Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koju posluku porati?

    Prvi go strasno kakva glupost sudije i onda obrane, Sagna jednostavno vise nije onaj igrac koji je bio.

    Drugi go ponovo glupost sudije, ali opet greska obrane. Ramires nije smio pola terena sam pretrcati i dobiti loptu na sesnaest metara sam, greska Coquelana sto je krenuo za loptom a ne za igracem. Ramires vidio da je dao prejak for i postavio nogu tacno ispred Scesnijeve noge i bacio se preko, ocigledna simulacija, sudija je previdio iako je majstorski odradio bacanje.

    Drugo poluvrijeme auu, zasto ne mogu igrati onako 90 min?

    Giroud, covjeka branim i previse, a branit cu ga i dalje iako nije smio onu sansu na 0-0 da promasi. Uci ce Olivije u formu sigurno!

    Walcott dao strasan go, odlican trk, odlican prvi dodir i Henry zavrsnica.

    Arsenal treba 3-4 igraca. Napadaca, stijenu i nasilnika od veznjaka koji ce da cuva Jacka i Santia tako sto ce nekome picku da slomi samo kad ga pogleda mrko, defanzivca koji moze sve igrati i krilnog igraca.

    Arshavina ne zelim da vidim ikad vise na terenu. Toliki broj navijaca ga je prizivao, a ja sam samo sutio i pitao se zasto tu lijenu mazgu zele. Nadam se da su svi danas vidjeli koliko je beskoristan.

    Ako se ne pobijedi West Ham u srijedu za TOP 4 treba Arsenalu CUDO, a poraz i od Liverpoola bi samo znacio kraj svega i vjerovatno 10 mjesto na tabeli.

    Transfer period se MORA ISKORISTITI
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Coq fenomenalan, iskreno se nadam da nije neka ozbiljna povreda, ili da je umor. Treba nam za rotaciju, ako se ne dovede normalan zadnji vezni, covek treba i u prvoj da igra, pre Artete, sto se mene tice. Slogirao sam se kad sam video klupu danas, nijedan od tih igraca ne bi smeo da primirise Arsenalu, a ne da bude dzoker (Remzika dobar danas, jos uvek usporava, ali je bio dobar, uneo zivost). Tanko je sve ovo, nema ni iskristalisane prve postave, sto zbog povreda, sto zbog najvece boljke-nekonstantnosti, a o nekoj dubini me sramota da pisem. Zadnja linija je pristojna, ali je previse neuskladjena, svako vuce na svoju stranu. Bould je imao neke planove i ideje, koje su se dobro pokazale u prva 3 kola, ali je Wenger u maniru pravog diktatora sve to odbacio, pa se zato danas desavalo da je na desnoj strani odbrane Chelsea mogao da radi sta im je volja. Sredina-zna se gde skripi, i tu nema neke filozofije, bez zadnjeg veznog LE je maksimum. U vezi sem Jacka niko ne probija, Diaby kad to proba, izgleda kao pijan covek s loptom u nogama, pa zbuni i protivnika i sebe. Napad nam je na nivou Cukarickog, ostaje mi misterija kako je onaj panj dao 25 golova u bilo kojoj ligi, a ne francuskoj. Mozda je Belhanda glavni "krivac", isti Belhanda koji moze da se dovede za smesne pare ako se pogleda o kakvoj klasi se radi. Iz tog istog Montpeillera za 6.7m ide Mbiwa, momak koji pokriva sve odbrambene pozicije, pa i DM, mlad, jedan od najjacih stopera u buducnosti. O M'Vili necu da trosim reci i gulim ovu tastaturu, moze da bude i serijski ubica, nama bas takav igrac i treba, ne ovi bezmudi. Ne vidim izlaz iz ove situacije ako se debelo ne odresi kesa, a kad pomislim na dvomec s Bayernom, pozelim da se vreme zaustavi...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Wenger on potential signings…
        We’ll see what we can do. We are not close to signing anybody tonight or tomorrow morning.


        Ako ne blefira kao i obicno onda opet

        Coq je strasan treba malo da poradi na nekim aspektima i da stekne iskustvo jer danas mu je Ramires pobjegao na iskustvo.

        Ako se ne dovede neko onda nema smisla da gulim zivce tupim ziletom do kraja sezone

        EDIT: Cazorla je bolji od Belhande tako da nije Belhanda razlog zbog kojeg je Giroud trpao golove ko od sale. Davat ce ih on i ovdje, vjerujte bratu meni na rijec
        Last edited by maliajnstajn; 20-01-13, 18:37.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Davace ih, mozda, ali u najboljem slucaju, u LE. Nama treba neko ko ce ODMAH da donese prevagu, a ne da se ceka na razne periode prilagodjavanja, odvikavanja od domace kuhinje, navikavanja na jezik i kulturu. Prijatelju, tu si da igras fudbal i da dajes golove, ne da istrazujes kulturu i tugujes za maminim sarmama.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Prijatelju, tu si da igras fudbal i da dajes golove, ne da istrazujes kulturu i tugujes za maminim sarmama.
            sigpic

            Comment


            • Po cemu je Giroud bolji od Samaka? Danas nije dobio nijedan duel u skoku,promasio ono sto nije smeo,decko je jednostavno prosecan igrac,tamo mozda u nekoj ligi i dobar,ali za Englesku cak i ispod proseka.Steta za Podolskog danas sto nije igrao,sta se sa njim desilo? Povreda ili ?
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Razboleo se, isto kao Ox.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Bendtner View Post
                  Po cemu je Giroud bolji od Samaka? Danas nije dobio nijedan duel u skoku,promasio ono sto nije smeo,decko je jednostavno prosecan igrac,tamo mozda u nekoj ligi i dobar,ali za Englesku cak i ispod proseka.Steta za Podolskog danas sto nije igrao,sta se sa njim desilo? Povreda ili ?


                  DA li smo gledali istu utakmicu? Giroud je dobio 50% zracnih duela, samo ima problem saigraci mu nisu tu da pokupe tu loptu koju on spusti. Covjek je sam kao duh izmedju 6 igraca Chelsea bio i kako god da je spusti, spustit ce je igracu Chelsea.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Stotinu jebenih miliona u banci samo za transfere pa jebo me tito jesul oni normalni
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • @Wilshere Konacno i ti da kazes koju pozitivnu rec za Remziku. Solidan je bio napravio je kod aut linije 2 strasna driblinga i izbacio dvojicu. Nisam verovao da je to Aaron Ramsey. Ocigledno da mu vise odgovara ta pozicija u sredini nego na krilu.

                      Taman sam hvalio Sagnu da je popravio centarsut kad ono danas opet po starom. Vermalen evo vec 3-4 utakmice odlicno igra. Svaka mu cast za ono sto je odbranio Dembi Ba danas.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Isco, M'Vila, Cavani, Mbiwa i da ostane!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Isco, M'Vila, Cavani, Mbiwa i da ostane!
                          SA 100 miliona moze se pola Juzne Amerike, Spanije i Francuske dovest. Al ne, neka pare truhnu u nadi nekog porasta valute
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Isco, M'Vila, Cavani, Mbiwa i da ostane!
                            Ovu dvojicu moze dovest za 20 mil.,male pare a popravili bi igru dosta.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • M'Vila je previse opasan za okolinu, on nosi dva revolvera, divlji Zapad i kauboji su mu uzor.
                              Mbiwa bi gusio WC Koscielnog, pa ne moze da se unistava psiha naseg pouzdanog Laurenta, sto nikad ne kiksa.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Ovu dvojicu moze dovest za 20 mil.,male pare a popravili bi igru dosta.
                                Arsenalu treba samo jedan od njih i napadac koga sigurno nece dovesti,ali ako vec nece napadaca krilo nek dovede treba mu za lijeka...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X