Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje taj Arshavin zabijo nemilice dok nije dosao u Arsenal?

    Frimpong je igrac za ekipe Stoke-a i tako tih ekipa siledzija, za Arsenal nije, mozda me iznenadi ali ne vjerujem jer je los igrac.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Gdje taj Arshavin zabijo nemilice dok nije dosao u Arsenal?

      Frimpong je igrac za ekipe Stoke-a i tako tih ekipa siledzija, za Arsenal nije, mozda me iznenadi ali ne vjerujem jer je los igrac.

      Po cemu je los igrac ? Meni se svidelo ono malo sto sam video od njega prosle sezone jer je momak veliki mudonja. Secate se kako je udarao Nasrija tokom cele utakmice u proslosezonskom Carling Cupu.
      Kada sansu dobijaju Remzika, Gervinho i njima slicni zasto se ne bi dala prilika i Frimpongu ?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ramsey je za Frimponga Messi.

        Ok udarao je Nasria, isto tako je mogao fasovat crveni i onda gdje smo?

        Nije on tip igraca koji moze Arsenalu pomoci, jer da jeste igrao bi on prije Coquelana, za kojeg ja mislim da je veci potencijal od njega za bar 5 klasa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Gdje taj Arshavin zabijo nemilice dok nije dosao u Arsenal?

          Frimpong je igrac za ekipe Stoke-a i tako tih ekipa siledzija, za Arsenal nije, mozda me iznenadi ali ne vjerujem jer je los igrac.
          Arsavin nije klasicni napadac kao Giroud, tako da mu 'zabijanje' nije osnovni zadatak. Moze igrati i prednjeg veznog, i klasicno krilo, i poluspica i krilnog napadaca. A dobro znamo kako je igrao u Zenitu kad su osvojili uefa cup 2008 ili za Rusiju u vise navrata.

          Frimpong je mene odusevio svojim igrama na pocetku prosle sezone i vjerujem da je, ne samo veliki mudonja, vec i veliki potencijal. Zivi bili ...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Zanimljiva statistika.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gervinho navodno dao GOLCINU za Slonove u 88. min
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Gervinho navodno dao GOLCINU za Slonove u 88. min
                Odlican go desnom vanjskom skroz iz coska kaznenog,majstorski poslije centarsuta
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Frimpong je klasican kostolomac, momak koji ne kontrolise svoj temperament i momak koji verovatno ne bi ni bio fudbaler da nije jak, eksplozivan ili sta vec. On meni lici na Nigela De Jonga. Reci da je on ekstremno talentovan je glupost. Ali ima primera naravno kada i takvi igraci sa mudima uspeju da budu veliki, kao Gatuzo npr, ali mene je sramota da poredim Gennara sa ovim specijalcem.

                  Kokelan je npr mnogo talentovaniji, od njega moze biti nesto zaista.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Neka samo neka daje golove tamo pa da nam se vrati sa velikim samopouzdanjem i malo pomogne u nastavku sezone.
                    Steta sto se Frimpong povredio prosle sezone cim je otisao u Wolves na pozajmicu. Taman bi sada imao par premijerligaskih utakmica u nogama.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Jebes prvenstvo na kojem Gervinho dominira .
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Ma obican gol bre.
                        Nije nesto dobro odigrao, iako je upisao gol i asistenciju, kao ni svi u napadu Obale Slonovace. Bunker klasicni igrao Togo u drugo poluvrijeme, tako da nije bilo ni prostora da se pokaze u najboljem svijetlu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako se ovdje brzo stvari zaboravljaju,Arshavin koji jeste budala ali je jedan fenomenalan fudbaler ispade smijesan lik,a nekakav Walcott igracina,Giroud,ovaj mali Ox i tako ti likovi...RVP najbolji napadac u PL-u

                          Do prije par sezona je taj isti Arshavin namjestao RVP-u milion sansi po tekmi ovaj jedva okvir gola pogadjao.Madjionicar covjek doktor za 90% danasnjeg Arsenala.Brz kao metak,odlicne tehnike i suta,al njemu minute uzima Ramsey i ostali balvani...Shava veliki sam prodje citavu repku Holandije i radi sta hoce,al jok ovo su igraci

                          Nije u formi ne kazem ja,ali garantujem da ga je ove sezone forsirao kao Ramseya i jos par pojedinaca dobili bi neuporedivo vise,al samo polako sve ce to na svoje...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Covjek i ne moze biti u formi kad nikad ne igra,zato se za Ramseya ima sve strpljenje ovog svijeta.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Akane, brate, dovoljno je reci LFC-Arsenal 4:4... Kako nas je tad izbusio Shava, mada nas je fuckin' Arbeloa ujebao tu tekmu...

                              Covek genije i za Ramzije, Volkote i razne igrace koji su dobijali sansu pre njega... Ali je realno bio nekonstantan tokom karijere...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Akane, brate, dovoljno je reci LFC-Arsenal 4:4... Kako nas je tad izbusio Shava, mada nas je fuckin' Arbeloa ujebao tu tekmu...

                                Covek genije i za Ramzije, Volkote i razne igrace koji su dobijali sansu pre njega... Ali je realno bio nekonstantan tokom karijere...
                                Ma nekonstantan je bio naravno,ali brate i takav je tata za ove...

                                Ta mi je ono vrh tekma,ali ne znam koliko ce se vas sjetiti derbija sa Unitedom na OT-u, mislim da je bilo,namjestio RVPu par sansi ovaj promasio sve zivo,sudija mu nije svirao mislim cisti penal ili je neki ocigledan faul bio ne mogu da se sjetim i onda brat uzme sam loptu i zabije golcinu sa nekih 25 metara,dar mar pravio tu tekmu,ali Arsenal izgubio jer nije imao podrsku ostatka ekipe...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X