PL igracem koji je dao 5 manje u Ligue 1. Jednostavno, ne ide, nije normalno, cist prelazak s konja na magarca.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ma kakav umrli FA kup?

                          Ovu utakmicu sam znaci ja sanjao?

                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20422443

                          ???

                          Kakve nebuloze nekad neko moze da izgovori ja se ne mogu nacuditi. Pa 11 golova i 9 asistencija u prvoj sezoni u klubu najjace lige svijete u svim takmicenjima je FLOP?

                          Pa ljudi boziji ja ne znam gdje ste vi prije fudbal gledali
                          Zaboravio sam na tu tekmu jer je ova bila pre nedelju dana ali nebitno. I mi neki dan otresli Noric koji je dobio Junajted i uzeo bod na WHL. Sta smo mi sad, kandidat za titulu?

                          Statistika nista ne znaci + golove daje samo onda kad nema nekog pritiska.

                          @Eric, dobar je on za backup ozbiljnom napadacu ali ajnstajn covek pise o igracima Arsenala na taj nacin da neko ko se bas ne razume u fudbal misli da je Arsenal za klasu iznad svih timova lige. Samo ne volim glorifikovanje, nista drugo. Covek od Volkota napravi Mesija jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja cu da napravim od svakog moguceg igraca koji se meni svidja 2 messia!! To je moje misljenje.

                            Sudite covjeku koji je dao 11 golova i 9 asistencija, doprinjeo je u 20 golova u svim takmicenjima od ukupnih 68 to je skoro 30%. Znaci u 30% golova Arsnala Giroud je bio ili asistent ili onaj koji daje go.

                            FLOP? Za 12 m funti?

                            Pricajte mi malo o skupim flopovima, a ne o Giroudu...

                            EDIT: I to sve u prvih 6 mjeseci u novom klubu, sa novim saigiracima, u drugoj zemlji i drugoj kulturi. Postoje igraci kojima treba po 2 godine da se aklimatizuju.
                            Last edited by maliajnstajn; 23-01-13, 22:57.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja cu da napravim od svakog moguceg igraca koji se meni svidja 2 messia!! To je moje misljenje.


                              Povlacim se iz rasprave, nema dalje od ovoga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja cu da napravim od svakog moguceg igraca koji se meni svidja 2 messia!! To je moje misljenje.

                                Sudite covjeku koji je dao 11 golova i 9 asistencija, doprinjeo je u 20 golova u svim takmicenjima od ukupnih 68 to je skoro 30%. Znaci u 30% golova Arsnala Giroud je bio ili asistent ili onaj koji daje go.

                                FLOP? Za 12 m funti?

                                Pricajte mi malo o skupim flopovima, a ne o Giroudu...

                                EDIT: I to sve u prvih 6 mjeseci u novom klubu, sa novim saigiracima, u drugoj zemlji i drugoj kulturi. Postoje igraci kojima treba po 2 godine da se aklimatizuju.
                                Velika vajda sto je dao 30% golova, Arsenal je sesti na tabeli, ispao iz kupa od tima iz cetvrte lige, velikom verovatnocom ispao u LS..Tako da ono..


                                Problem kod Giroud-a je taj sto je upropastio bar tri-cetiri tekme, gde je pobedu promasio, znaci to je 9-12 bodova. Giroud je doveden kao zamena za najboljeg strelca, ne moze to tako. Da je dosao da zameni Thea pa mu niko nista ne bi rekao, ali kada RvP-a menjas solidnim napadacem, onda od tog lika ocekujes da realizuje lagane sanse, a ne da promasi sve zivo, pa onda u jednoj tekmi da dva gola i sada je Bogotac. Ne ide to tako prijatelju.

                                Lepo za njega sto je danas bio dobar, videcemo ga protiv LFC-a. Valdja ce Arteta moci igrati taj mec, nisam video koliko mu je ozbiljna povreda, Wilshere daj izvestaj.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X