Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...l-boss-1546017

    Wenger zasluzuje priliku da trenira klub gde bi se sprdao s parama, a i bilo bi interesantno videti ga u takvoj poizcij. S druge strane, uz duzno postovanje Carla, daleko mu lepa kuca!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Bas sam to hteo reci, voleo bih da vidim Wengera u takvoj situaciji, a sto e tice Carla, potpuno se slazem sa tobom

      Comment


      • Established1886 ‏@Established1886

        Podolski OUT for today.

        Jack na AM, levo Santi, u veznom Diaby i Arteta/Coquelin. Za desnu stranu i spic konkurisu Ox, Walcott i Giroud, bice interesantno sta odluci Wenger.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ma Jack na desetku, Walcott desno, Giroud spic, Santi ljevo. Diaby i le Coq u srcu veze
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kokelan - Diabi u sredini, ispred Dzek, lijevo Santi, desno AOC, naprijed Wolkot!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • U pravu je Ves, ja onog panja Girouda ne mogu da gledam... I Coquelin bi, sto se mene tice, trebalo da pocne pre Artete.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Kod mene u kuci je danas poseban dan sto se fudbala tice. Brat veliki fan Celsija, a ja naravno Arsenala.

                X ocekujem danas i bicu prezadovoljan ako se tako zavrsi utakmica.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ox je povrijedjen i nece poceti tekmu, mozda nece ni na klupi biti.

                  Giroud moj brat ima 2 gola da uvali danas
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Arsenal ne promjenjen. Ox i poldi bolesni.

                    Torres pocinje ispred dembe
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Wilshere, Diaby, Cazorla, Walcott, Giroud

                      Jack na AM, tako je bre, tako je! COYG!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Wilshere, Diaby, Cazorla, Walcott, Giroud

                        Jack na AM, tako je bre, tako je! COYG!
                        Odlicno. Isti sastav kao sa Svonsijem. Coquelan opet u timu. Idemo Jack DOMINIRAJ !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Umor, strah, manjak kvaliteta. Polako nam izmice to 4. mjesto. Gibs je definitivno postao vrhunski bek i popravio igru, narocito u ofanzivi. S druge strane, Giroud je napokon potrosio sve kredite, bar sto se mene tice, i treba poceti ignorisati njegovu snagu, gradjenje, spustanje lopti, asistencije i druge sitnice koje odlicno obavlja. Njegov primarni zadatak koji nosi 90% ukupnog posla on ne obavlja i to je sustina. Suludo je tretirati ga kao sto smo Bendtnera, Samaka i sl. ( meni ni Adebajor nikad nije bio za Arsenal ). I, iako znam da od toga nece biti nista, svakako moram reci da Giroud koliko sutra treba da napusti Arsenal. Nije za veliku pricu i gotovo. Siguran sam da bi Karlos Vela, Park ili ovaj mali Kembel bolje iskoristili vrijeme koje je on proveo na terenu. Pa, i sam Samak je odigrao bolje taj period stalnog ucesca u prvom timu. Volkota naprijed dok ne stigne veliko pojacanje, a Giroud neka igra kup utakmice. Arsenal kakav smo zaboravili da bi trebao biti jeste klub kojem igrac tog kvaliteta ne treba biti nista do treca opcija.
                          Last edited by Ves; 20-01-13, 16:39.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Po meni, prvi gol iz faula nad Kokelanom, drugi iz nepostojeceg penala. Ja koliko sam video Ramires se priblizio Scesnom i sam pao , a i ovo vreme je ubilo tekmu.
                            Girouda sto pre iz kluba! Nema vise smisla.

                            Comment


                            • šteta što nas nisu nakantali 5:0, da profa konačno sabere 2 i 2 i shvati da se bez pojačanja ne mozemo boriti za prva četiri mjesta. (četvrto)

                              Comment


                              • Kokelan po meni bio najbolji igrac kod nas danas. Diaby gubi previse lopti. Da je Giroud postigao gol na pocetku verujem da bi utakmica isla u "drugom smeru".
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X