Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjerovatno sam ja valute pobrkao. Kako god

    Originally posted by Freshman91 View Post
    To sto se niko nije interesovao za njega je zaista cudno... Ne moras da bude vrsni poznavalac fudbala da bi uvideo koliko je Yann mocan igrac, a cesto ti profesionalci pogrese u svojim pretpostavkama kada uzimaju igraca na probe ili kada ponude ugovor, a forumas obican bude na kraju u pravu...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Gledam sad Tuluz igra protiv PSGa, a Capue na poziciji stopera. Kad uzmemo u obzir da je Mbiva bio svestran, ali od svih pozicija, najmanje za DM, a M'Vila - kako smo jednom zaključili - svojom konstitucijom i visinom ne baš podoban za premier ligu, ispada da je Capue ( DM i CB; 1,90 cm ) vaistinu najbolje rješenje za Arsenal. Aj sad!
      Last edited by Ves; 23-01-13, 20:45.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Разлог зашто му је цена нагло пала, а и интересовање за њега, је она повреда против нас, просто.

        Comment


        • Jeste da su svi bili odlicni danas, ali Podolski se po meni najvise istaknuo. 3 asistencije i gol. Vrhunac je bio kada je Remzi spasao gol i povredio Verminatora. Inace Remzika je fino odigrao veceras(zacudjujuce).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ja odavno govorim da je Etienne resenje svih problema za Arsenal, po meni jaci igrac od M'Vila, mada su nijanse u pitanju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ima i toga, ali su mu vise zamerili onu pricu o izlascima s reprezentacijom. Sve u svemu, zalosno je gde je otisao, momak je WC potencijal...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Wilshere, zelim od tebe da cujem komentar za Remzikinu vecerasnju igru.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Aaron Ramsey: 133 touches. 123 passes. 95% pass accuracy. 2 key passes.

                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Aaron Ramsey: 133 touches. 123 passes. 95% pass accuracy. 2 key passes.



                    E vala svaka mu cast... Sutra nam ne gine neki smak sveta, ili tako nesto...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja sam vama govorio da ce njega da krene kada mu se Jack vrati. Samo neka ovako i nastavi.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Topdzijo, nema sta mnogo da ti kazem, vidis i sam statistiku (ona se ne vazi samo kod Allena iz LFC-a :biggrin). Odlicno odigrao, mada sam i dalje za jednu pozajmicu sto se njega tice.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ne bih mnogo da kenjam, sjajno ste odigrali, ali ovo je WH u najgorem izdanju. Jedna dobra partija Remzija ne znaci da je on sjajan igrac. Lako je odigravati pasove protiv ovakve odbrane WH-a, ocajni su bili, ocajni, ispadali kao amateri... Wilshere i Remzi nmg da drze vezni red protiv ozbiljnijeg kluba...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • NA NA NA NA NA OLIVIER GIROUD NA NA NA NA NA....


                            Zasto se stalno ne moze ovako igrati. Pa ljudi bi prekucali premiership kad bi ovako igrali svaku tekmu ko sto su igrali onih 12 min.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ne bih mnogo da kenjam, sjajno ste odigrali, ali ovo je WH u najgorem izdanju. Jedna dobra partija Remzija ne znaci da je on sjajan igrac. Lako je odigravati pasove protiv ovakve odbrane WH-a, ocajni su bili, ocajni, ispadali kao amateri... Wilshere i Remzi nmg da drze vezni red protiv ozbiljnijeg kluba...
                              Daleko od toga da je sjajan igrac, ali bitno je da pokazuje makar neki pomak. Ja sam hteo danas da vidim Frimponga kod 5-1, ali nista.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post


                                Zasto se stalno ne moze ovako igrati. Pa ljudi bi prekucali premiership kad bi ovako igrali svaku tekmu ko sto su igrali onih 12 min.
                                Zato sto nisu sve ekipe raspali West Ham.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X